Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Çok güzel olmuş bu menü.

Rica ederim canım ne demek. Size faydam dokunursa ne mutlu bana. Yarın yediklerinin listesini bekliyoruz o zaman.

cnm aklıma gelmişken ya acaba necafe şekersiz veya türk kahvesi içilebilir mi
yani ben biraz kahve delisiyim de
arealarda kahve içsem veya nescafe olur muj?:26:

........................

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim. Dün biraz yapmıştım deneme amaçlı. 1. levelı bitirmedim bile. Şu an bacaklarım ağrıyor.

bende ilk yaptıktan bi gün sonra hiç kalkamadım çok zorlandım ertesi gün tekrar yaptm yapar yapmaz geçti bacaklarmın kollarmn ağrısi :))

selam canım,dün giremedim evde değildim.dayanamayıp dün tartıldım.daha 4. günde 1.700 vermişim şok oldum.cuma günü tam bir hafta olacak.bugünüm de çok güzel geçti.çok yoğun çalıştığım için açlık hissediyorum ne yalan söyleyeyim ama bir haftaya alışırım diyorum.cuma günü tartıda ne çıkacak çok merak ediyorum.bu arada öğlen yemeğimi evden götürüyorum.eskiden soğuk bişey yiyemezdim.bu diyet neler yaptırıyor insana

bu arada yeni gelen herkes hoşgeldinizhep beraber halledelim artık şu işi

Ayy çok sevindim 1.700 4 günde çok iyi. Maşallah maşallah. Bende nedense açlık isteği pek olmamıştı ilk başladığımda da. Bünye işte herkesinki farklı. Öğlenleri dışarıdan ızgara köfte falan da söyleyebilirsin sıcak olması için. Ya da şeyler var duydun mu bilmem usb ile ısınan sefer tasları. İnternette uygun fiyata vardı. Tak bilgisayara ısınsın yemeğin. Cuma günü daha da eksik çıkarsın daha da mutlu oluruz umarım.

ben de şok oldum defalarca tartıldım,başka yerlere koydum tartıldım ama sonuç aynı çok şükürdışarıdan ızgara söylerim sorun değil.yolumuz uzun malumo sefer taslarını hiç duymamuştım,neler yapıyorlar yacumayı dört gözle bekliyorum:26:
muhtemelen çoğu ödemdir gitsin de yarısı ödem olsun ne yapayım
bu arada yarın belki giremem.annem gelecek akşam biraz bende kalacak.malum ben de akşam 7de eve geldiğim için onunla vakit geçirebilirim.ama kesinlikle buradayım bırkmayı kesinlikle düşünmüyorum
çok yoğun çalıştığım için mi acaba çok acıkıyorum ben de anlamış değilim.bu arada öğle ve akşam her öğüne ayran koysam olur mu??bugün öğlen,salata,barbunya ve ayran tükettim.biraz şişirsin diye

İlk başlarda çok kilo veriliyor. Benim basen çevrem 102 cm idi. Şu an 91 cm. Spora da başlamayı düşünüyorum. 90 - 60 - 90 olalım. Sefer tasını güzel düşünmüşler. Bırakma bırakma yaza kadar incecik olmalıyız. Çok hareketliysen yediklerini yaktığın için çok acıkıyor olabilirsin. Çok açlık bastırdığında 1 tane kuru kayısı ye yatıştırır. Ayran konusunda ne desem bilemedim ben içmemiştim. Ama bir şeyler ekleyeceksen bir şeyler de çıkarmalısın diye düşünüyorum. Denge degne degne! Bu çok önemli.

günaydın cnm naıslsın
tatlım burda artılma günü cuma mı
ben pazartesi tartılıp yazarım da çünki diğer topikte biz öyle yapıyoruzz
ben şimdi kahvaltımı yapıcam
öğlene de mecburen bamyam var etli onu yicem küçük porsiyon
akşama doğru çıkıp alıcam döner kuru kayısı falan hiç bişey kalmamış evde

Son düzenleme:
Günaydın,
bügünkü listem;

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
ara2 kuru kayısı,1 ceviz
öğlenTavuk göğüs eti, salata,1 dilim uno denge
ara 1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık ıspanak,1 dilim uno denge, salata
gece1 meyve

çok güzel bir liste canım elimdeki liste bitsin başlıyorum çok teşekkürler 3. Listeyi paylaştınmı canım

Günaydın canım iyiyim sen nasılsın? Açıkçası bir gün belirlemedik tartılma günü falan. Darlingim cuma yazıcam dedi sadece. Pazartesi de yazarız fark etmez. Hastaydım 1 haftadır acaip şiş hissediyorum kendimi. Bakalım ne olacak. :18:

Bugünkü liste tam anlamıyla oturmuş tebrik ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…