Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Öğlen yemeğini normal yeyip,akşam yemeğini hafif yemek daha iyi oluyor aslında.

burada suan sabah 10.10 a.m.
sabah 9 bucukta kalktim bi bardak sutumu ictim, hadi bakalim bismillah:)
kendime cok guvenemiyorm ama baslayalim bakalim

Çok sevindim merakla bekliyorum yarın yiyeceklerinin listesini.

slm canım bugün çok güzel gitti.yalnız ben ufak tefek değişiklikler yaptım umarım saçmalamıyorumdur.
sabah:1 bardak yarım yağlı süt.1 saat sonra uno denge arasına peynirli tost,yanında maydonoz,az şekerli 1 kupa çay(şekeri bırakamıyorum( )
ara :2 gün kurursu 1 ceviz ve yeşil çay
öğlen :mercimek çorbası,4 köfte, bol salata(az yağlı)
ara :3 tane prinç patlağı şu form olanlardan
ara :2 gün kurusu
ara :yarım yerli muz
akşam:4 kaşık tavuk sote,1 kase cacık,1 dilim uno denge

her iki ana öğünüm de protein ağırlıklı oldu.çünkü evde sebzem yoktu.ne yapacağımı şaşırdım.bir de ben saatleri biraz değiştirdim.akşam 7de yemek yemem mümkün değil maalesef.bugün 8de yedim mesela o yüzden gece ara öğün yapmıcam.yatmadan önce adaçayı içmeyi düşünüyorum.

ben de spor falan yok canım yediklerimi de bir üste yazdım.çok yoğun çalışıyorum akşama kdar işteyim.bir 10 kilo verdikten sonra evde eliptik bisikletim var ona binmeyi düşünüyorum.önceden diyetisyene gitmiştim o zaman 88 kiloydum ve 73/74 olmadan spor yok demişti

azonce baktimda bi kuru kayisi 18 cal, mesela bi elma 56 cal,
elmanin ucte birini yarisini falan yemek lazim kayisiyla yerdegistirdigimzde, yada o kadar irdelememeli belkide

Zaten 1 kuru kayısı değil 2-3 tane yediğimiz için 1 tane elma yemekte bir sakınca yok bence.

Tabii ki de kendine nasıl uyuyorsa o şekilde yapmalısın. Ufak tefek değişiklikler yapılabileceğini belirtmiştim. Akşam 25 gün sebze yemeye başlamak daha iyi olur sanırım dengelemek açısından 1 seferlikten bir şey olmaz zaten. Şeker yerine tatlandırıcı kullanamıyor musun?

Ben de bir an önce Callanetics yapmaya başlamalıyım. 10 gün yapmıştım daha sonra bıraktım şehir dışına çıktığım için. İnanılmaz güzel bir spor.

evet akşam sebze yemek daha mantıklı fakat dün mecbur kaldım.gelelim bugünkü listeme
sabah:1 bk süt,1 saat sonra uno denge ile tost,maydonoz,1 kupa çay
ara :3 kayısı 1 ceviz
öğlen :bol salata,1,5 hamburger köftesi(hindi),ekmek yok
ara :3 prinç patlaklı o tatsız şeyden
ara :1 küçük elma,yeşil çay
akşam:zeytinyağlı kereviz,yarım dilim uno denge

ara öğün yapmıcam gece zaten 8i geçiyordu yemek yediğimde(yatmadan önce ada çayı içicem yine.bana çok iyi geliyor yorgunluğumu alıyor.bir de birşey sormak istiyorum.öğlenleri de arada sebze yemeği yesek nasıl olur.illa protein mi almak zorundayız bu 25 gün içinde??

Ben de bu diyete katılmak istiyorum.Verdiğin kilo çok motive edici ya,çok kıskandım seniUmarımdaha da kilo verirsin tabi biz de.

Vücudumuzun her şeye ihtiyacı var. Bugüne kadar bir çok diyet deneyimim olduğunu yazmıştım zaten. Bir tarafa yönelmek iyi olmuyor. Protein almazsak kas kaybı meydana gelir ve bu sağlığımız açısından hiç iyi olmaz. :/ Bugünkü listen çok güzel olmuş canım fakat o pirinç patlaklı şeyin kalorisi çok düşük değildi yanlış hatırlamıyorsam onun yerine mavi-yeşil light'ın ürünlerinden alma imkanın varsa onlardan yemeni öneririm. Hem tatları güzel hem de kalorileri diğerlerine göre düşük.

Ben de bu diyete katılmak istiyorum.Verdiğin kilo çok motive edici ya,çok kıskandım seniUmarımdaha da kilo verirsin tabi biz de.

Katıl tabi çok mutlu oldum buna. Ben sizleri hep motive etmeye ve her zaman yanınızda olmaya çalışacağım. Umarım hepimiz kilolarımızdan bir daha asla geri almamak üzere kurtuluruz. Yarın mı başlayacaksın?

Ah kusura bakma 'arada' yesek nasıl olur demişsin ben sandım sürekli o şekilde beslenmek istiyorsun. Arada bir olur tabi öyle öğlen yemediğini akşam yersin dengelemiş olursun. Akşam ekmek yemezsin mesela hafif olsun diye. Öğlenleri bakliyat da yiyebilirsin ben yedim bir sıkıntı yok.

Bugün başlıyorum allahın izniyle,evet motive edelim birbirimizi ya.3 haftada 3 kilo verdim ama yetmiyor maalesef.Hedefim 4 ayda 16-20 kilo vermek umarım başarılı olurum.

Bugün başlıyorum allahın izniyle,evet motive edelim birbirimizi ya.3 haftada 3 kilo verdim ama yetmiyor maalesef.Hedefim 4 ayda 16-20 kilo vermek umarım başarılı olurum.

3 haftada 3 kilo gayet güzel. 4 ayda 16-20 kilo hedefinse bu diyet tam sana göre doğru yerdesin. İnandığımız sürece başarılı oluruz ben inanıyorum yaza hepimiz incecik gireceğiz hıh!

Merhaba,
listeniz çok hoşuma gitti, öncelikle onu söylemek isterim.

1. liste ile ilgili sormak istediğim şeyler var;

1- Peyniri ne kadar yediniz? Ben çok seviyorum da, 1 kibrit kutusu ile kalamıyorum, 2 kibrit kutusunu buluyor genelde.
2- Öğlen döner veya köfte denmiş. Tavuk ya da kırmızı etten yapılmış bir yemek yenemez mi?
Bir de köfteyi kaç tane yediniz? Dönerin porsiyonunu nasıl ayarladınız?

Şimdilik sormak istediklerim bunlar, sanırım listenizi uygulamaya başlayacağım birkaç gün içinde.

Çok sevindim beğenmenize. Uygulamaya başlarsınız inşallah bize katılmanızdan mutluluk duyarız.

1- Peyniri ben de çok severim. Light falan da yemedim bildiğiniz yağlı ezine,Erzincan tulum ne bulduysam götürdüm açıkçası. Kalıp peynirden 1 dilim kesip yedim hep. O da 2 kibrit kutusu kadar yapıyordur herhalde. Sakınca görmüyorum yemenizde.

2- Öğlen bakliyat da yiyebilirsiniz. Tavuk ya da kırmızı etten yemek yapabilirsiniz tabii ki. Baharatlarla tatlandırıp falan. Ama yenmemesi gereken şeylerden katmamaya özen göstermelisiniz. Örneğin; patates,bezelye,havuç.. Köfte 5 tane falan yedim. 1 porsiyonda 5 tane var. Tabii bu köftenin büyüklüğüne göre değişiyor ama genelde evde yaptığımız boyutu bilirsiniz o boyutta 5 tane kadar yedim. Döneri marketten aldım ısıtıp yenenlerden. Onun da eğer çok acıktıysam yarısını yiyordum.

sabah kahvaltım
limonlu şekersiz çay
1 dilim ekmek
peynirli omlet
limonlu,nar ekşili ve sirkeli maydonoz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…