Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kızlaaarr merhabalar. keşke güzel şeyler yazabilseydim ama olmadı olmadı olmadı bu hafta hiç diyete uyamadım. bir ortaokulda öğretmenliğe başladım. 12de gidip 7de eve geliyorum. bir türlü düzen oturtamadım o yüzden. birde bu hafta okulda yerli malı haftası kutlamaları vardı her yer pasta börek kaynıyordu. yeni öğretmen olunca yedirdiler ve ben dee yediimm çook pişmanım amaaa yarından itibaren yeni düzenimle devam edicem. 10 günde 1.5 kilo vermştim Allahtan almadım bu hafta 68. 4 le yola devam

Hiç üzülmee canım istedikten sonra yaparsın yazı düşün denizi kumu güneşi

MErhaba canim.isin hayirli olsun ben de bugun kacirdm biraz ama yarin tekrar basliyrm. Almamissin en azndan olsun:) pztye kdr verirsin birazck.haftasonunu iyi degerlendirelim

İnsallah canim Gercekten o eski halimden eser yok simdi diyesim geldi. Sagliksiz seyleri canim bile cekmiyo ck sukur

Aynen ya. düzene oturtmamız iyi oldu. arada kaçamaklar tabi ki olur ama önemli olan abartmamak

Öncelikle aramıza hoş geldin. İnşALLAH yaza kadar da hep beraber zayıflarız. motivasyon çok önemli.buraya yazdıkça daha iyi oluyor bana göre. Az kaçamaklı bol eksili günler dilerim

Hayırlı olsun işin hiç üzülme yalnız değilsin ben de kaçamak yaptım maalesef pazartesi günü tartı günü var onu düşün bak. Şimdi artık hiçbirimiz kaçamak yapmayalım

Ben de yarından itibaren bu diyete başlayacağım. Boyum 1.70 ve kilom şu anda 78. 2 falan. Yaklaşık 18 kilo fazlam var bakalım ne olacak :) 3 yıl önce yine buna benzer bir diyet yapmıştım ve 10 kilo kadar vermiştim ama tabi aynı hayata devam etmeyince eski kilolarıma geri döndüm. Yine de bu sefer de irademi gösterebileceğime inanıyorum. Bu yıl içerisinde bir kaç girişimim daha oldu ama başaramadım. Umarım sizlerin de desteğiyle bu sefer başaracağıma inanıyorum :)

Hayirli olsun canim.hosgeldin aramiza biz bu hafta biraz kaytarsak da sen bize bakma. İnsallah verirsin en kisa zmnda

hoş geldin aramıza desteklerimizle hepimiz ideal kilolara ulaşacağız inşallah

Bu hafta hicbirimiz beceremedik desene

haftaya kaçamak yok

Çok geçmiş olsun canım
Bende 11 gündür devam ediyorum malum günde napıcam hiç bilmiyorum kriz geliyor

Kızlar pes etmek yok yola devam. nasılsınız bakalım.var mı kilolarda değişiklik. ben az önce tartıldım kıyafetlersiz 67.6 kilo geldim. Hiç bu sayılara kadar inmemiştim. geçen hafta 68.7 gelmiştim. ama tabi eksi olmanın bir diğer sebebi de geçen hafta malum dönemde olduğum için şişkindir ondandır diye düşünüyorum ama yine de mutlu oldum

Kızlar benim tartı günüm çarşamba
Bugün sizin için tartildim
16 aralık 72.900 kg
Bu sabah 69.700 kg
Tebrik ederim kizlaarr.ben bu haftasonu kendimi astim.tartiya ckmaya korkuyorum.haftaya kadar ckmiycam

Tebrik ederim kizlaarr.ben bu haftasonu kendimi astim.tartiya ckmaya korkuyorum.haftaya kadar ckmiycam

benim malum dönemi geçtikten sonra bir anda inme oldu kiloda. bir de kıyafetli kıyafetsiz baya farklı çıkıyorum kiloda bu haftayı güzel geçirelim de hepimizin kilosunda eksilmeler olsun canım takma

Masaallah size.bende tartıda geçen haftaki gibi 73.500 geldim

kilo almamak bir de bir şey canım.

merhabalar bende bu diyete gecen hafta baylayacaktım ama onun yerine lahana corbası diyeti denedim 5 gün.kilom başlangıcta 76,1 di şimdi 73,7 oldum.yarında karabugday diyeti yapıcam, sömestre kadar 70 olmaya çalısıyorum.tatilde ailemin yanında gideceğim.1 ay zamanım var su 3 kiloyuda vermek istiyorum.küçük küçük hedefler koydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…