Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

canım geçmiş olsun umarım önemli birşeyi yoktur prensesin

teşekkür ederim boğaz enfeksiyonu , antıbıyotık malesef :KK43:

Listeye göre ben yumurta ekledım bazan , işte et mesela bir gun köfte bir gun döner bir gun balık olablırı..

sebze sevmıyorum ben :KK45: ama bu çok kötü :KK43: neyse ki taze fasülye çıktı :KK19: çok severim ..

ben kayısı yerıne kuru ıncır yedim..

ya ben zaten irademe sahip değilimdir yemek konusunda :KK43: bu kadarına bile kendime şaşıyorum,

sen canllı bir örnek olarak kilo verdim demeseydin başlamaya cesaret edemezdim zaten :KK43:

neyse bugun ofiste de biraz hareketli oldum :) öğlende yurudum .. bugunlük egzersizlerim bunlar :)

Yaz geliyor yaaaaaz. İncecik olalım iradene sahip çıkmalısın. :KK8:

hoşbulduk :) balık dışında bulamıyorum güvenilir marka tanıdık et kesinlikle yok bi de başka şeyler katıyorlar içine güvenp de alamıyorum sebzeye dayanıyorum burda ton balığı yiyorum bazen bi de normal balık var tabi

ne guzel işte sebze :) ben de sebze yıyemıyorum :KK43:

tavuk butun olarak bulamaz mısın anlarsın tavuk oldugunu :)

Akrepcik,1.aydır diyet spor yapıyorum sna tık yok,çok sıkılaştım,inceldim ama sanırım jillianda su tutdu vücudum artdı tartıda falan,neyse.yarından itibaren kilo verme kolaymı yani ?tabiki ALLAHın izni ile

dün dolunay gerçekleşti, önümüzdeki 14 gün boyunca iştahımız azalacak ve posiyonları azalttığımız halde kolayca doyabileceğiz :KK56: o yüzden porsiyonlarını küçültüp az porsiyonla yemeye kolayca alışabilir ve kilo verebilirsin. :KK6:

armanselinnnnnnn

bugun iki ayrı kişi ayrı ortamlarda bana zayıflamışsın dediiiii :KK1:

çok mutlu oldum yawwwww:KK52:

teşekkür ederim sana :KK1:

ya ben tam olarak bilmiorum ne yenir ne yenmez :44: bulgur yenir sanıodum mesela,yada pilav,yada etli yemek,bezelye falan,karbonhidratmı almamlıyım. benim pek bilgim yok ya,ne ağırlıklı beslenmeliyim ki. bide nişanlım gelince haftasonu yedim,geri de odaklanamadım diyete, görünce dayanamayıp yiyorum,öğlen pizza yedim :KK17:

İlk listede yazıyor yemen gerekenler ve yememen gerekenler. Anlamadığın nedir? :44:

. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

7:30 1 bardak yarım yağlı süt

09:00 2 dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir, maydanoz, şekersiz açık çay veya yeşil çay

10:30 2 kuru kayısı, 1 ceviz

12:30 1 porsiyon köfte veya döner, az yağlı salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

15:00 1/2 paket form bisküvi

17:00 2 kuru kayısı, ılık su

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata( BAKLİYAT YENE BİLİR TATLIM )
TAKILDIKLARINI SELİN GELİR O DAHA NET CEVAP VERİR TATLIM
ET VAR ÖĞLEN CANIM

Evet bakliyat yiyorum ben.

ayy süt hiç dikatimi çekmemiş yaa :26:,süt içmedim benn hiç,ama ben süt içince aç karnına çok midem bulanıo. nese alışacam artık. et var doğru öğlen. baklıyat yiyoruz ama hep 6 kaşık demi yemekler. sağol canım benim yaa :KK54::KK16:

Kalçalı but boyutu kadar bakliyat yiyebilirsin. Aç karnına içilen süt daha çok mide bulantısını önlüyordu bende. :44:

yaa ne kadar güzel günler geçiriosun, ALLAH mutluluğunu hiç bozmasın. senden kurtulmak isteyen kim canım benim,bilgi birikilerini ve seni bekliyor olacağız :KK19:

bugün eniştenizle gezdim ama garip geliyor ya bir erkekle öyle etrafta serbest ve kolkola dolaşmak :KK17: beni eve kadar bırakıyor, ya dr gelme diyorum olmaz diyor :KK53::KK1: neyse alışacağım artık :26: her zaman yanınızdayım :KK16:

1. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

7:30 1 bardak yarım yağlı süt

09:00 2 dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir, maydanoz, şekersiz açık çay veya yeşil çay

10:30 2 kuru kayısı, 1 ceviz

12:30 1 porsiyon köfte veya döner, az yağlı salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

15:00 1/2 paket form bisküvi

17:00 2 kuru kayısı, ılık su

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

21:00 1 meyve
1. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. listeye başlayacak.

2. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 3 kuru kayısı, ılık su

09:00 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 2 zeytin, çeri domates, maydanoz, haftada 1 gün yumurta, şekersiz açık çay veya ıhlamur

12:00 1 porsiyon ızgara veya etli sulu yemek, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

14:00 2 kuru incir

16:00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt ( markayı anladınız )

17:30 1 meyve

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, az yağlı salata

21:00 3 kuru kayısı, ılık su
2. listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. listeye başlayacak.

3. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 Bir yemek kaşığı pekmez

09:00 İki dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir, maydanoz, şekersiz açık çay veya ıhlamur veya yeşil çay

12:30 Bir kase çorba, az yağlı salata

15:00 Bir ETİ stik çikolata

17:00 Meyveli yoğurt

19:00 Altı kaşık et veya tavuk veya ciğer sote, az yağlı salata

21:00 Bir meyve

merhaba arkadaşlar bende sitenin eski üyelerindenim fakat bir hayli zaman olmuştu girmeyeli. bu liste ile ilgili sormak isteğim birşey var şimdi sadece listedekilermi yenecek mesela listede tavuk yok ama et yerine tavuk ekleyen bacılarım:KK64: olmuş 25 gün hep aynı şeyleri yiyecez birde yemek alternatiflerini çoğaltabilirmisiz

Hep aynı şeyleri yemiyoruz. Dediğim porsiyonlar kadar et,tavuk,bakliyat yiyebilirsiniz. Yemek alternatifi derken? Sebze yemeği öğününde bir sürü şey yapılabilir. Pırasa,ıspanak,karnabahar,kelem yemeği,mantar v.s. :21:

Bu dolunay derdinden ne zamana kadar kurtuluyoruz?
Şu dönemde bol bol kilo verelim bari, bu meret bitmişken:KK9::KK9:.

Allah Berivan'a da böyle bir kaynana nasip etsin:KK9::KK9::KK9:.
Değil mi Beriş?:KK16::KK16:

dolunay dün gerçekleşti, 14 gün boyunca az iştah ile kolayca kilo vereceksiniz, az porsiyonla kolaaaayca doyacaksınız :KK52:

biz kürtüz onlar türk. ben tutturdum kürtçe halay da olacak diye. kavga ordan başladı, kaynanam kızmış eniştenize :KK51: görümcelerimde kızmış :KK51: diyodular bugün , dün fatihin morali nasılbozuktu diye. ağladığımı duyunca suçluluk duygusu içinde ezilmiş :120: beter olsun banane, onuç olarak düğünde kürtçe halay var :KK6: kaynanam 5 dk peşimi bırakmıyo ki, Annen kurban olsun diyo da başka bişey demiyo :21:

Bu olayı anlamıyorum işte. Tabii ki de kürtçe halay da olacak düğünde. Ben karadenizliyim mesela düğünümde horon çaldırmam derlerse alınlarını karışlarım onların. :KK55: :KK9:

Arkadaşlar bişey sorucam cevaplarsanız sevinirim normal bi insan ayda kaç kilo verebiliyo ben normal değilimde :))) tiroit sorunum olduğu için ayda anca 1 kilo verebildim tedavi olunca ayda kaç kilo verebilirim merak ediyorum :KK43:

Yağ olarak haftada 1-1,5 kilo normal olan. Geçmiş olsun bu arada.

2. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 3 kuru kayısı, ılık su

09:00 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 2 zeytin, çeri domates, maydanoz, haftada 1 gün yumurta, şekersiz açık çay veya ıhlamur

12:00 1 porsiyon ızgara veya etli sulu yemek, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

14:00 2 kuru incir

16:00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt ( markayı anladınız :KK1: )

17:30 1 meyve

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, az yağlı salata

21:00 3 kuru kayısı, ılık su

kızlar haftaya 2. listeye geçeceğim.. alışveriş yapmam lazım :)
probiyotik yoğurt çok afedersiniz ishal yapar mı? benim çok wc ye çıkma gibi br sorunum var zaten artsın istemıyorum
:KK53:

bir de markası ne biri özelden yazsa :)

X