Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

canım geçmiş olsun umarım önemli birşeyi yoktur prensesin

teşekkür ederim boğaz enfeksiyonu , antıbıyotık malesef

Listeye göre ben yumurta ekledım bazan , işte et mesela bir gun köfte bir gun döner bir gun balık olablırı..

sebze sevmıyorum ben ama bu çok kötü neyse ki taze fasülye çıktı çok severim ..

ben kayısı yerıne kuru ıncır yedim..

Yaz geliyor yaaaaaz. İncecik olalım iradene sahip çıkmalısın.

ne guzel işte sebze :) ben de sebze yıyemıyorum

tavuk butun olarak bulamaz mısın anlarsın tavuk oldugunu :)

dün dolunay gerçekleşti, önümüzdeki 14 gün boyunca iştahımız azalacak ve posiyonları azalttığımız halde kolayca doyabileceğiz o yüzden porsiyonlarını küçültüp az porsiyonla yemeye kolayca alışabilir ve kilo verebilirsin.

armanselinnnnnnn

bugun iki ayrı kişi ayrı ortamlarda bana zayıflamışsın dediiiii

çok mutlu oldum yawwwww

teşekkür ederim sana

İlk listede yazıyor yemen gerekenler ve yememen gerekenler. Anlamadığın nedir? :44:

Evet bakliyat yiyorum ben.

Kalçalı but boyutu kadar bakliyat yiyebilirsin. Aç karnına içilen süt daha çok mide bulantısını önlüyordu bende. :44:

yaa ne kadar güzel günler geçiriosun, ALLAH mutluluğunu hiç bozmasın. senden kurtulmak isteyen kim canım benim,bilgi birikilerini ve seni bekliyor olacağız

bugün eniştenizle gezdim ama garip geliyor ya bir erkekle öyle etrafta serbest ve kolkola dolaşmak beni eve kadar bırakıyor, ya dr gelme diyorum olmaz diyor neyse alışacağım artık :26: her zaman yanınızdayım

Hep aynı şeyleri yemiyoruz. Dediğim porsiyonlar kadar et,tavuk,bakliyat yiyebilirsiniz. Yemek alternatifi derken? Sebze yemeği öğününde bir sürü şey yapılabilir. Pırasa,ıspanak,karnabahar,kelem yemeği,mantar v.s.

Bu dolunay derdinden ne zamana kadar kurtuluyoruz?
Şu dönemde bol bol kilo verelim bari, bu meret bitmişken.

Allah Berivan'a da böyle bir kaynana nasip etsin.
Değil mi Beriş?

dolunay dün gerçekleşti, 14 gün boyunca az iştah ile kolayca kilo vereceksiniz, az porsiyonla kolaaaayca doyacaksınız

Bu olayı anlamıyorum işte. Tabii ki de kürtçe halay da olacak düğünde. Ben karadenizliyim mesela düğünümde horon çaldırmam derlerse alınlarını karışlarım onların.

Arkadaşlar bişey sorucam cevaplarsanız sevinirim normal bi insan ayda kaç kilo verebiliyo ben normal değilimde :))) tiroit sorunum olduğu için ayda anca 1 kilo verebildim tedavi olunca ayda kaç kilo verebilirim merak ediyorum

Yağ olarak haftada 1-1,5 kilo normal olan. Geçmiş olsun bu arada.

2. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 3 kuru kayısı, ılık su

09:00 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 2 zeytin, çeri domates, maydanoz, haftada 1 gün yumurta, şekersiz açık çay veya ıhlamur

12:00 1 porsiyon ızgara veya etli sulu yemek, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

14:00 2 kuru incir

16:00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt ( markayı anladınız )

17:30 1 meyve

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, az yağlı salata

21:00 3 kuru kayısı, ılık su

kızlar haftaya 2. listeye geçeceğim.. alışveriş yapmam lazım :)
probiyotik yoğurt çok afedersiniz ishal yapar mı? benim çok wc ye çıkma gibi br sorunum var zaten artsın istemıyorum

bir de markası ne biri özelden yazsa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…