Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

selam kızlar bugun tartılan varmı merak ediyorum :)

dün kaçamak yapmadım mutluyum :)

listeye tıpatıp uyamııyorum ,ama mktarlar aynı yani posiyonlarımı nerdeyse yediğimin yarısına düşürdüm..una denge alıyorum sürekli..

listeye göre 2 dilim fazla ekmek yıyorum ama..

bunyeyı birden sarsmıyım :)

Son düzenleme:
Dengelemek hoş olmuş ama hem pilav hem de 1 dilim ekmek mi yedin yoksa. :KK53: Sebzeyi sana sevdirmemiz lazım ama nasıl nasıl nasıl. :44: Bir çözüm bulun arkadaşlaaar! :-)

süpersin yaa evet ikisini de yedim :) pişman oldum ama inan önceki yediklerime göre bu miktar baya az :)

Daha önce ben de sormuştum ve merak ediyorum;
bahar, yaz meyvelerinden ne kadar yiyebiliriz?
Bunu bilemediğim için elma yiyorum sürekli :KK1:

tatlım msjına cevap göremedim ben yazayım dedim 100gr çilek sadece 26 kalori düşünsne 1 dilim ekmek 90 kalori :) çilek yiyebilirsin gönül rahatlığyla eğer yanılmıyorsam elma da 60 kaloriydi :)

bana da zaten o bölgeler lazım
gitmeli ve gidecek inşşşşşşşş bu diet sayesinde kızzzz
teşekkür ederim iiki yayınladın bu listeyi heeeeeeee bakalım benim neremden gidecek kilolarrrr:KK17::KK9::KK9:

hadi bakalımmm inşallahh bize de dediğin gibi o bölgelerden incelme lazım çok heyecanlıyım şuan :)

tatlım msjına cevap göremedim ben yazayım dedim 100gr çilek sadece 26 kalori düşünsne 1 dilim ekmek 90 kalori :) çilek yiyebilirsin gönül rahatlığyla eğer yanılmıyorsam elma da 60 kaloriydi :)

Bu diyette meyveler konusunda kalori hesabı yapıldığını zannetmiyorum, başka bir mantık güdülmüş.
Çünkü İlk sayfada Arman meyvelerle ilgili şöyle yazmış;

" yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi"

1 greyfurt'un kalorisi 60, elmanın da 60.
Ama elmayı 1 tane yiyebilirken, greyfurtu 1/2 yiyebiliyoruz
:44:.
Keza mandalinanın kalorisi 50, ama 2 tane yiyebiliyoruz.
Mantığını çözemedim, o yüzden de yaz meyvelerini yerken kalori hesabı yapmalı mıyız? Bilemedim.

bence meyvelerde tadına göre muamele yapmak lazım :) mesela karpuz kavun bunlar çok şekerli..

ama mandalin çok da şekerli olmayabiliyor , ya da boyutuna göre mi veriyor acaba bilemedim

bir de ben bu simgeleri yapamıyorum ya gülücük falan nerde onlar :)

bence meyvelerde tadına göre muamele yapmak lazım :) mesela karpuz kavun bunlar çok şekerli..

ama mandalin çok da şekerli olmayabiliyor , ya da boyutuna göre mi veriyor acaba bilemedim

bir de ben bu simgeleri yapamıyorum ya gülücük falan nerde onlar :)

Bilmiyorum ki!
Arman gelsin bizi aydınlatsın, bu listeyi başımıza o sardı :KK9:

Bu arada gülücükleri sormuşsun;
-kullanıcı kontrol paneline gir
-ayarlarımda, seçenekleri düzenle var, onu seç
-konu görünüm seçeneklerine gel, mesaj elementlerini değiştir var. Oradaki grafikleri gösteri işaretle.

ve bol bol kahkaha at :KK9:

İşte bugünkü listem,
ufak bir kaçamak olacak, ama meyvenin yerine yapacağım.
Görmemezliğe gelin artık :KK52:

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz, 2 kuru kayısı, 1 ceviz
öğle2*80 gr ton balığı, salata,1 dilim uno denge
ara1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık pırasa,1 dilim uno denge, salata
gece2 kadeh şarap

selam kızlar bugun tartılan varmı merak ediyorum :)

dün kaçamak yapmadım mutluyum :)

listeye tıpatıp uyamııyorum ,ama mktarlar aynı yani posiyonlarımı nerdeyse yediğimin yarısına düşürdüm..una denge alıyorum sürekli..

listeye göre 2 dilim fazla ekmek yıyorum ama..

bunyeyı birden sarsmıyım :)

Doğru değişiklikten çabuk etkilenenler senin taktiğini uygulayabilirler. :-)

Kesinlikle öyle ben de dün yazmıştım buraya aslında görmediniz herhalde. :KK34:

X