Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

gerçekten farkediyor mu o kadar?

2 ye de baktım müzik aynı geldi indirmedim :)

bir gunde sadece birini yapıcaz dimi?

bugun öğlen 10+10 dk yuruyuş evde de 100 kere zıpladım işe geldim

Son düzenleme:

Merhaba. Rica ederim ne demek. Hani marketlerde 200 ml lik sütler oluyor ya çocuklar için ama sade olanlarından sabah ondan içersin. Büyük alırsan bozulur. Sütünü içip yatarsın geri. Kahvaltıda tam buğday ve peynir yersin. Ara öğün kayısını yaparsın. Daha sonra Protein öğününde hazır dönerler var onların tadı ısıtmadan da güzel onlardan yiyebilirsin. Yanında salata yapma imkanın yoksa domates salatalık yersin. Akşam yemeğinde de sebze çıkıyorsa sebze yersin.

Kızlarr,
Anneler günü için annemin mutfak halısını yenilemeyi düşünüyoruz..

şöyle leke tutmayan kaliteli bişey istiyorum öneriniz var mı? Kullandığınız memnun olduğunuz ?

Şahsen kendim kilim kullanıyorum, Akşam eve gidip çabuçak yemek hazırlamaya çalışınca dökülen çok oluyor..Atıyorummakineye yıkıyorum :)

gerçekten farkediyor mu o kadar?

2 ye de baktım müzik aynı geldi indirmedim :)

bir gunde sadece birini yapıcaz dimi?

bugun öğlen 10+10 dk yuruyuş evde de 100 kere zıpladım işe geldim

Ben sporcu sutyeni ve mini şortla yapıyorum öyle bir terliyorsun ki anlatamam. Terlemeyen bir noktan bile kalmıyor. Ben bayağıdır yapıyorum bir ölçüm yapayım bakalım incelmiş miyim.

cevabını merakla beklıyorum özellikle basenlerden incelme ?????

Bayağıdır dediğim de 1 hafta 10 gün falandır herhalde ya gün tutmadım. Mezurayı aradım ama annem kursa götürmüş sanırım 1-2 saate gelir ölçüm yaparım. Basenlerden zaten bu diyetle inceleceksin inanılmaz bir şekilde.

yaa böyle söyleyınce daha bi seviyorum senii :))

bu arada ben ikinci listeye geçmedim bir le iki arası karışık ama ekleme yapmadan devam ediyorum (2 nin saatleri uymuyor işle )

saatlerı ıyı de ,
probıyotık bende karın ağrısı yapıyor onu yıyemıyorum,

incir zaten yıyordum..

farklı başka bişey yok gibi iki liste arasında..

Ben sporcu sutyeni ve mini şortla yapıyorum öyle bir terliyorsun ki anlatamam. Terlemeyen bir noktan bile kalmıyor. Ben bayağıdır yapıyorum bir ölçüm yapayım bakalım incelmiş miyim.

bak selinim bak incelmiş olmalısın evet ya felaket terletio,tabiri caizse donuma kadar ıslanıorum

Son düzenleme:

bende acaip merakla bekliorum tatlım,hadi bakalımm

ben 10 dk. sonra gidiyorum, giyinip kuşanayım, makyaj yapayım eccik parfümü unutmamak lazım.

bu arada BEN SU İÇİYORUM ŞU AN, SİZDE KOŞUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN

tabi canımm süslen püslen azcıkk ayy ALLAH tamamına erdirir inşalah. şimdi nasılda pervane olurlar etrafında,tadını çıkar

kızlar bahsettiğiniz şey nedir? dans müziği falan mı? nerden indişriyorsunuz? bize de söyleseniz.. küçük oğlumla ben de yapardım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…