Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bi saniye herkes 10 da kalkıyor GÜNAYDIN diyor. Bi kere günaydın demek için benim gibi 6 da kalkmanız gerekiyor :KK43: Siz TÜNAYDIN diyeceksiniz, ben GÜNAYDIN diyecemm :KK51:

evet buldumm :KK53: biraz zor görünüyor ben şuan elimdekilerle idare edeyim biraz alışınca başlayayım belki daha iyi olur

nerde buldun tatlım. ben kaç gün baktım ama hepsinde de videolar inmio,açılmıoda. buldukların açlılıosa adresleri yazabilirmisin bana :26: bu arada çizelgemi yapabildim bende :KK34:

bugun öğlen tempolu alışveriş yürüyüşü :) yaptım :)

çayı şekersiz içiyorum artık ama bunun için 3 aydır uğraşıyorum hala da zevk vermiyor bana :120:

ayol burda ne smileyler varmış bakın ne buldum benim kaçamaklar için :131:

bugun öğlen tempolu alışveriş yürüyüşü :) yaptım :)

çayı şekersiz içiyorum artık ama bunun için 3 aydır uğraşıyorum hala da zevk vermiyor bana :120:

ayol burda ne smileyler varmış bakın ne buldum benim kaçamaklar için :131:

selin bacı bak topikce dondurmayı çok seviyoruzzz listelere ekleme imkanımız varmı bişeyler yerine değiş tokuş yapsak
bu arada söylemeden edemeyeceğim ben ağir tatlı dondurmayı sevmiyorum sade olacak bana bim de var kornetto sade 65 gr 124 kal. tadıda çok harika duyurmak istedim :KK56:

selin bacı bak topikce dondurmayı çok seviyoruzzz listelere ekleme imkanımız varmı bişeyler yerine değiş tokuş yapsak
bu arada söylemeden edemeyeceğim ben ağir tatlı dondurmayı sevmiyorum sade olacak bana bim de var kornetto sade 65 gr 124 kal. tadıda çok harika duyurmak istedim :KK56:

he ya bende kaçamak yapıorum hep dondurmayla,bugün yaptım mesela :26: haftada bir eklesekmi napsak liseteye :KK56:

kesinlikle bacı yaz geldi valla yemek yemeyim dondurma yiyeyim o dereceyim
birde selin bacı öğle öğününü bir tabak kısırla değiştirebilir miyiz hafta sonu sınavdan sonra annem kısır yapayım diyo çok severim önceden gece 2 de oturup kısır yerdim o derece :KK56::KK1:

X