Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bir an önce bekliyoruz aramıza. :-) 3. Listeyi henüz paylaşmadım. Yakında paylaşacağım. çok güzel o da. :-)

hoş hoş sıcak kalnı biryer takip edeceğim sizi et yiyeemiyorum onun yerine sebze yesem olur mu canım çok güzel kilo vermişsin darısı bana 31 ağustos da amcamın düğünü var ben 72 kiloyum vermem gereken 15 kiloo var nasıl verecegim bilmiyorum spora da başlamış bulunuyorum inşallah hemen veririm

ben alkali yapıyorum tam uymamakla birlikte şuan için uyguladığım sabah kahvaltı yapmıyorum yetişmiyo çalışıyorum meyve yiyorum sadece
öğlen şirketteki yemek akşam da çorba yada sebze yemegi olarak menülerimi burada paylaşmak ve başlamak isterim açıkcası senin diyetine kendimi uyarlıyarak hedefe daha iyi ulaşırım

ayyyyyyy kendimi tanıtmayı unuttum
ben 22 yaşında 72 kilo 1,68 boyundayım kilo agırlığım basen de mevcut çalışıyorum özel bir şirkette muhasebeciyim yogun çalışma ve hareketsin bir durum söz konususu o yüzden spor şart öyle yani 31 ağustosa taş gibi olmam gerek :KK34:

Günaydın,
bügünkü listem;

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
ara2 kuru kayısı,1 ceviz
öğlenTavuk göğüs eti, salata,1 dilim uno denge
ara 1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık ıspanak,1 dilim uno denge, salata
gece1 meyve

armanselin cnm arkadaşın menüsünde tavuk var yani et köfte yerine tavukta olabilir mi?:26:
ayrıca geçmiş olsun cnm sana

hoş hoş sıcak kalnı biryer takip edeceğim sizi et yiyeemiyorum onun yerine sebze yesem olur mu canım çok güzel kilo vermişsin darısı bana 31 ağustos da amcamın düğünü var ben 72 kiloyum vermem gereken 15 kiloo var nasıl verecegim bilmiyorum spora da başlamış bulunuyorum inşallah hemen veririm

ben alkali yapıyorum tam uymamakla birlikte şuan için uyguladığım sabah kahvaltı yapmıyorum yetişmiyo çalışıyorum meyve yiyorum sadece
öğlen şirketteki yemek akşam da çorba yada sebze yemegi olarak menülerimi burada paylaşmak ve başlamak isterim açıkcası senin diyetine kendimi uyarlıyarak hedefe daha iyi ulaşırım

ben 22 yaşında 72 kilo 1,68 boyundayım kilo agırlığım basen de mevcut çalışıyorum özel bir şirkette muhasebeciyim yogun çalışma ve hareketsin bir durum söz konususu o yüzden spor şart öyle yani 31 ağustosa taş gibi olmam gerek :KK34:

tatlişkom sende mi burdASIN hoşgeldin kız bende bugün başladım bu diete çok aklıma yattı tam benlik bend ebi de kansızlık olduğu için sıksık karnım acıkıyo bakalım bu dietle kaç kilocuklar vericem aaa bende kendimi tanıtayım burdaki arkadaşlara:KK52:

ben 31 yaşına girecek olan ( mayısın 4 ünde ) beyaz tenli sarışın bi bayanım
evliyim çocuğum malesef yok ben kendimi bildim bileli kiloluydum
hep bi arayış içindeydim bu zaman dek hep farklı dietler tarifler uyguladım geçen sene tam 74 kiloya kadar indim ama malesef gene geri aldım bu yaz 68 kilo olmak istiyorum bu sayfayı bulduğum için çok mutluyumm:KK16::KK16:benden bu kadarrr
herkese bol kilo vermelerrrrrrrrrr

Son düzenleme:
Aaaaaaaaaayyyyyyyyyy canım bende geldim çok güzel bir liste kesinlikle eee dr vermiş kesinlikle kilo verdirir tanıt anacımmmmmmmmmm seni burada görmem iyi oldum hep destek tam destek :KK52:

Aaaaaaaaaayyyyyyyyyy canım bende geldim çok güzel bir liste kesinlikle eee dr vermiş kesinlikle kilo verdirir tanıt anacımmmmmmmmmm seni burada görmem iyi oldum hep destek tam destek :KK52:

aynen datlum burda tam destek verelim birbirimize veeeee
gitsin kilocuklar daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52:

hep bi arayış içindeydim bu zaman dek hep farklı dietler tarifler uyguladım geçen sene tam 74 kiloya kadar indim ama malesef gene geri aldım bu yaz 68 kilo olmak istiyorum bu sayfayı bulduğum için çok mutluyumm:KK16::KK16:benden bu kadarrr

sarışınnnn hatun olacagız 68 de olacaz 65 de hatta 58 de olacaz ohhhhhhh sefam olsun hepsi gidecek yeter bu yükü taşıdığımız :KK47:

sarışınnnn hatun olacagız 68 de olacaz 65 de hatta 58 de olacaz ohhhhhhh sefam olsun hepsi gidecek yeter bu yükü taşıdığımız :KK47:

kız ben iri kemikliyim istesemde 50 lilere gelemme razıyım 69 falan olmaya ben
ah hiçdeme yıllardır kamburumuz oldu artık gitsinler biden tabii sağlıkla verelim de:KK34::KK76:
tatlım sende çizelge koysana neden koymuyorsun acaba

Son düzenleme:
Sabah kahvaltı yok sadece 1 muz
10,30 gb :2 kuru kayısı bol su
12,30 :büyük bir tabak yoğurtlu ıspanak yemegi ,ızgara 1 dilim tavuk,madensuyu
şimdi de türk kahvemi içiyorum :nazar:

tatlım ben çıkıyorum şimdi eşim gelir ona yemek hazırlıyım
gene görüşürüz güzelim:KK3::KK54:

selam kızlar..sitenin çook eski üyelerindedim ama girmeyeli unutmuşum bilgilerimi :)

bir haftadır konuyu sessizce takip ediyorum :)

yaklaşık iki haftadır da kendımce dıkkat etmeye başlamıştım..

diyet listesi doktorların verdiği tipte ve çok güzel..uzun sürede başarılı olmamak için bir sebep yok..

gelelim benim sorunlarıma :)

hafta sonları evde olduğumdan ve kahvaltı önemli olduğundan çeşit fazla-yağlı-hamur işli oluyor ve tutamıyorum kendimi :KK43:

hareketsiz bir işim var :KK43:

tatlıyı çok severim :KK43:

çorba mı pilav mı desen önce pilavı yerim :KK43:

işte böyle bu iş zor olacak sanırım..

gelelim sorunlarıma :

kayısı sevmıyorum, metabolizma sorunum yok (inanın bu zayıflamakta fayda etmiyor) onun için kayısı yerine ne yiyebilirim? Kuru incir yıyorum şimdilik.

sabah erken veya başka zaman süt içemiyorum aşırı barsak sorunu yapıyor ne içsem ?

Kaşar peynırı yesem ne kadar yemem lazım ya da yasak mı?

Bir de ben sebzeyi hiç sevmeme ve yemem.. Sebze olarak neler yıyebılır yemek adı olarak söylersenız belki hoşuma giden bişeyler çıkar :KK43:

gelelim sorunlarıma :

Kayısı sevmıyorum, metabolizma sorunum yok (inanın bu zayıflamakta fayda etmiyor) onun için kayısı yerine ne yiyebilirim? Kuru incir yıyorum şimdilik.

Sabah erken veya başka zaman süt içemiyorum aşırı barsak sorunu yapıyor ne içsem ?

Kaşar peynırı yesem ne kadar yemem lazım ya da yasak mı?

Bir de ben sebzeyi hiç sevmeme ve yemem.. Sebze olarak neler yıyebılır yemek adı olarak söylersenız belki hoşuma giden bişeyler çıkar :KK43:
merhaba
aboooooooo ne çok problem olmuş bence sayısı yerine incir gatyet iyi
diyerlerini bilemeyecegim canım

kizlar bende sizi takip ediyorum bugun yediklerimi yorumlarsaniz sevinirim

7.30 cay bardagi sut, iki su bardagi su
kahvalti bir dilim ekmek ,kasar peyniri elin yarisi kadar,zeytin ,domates
ara iki hurma ,yesil cay
oglen bir kepce yesil mercimek corbasi, 4 kofte, 3 kasik yogurt

arada yine yesil cay ictim buraya kadar sanirim abartmadim ama ogleden sonra bebek tebrigine gidince ,

kisir ,cok kucuk borek ve yazmaya cekiniyorum kucuk sutlu tatli yedim böylece yeme isini bitirdim simdi sadece su iciyorum.Sizce ipin ucu cok kacmis mi?

Canım benim öncelikle aramıza hoş geldin. :-) Sabah kahvaltısı çok önemli bu diyetin kahvaltısı çok kolay çabucak hazırlayabilirsin kendine. Sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum. Eğer et yiyemiyorsan onun yerine bakliyat tüketmelisin. Protein tüketmemiz lazım. 31 ağustosa kadar verirsin hiç merak etme.:KK76: Hangi sporu yapmaya başladın? Bende de basen çok vardı 102'den 91'e indi bu diyetle. :21:

Yılmak yok hep birlikte yaza kadar incecik olacağız burada. :21:

X