Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Güneşli güzel bir günle birlikte, herkese günaydın:KK16::KK16::KK16:.
Bugün cuma ve ne güzel kuşlar cıvıldıyor dışarıda:KK16:.

Pazartesi tartı günümüz, hafta sonuna dikkât, kimse kaçamak yapmasın:KK20::KK9::KK9::KK9:.

KİLO VERENLER :

Darlingim: 3.700 gr :KK9:
Cemrem29: 1.800 gr :KK9:
İgnis: 1.100 gr :KK9:
Sinnnf: 3.800 gr :KK9:
Nihil: 2.200 gr :KK9:
Sevgi77: 700 gr (kaçamaklı) :KK9:
Gulkemm: 400 gr (hafta sonu ne bulursa yiyerek:KK9:) :KK9:
Berivannnn26: 1000 gr :KK9:
Pakize07: 700 gr :KK9:

selincim kilo verenleri yazmıştın ya,beni 700 demiştin bende dedim 700 vermedim.ama ağlayacam ben 400 gr vermedimki ya :KK50:60 kg dım,57.600 oldum. 2.400 gr verdim ama bennnn :KK43:

Bir türlü anlaşamadınız:KK9::KK9:.

Peki, o "hafta sonu ne bulsa yiyerek" kısmı doğru mu?
Bu şekilde mi verdin 2,400'ü:44:?

günaydın arkadaşlar bu diyet bir ayda kaç kilo verdirecek birşey daha diyeti bırakınca dukandaki gibi verdiğim kiloları geri almam değilmi :KK43:

bu gece 22.58 de dolunay gerçekleşiyor. ben yarın diyet yapacaktım fakat sözlüm izin vermedi, kilon iyi fakat sıkı değilsin dedi. spora başlayacağız :KK55: ama bilgi birikimlerimle hep burda olacağım kızlar, benden kurtuluş yok:KK23:

Bu dolunay derdinden ne zamana kadar kurtuluyoruz?
Şu dönemde bol bol kilo verelim bari, bu meret bitmişken:KK9::KK9:.

çok tatlı bi teyze yaaa :KK19: kalbinin iyiliği güzelliği yüzüne yansımış resmen :KK16:

Allah Berivan'a da böyle bir kaynana nasip etsin:KK9::KK9::KK9:.
Değil mi Beriş?:KK16::KK16:

günaydın arkadaşlar bu diyet bir ayda kaç kilo verdirecek birşey daha diyeti bırakınca dukandaki gibi verdiğim kiloları geri almam değilmi :KK43:

İlk sayfada Arman'ın başarı öyküsü ve bizlerin de verdiği kilolar var.
25 günlük listeler var, onları uyguluyoruz. Diyeti bıraksan bile, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanıyorsun.
Onu bırakmazsan tabii ki almazsın.

Dukan tarzı diyetler çok sıkıntılı. İlk önce bizim toplumumuzun genel yaşantısına uygun değil.
Çok düşük karbonhidrata ve yüksek proteine dayanıyor bildiğim kadarıyla. Bir alışkanlık haline gelmesi imkânsız.
Bizim listelerle çok çeşitli besleneceksin. Önce gözün, sonra karnın doyuyor.
Dolayısıyla açlık krizlerine girmiyorsun, tabii regl gibi ekstra durumlar yoksa:KK9:.
Ben geçtiğimiz 2 gün öyleydim mesela:KK9:.

Hoş geldin, tavsiye ederim:KK16::KK16:.

Bir türlü anlaşamadınız:KK9::KK9:.

Peki, o "hafta sonu ne bulsa yiyerek" kısmı doğru mu?
Bu şekilde mi verdin 2,400'ü:44:?

Yok yok anlaştık ya ben takılıorum selinciğime :KK54:
ne bulduysa yedim kısmı biraz espiriydi tatlım:KK1: nişanlım gelmişti döneri özlemiş onla bi kez döner yedim :KK17: o tatlı yedi o ben yemedim falan :KK20: yoksa bozmadım diyeti,bide ilk haftamdı hırs vardı çok güzel uygulamıştım diyeti,öle yani :KK31:

Güneşli güzel bir günle birlikte, herkese günaydın:KK16::KK16::KK16:.
Bugün cuma ve ne güzel kuşlar cıvıldıyor dışarıda:KK16:.

Pazartesi tartı günümüz, hafta sonuna dikkât, kimse kaçamak yapmasın:KK20::KK9::KK9::KK9:.

eveeet bugün cuma,yaşasınn :emir_bebek: haklısın haftasonuna dikkat,kaçamak yookk :KK20:

Bu dolunay derdinden ne zamana kadar kurtuluyoruz?
Şu dönemde bol bol kilo verelim bari, bu meret bitmişken:KK9::KK9:.

Allah Berivan'a da böyle bir kaynana nasip etsin:KK9::KK9::KK9:.
Değil mi Beriş?:KK16::KK16:

berivanımıza da en güzelinden kaynanalar görümceler :KK1:ve tabikiiii en yakışıklısından,en sadığından,en güvenilirinden,en tatlısından :KK1: bir eş inşallahhh :KK16:

bilgi için saol canım pzt eşim ve ofis arkadaşlarım ile birlikte organize halinde başlıycaz umarım bende 72 kilolardan 60 kiloları görecek kadar zayıflarım :18:

selam kızlar..

bugun kızım hasta oldu sabah gelemedım şimdi işe geldim burdayım..

bugun kahvaltı saatım değişti öğlen yemek istemedim ne bilim düzenim karıştı bıraz..

caysaati organize başlamak süper bişey..

mesela ben diyettteyim ve eve gittiğimde eşim baklava almış :KK47: bana inat yapıyor sanki :44:

ya ben bişey sormak istiyorum ben şuan polonyada öğrencyim onun için burda et vb . tüketemiyorum :KK43: ne yapmamı önerirsiniz ??

bilgi için saol canım pzt eşim ve ofis arkadaşlarım ile birlikte organize halinde başlıycaz umarım bende 72 kilolardan 60 kiloları görecek kadar zayıflarım :18:

Tabii zayıflarsın, neden zayıflayamayasın?:KK16:

Yalnız bu listelerdeki besin miktarları eşine az gelebilir, o konuda tereddüt ettim.
Erkekler, kadınlardan daha fazla kalori almalı, çünkü çok daha kaslılar.
İlk 2 liste 1300 kalori civarı. Bu kalori yetişkin bir erkek için çok az.
Belki listeyi kendine uyarlayabilir;
ne bileyim ekmek miktarını artırmak, ara öğündeki kayısıyı daha fazla yemek gibi...
Bilemedim ki şimdi:44:.

selam kızlar..

bugun kahvaltı saatım değişti öğlen yemek istemedim ne bilim düzenim karıştı bıraz..

mesela ben diyettteyim ve eve gittiğimde eşim baklava almış :KK47: bana inat yapıyor sanki :44:

Geçmiş olsun. Çocuk olunca planlar nasıl da sekteye uğruyor değil mi?
Akşam sağlam yatan çocuk, sabah hasta kalkıyor:KK50:.
Bugünlük böyle olsun, öğünleri kendine göre ayarla.
Yarın kaldığın yerden devam edersin. Vücudunu çok aç bırakma, yemeklere saldırırsın sonra, aman!
Pazartesi tartı günü:KK16:.

ya ben bişey sormak istiyorum ben şuan polonyada öğrencyim onun için burda et vb . tüketemiyorum :KK43: ne yapmamı önerirsiniz ??

Mercimek,soya fasulyesi veya yumurta yiyebilirsin; vejetaryenler öyle yapıyor.

Geçmiş olsun. Çocuk olunca planlar nasıl da sekteye uğruyor değil mi?
Akşam sağlam yatan çocuk, sabah hasta kalkıyor:KK50:.
Bugünlük böyle olsun, öğünleri kendine göre ayarla.
Yarın kaldığın yerden devam edersin. Vücudunu çok aç bırakma, yemeklere saldırırsın sonra, aman!
Pazartesi tartı günü:KK16:.

anen öyle akşam sağlam yatan çocuk sabah hasta kalktı.. inşallah saldırmam ..pazartesi tartı günü :KK53: kaçamak yapmamak lazımmm :KK70:

selam kızlar..

hobaaa eşin seni can evinden vurmuş galiba kiloları verene kadar baklava börekten uzak durmaya çalışıyoruz tabi bende çikolatadan uzak durmaya çalışıyorum yani umarım

bacılarım yemek olarak neler yediniz yada 1-2 günlük diyet menünüzü yazarmısınız listeye bakınca hergün aynı şeyleri yiyecekmişim gibi geliyorda bana biraz daha bilgiye ihtiyacım var

Hoşgeldin..

ilk aklıma yumurta geldi.. mantar da sanırım olur ete benziyormuş tadı:)

beyaz et bulamıyor musun tavuk filan?

hoşbulduk :) balık dışında bulamıyorum güvenilir marka tanıdık et kesinlikle yok bi de başka şeyler katıyorlar içine güvenp de alamıyorum sebzeye dayanıyorum burda ton balığı yiyorum bazen bi de normal balık var tabi

X