Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Valla benim iyi degil canim.:KK43: 28gunde bir gerceklesen durumla karsi karsiyayim:KK48: tatli krizine girmem an meselesi.senden naber ?

Bende o durum içindeydim ama şükür rahatım artık canım :21:ben tatlı krizlerinde bitter yiyordum. en sağlıklısı o çünkü.bir de ben aşırı çok severim :kk77:

Gunaydin canim.cikolatanin her turlusune varim ama baslaynca duramama gibi bi problemim var:oops:

Günaydınlar canım :KK24: Ben çok seçiciyim birçok konuda. ama bitter hastasıyım:kk77:
bu arada dün menü dışına çıktım maalesef. arkadaşıma yemeğe davetliydim biraz kaçamak oldu ama pek değil. Pazartesi gününü merak ediyorum kaç çıkacağım diye :KK23:bi de sen harfiyen uyuyor musun canım menüye :cool:

Günaydınlar canım :KK24: Ben çok seçiciyim birçok konuda. ama bitter hastasıyım:kk77:
bu arada dün menü dışına çıktım maalesef. arkadaşıma yemeğe davetliydim biraz kaçamak oldu ama pek değil. Pazartesi gününü merak ediyorum kaç çıkacağım diye :KK23:bi de sen harfiyen uyuyor musun canım menüye :cool:
Olsun canim dengelersin :KK66: gunaydin bu arada.ben bu hafta uymadim canim.kilo vermem duraklaynca biraz protein agirlikli beslendim.bakalm pzt gorucez ne oldugunu :))

Olsun canim dengelersin :KK66: gunaydin bu arada.ben bu hafta uymadim canim.kilo vermem duraklaynca biraz protein agirlikli beslendim.bakalm pzt gorucez ne oldugunu :))

İyi yapmışsın aslında:KK51:. Yakında birden tartıda kilo verimin olur zati:KK66:. Bir de Kilo vermeyi geçtim sağlıklı beslenmek gibisi yok ya :KK68:

Hanımlar merhaba..
Öncelikle okumuyor olsa bile Armanselin'e bir teşekkür borçluyum.

Şimdi kendimi anlatayım. 1.62 boy 70.5 kg yim. Öğrenciyim. Bekarım lakin 3,5 yıllık bir birlikteligim var. Düne kadar 58 kg lerde gezerken nasıl bu hale geldim sorusuyla çok vakit kaybeymeden tesadüfen bu konuyla da karşılaşmışken hemen kolları sıvadım.
72.9 dan
70.5
Bir hafta icerisinde.

Aranıza katılmak istiyorum. Neticede birlikten kuvvet doğar. Yaza kadar az ama öz yavaş bir şekilde kamburlarımızdan kurtulalım. Ne dersiniz ?

Hanımlar merhaba..
Öncelikle okumuyor olsa bile Armanselin'e bir teşekkür borçluyum.

Şimdi kendimi anlatayım. 1.62 boy 70.5 kg yim. Öğrenciyim. Bekarım lakin 3,5 yıllık bir birlikteligim var. Düne kadar 58 kg lerde gezerken nasıl bu hale geldim sorusuyla çok vakit kaybeymeden tesadüfen bu konuyla da karşılaşmışken hemen kolları sıvadım.
72.9 dan
70.5
Bir hafta icerisinde.

Aranıza katılmak istiyorum. Neticede birlikten kuvvet doğar. Yaza kadar az ama öz yavaş bir şekilde kamburlarımızdan kurtulalım. Ne dersiniz ?
Merhaba canim hhosgeldin aramiza.:KK52: Biz de destek icin burdayiz zaten.pzt gunleri tarti gunumuz.gidisati gormek icin liste yapiyoruz:KK66: smdiden kolay gelsin. tekrar hosgeldin aramiza:KK36:

X