Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

2. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 3 kuru kayısı, ılık su

09:00 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 2 zeytin, çeri domates, maydanoz, haftada 1 gün yumurta, şekersiz açık çay veya ıhlamur

12:00 1 porsiyon ızgara veya etli sulu yemek, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

14:00 2 kuru incir

16:00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt ( markayı anladınız :KK1: )

17:30 1 meyve

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, az yağlı salata

21:00 3 kuru kayısı, ılık su

kızlar haftaya 2. listeye geçeceğim.. alışveriş yapmam lazım :)
probiyotik yoğurt çok afedersiniz ishal yapar mı? benim çok wc ye çıkma gibi br sorunum var zaten artsın istemıyorum
:KK53:

bir de markası ne biri özelden yazsa :)

O zaman sen kayısılı olandan yeme bence. :KK1: Ananaslı orman meyveli çilekli ya da sade ye. :KK1:

bugün eniştenizle gezdim ama garip geliyor ya bir erkekle öyle etrafta serbest ve kolkola dolaşmak :KK17: beni eve kadar bırakıyor, ya dr gelme diyorum olmaz diyor :KK53::KK1: neyse alışacağım artık :26: her zaman yanınızdayım :KK16:
oyy canım ya :KK19: biliomusun bende böle hissediorum hala.biz 8 yıl çıktık :KK17: yeni nişanlandık. hep kaçamak buşuruduk :KK1: şimdi rahatça gezioruz,bize gelio falan çok acayibime gidio :26: hala alışamadım :KK31:

sağol canım, enfeksiyon ..çok şükür bu defa çok yukselmedi ateşi..bizim havale geçmişimiz var yani durum kötü..

kızlar basenler için özel egzersiz bilen :)

Çok geçmiş olsun tekrardan inşallah çok çok iyi olur. :KK16:

Basenler için en etkili yol bu diyet canım. Şekil a BEN. :KK1:

Mantar sebze canım. Sebze öğününde yiyebilir. Mercimek nohut falan yer.

mantar sebze değildir :KK1: aslında sebzedir ama değildir :44::KK1: mantar yapısı gereğiyle hem bitkilerde bulunan yapıtaşını, hem de hayvanlarda bulunan yapıtaşını ihtiva eder. bu yüzden mantar hem sebzedir hem ettir :KK31: biyolojim çok iyidir :KK51:

X