Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

2 kiloyu unutmuşum canım kusura bakma lütfen. :26::26:

berivanımıza da en güzelinden kaynanalar görümceler ve tabikiiii en yakışıklısından,en sadığından,en güvenilirinden,en tatlısından bir eş inşallahhh

Amin amiiiiiiiiiiiiiiiiin hayırlısıyla İnşallah beriş nerde hiç görünmüyor mu ne , garibim kafayı sınavlara gömmüş

Güneşli güzel bir günle birlikte, herkese günaydın.
Bugün cuma ve ne güzel kuşlar cıvıldıyor dışarıda.

Pazartesi tartı günümüz, hafta sonuna dikkât, kimse kaçamak yapmasın.

Ben bu hafta hastanede teyzemin yanındayım pek uyamadım diyete. :26: Bakalım ne olacak.

günaydın arkadaşlar bu diyet bir ayda kaç kilo verdirecek birşey daha diyeti bırakınca dukandaki gibi verdiğim kiloları geri almam değilmi

Haftada 1-1,5 kilo verirsin normalde. Eğer diyet bittikten sonra her şeye saldırırsan tabii ki de geri alırsın. Ama zaten dengelemeyi öğreneceksin bu diyetle.

Ne kadar güzel açıklamışsın öyle.

Onu da sildim.

Bu olayı anlamıyorum işte. Tabii ki de kürtçe halay da olacak düğünde. Ben karadenizliyim mesela düğünümde horon çaldırmam derlerse alınlarını karışlarım onların.

karadenize bayılıorum ya hangi şehir tatlım,gerçi hepsi güzell. horon olmazsa olur mu hiçç yaa çalmazlarsa onlara

Geçmiş olsun kızının nesi var? :26:

Doğru bak ben erkekler kısmını atlamışım. Eşin kesinlikle öğünlerini artırsın. Ekmek de 1 dilim daha fazla yesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…