Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kızlar bende kadınlar kulubune baya oldu uye olalı ama şimdi kulanmaya başladım bendede kilo problemi yaşıyordum daha doğrusu halen yaşıyorum 1.65 boyum geçen sene haziran ayında 84 kiloyu görünce şok oldum yenı evli sayılırım evliliğin ilk yılları aldım kilolari neyse 1 ay spor salonuna gittim 78 kiloyu gördüm bazı nedenlerden dolayı spora devam edemedim eylül ayında yeniden spora başladım 3. Ayın bitmesine 15 gün var ben 68 kiloyu gördüm düzenli spor ve yediklerime dikkat ediyorum yaza kadar devam edicem bakalım kaç kilo alacagım belki sizi gaza getirmeye yeter yazdıklarım :)

Kızlar bende kadınlar kulubune baya oldu uye olalı ama şimdi kulanmaya başladım bendede kilo problemi yaşıyordum daha doğrusu halen yaşıyorum 1.65 boyum geçen sene haziran ayında 84 kiloyu
tesekkurler yazdiklariniz icin bizim icin motive edici olur insallah

Hulyaca ben bu ara sık giremiyorum. Ama takip konusuna bende katılıyorum.pazartesi söylerim.

Tamamdır canım ara ara girsen de haber edersin sen

Bende pazartesi bildirim yapıcam

listeye aldım sizi de

ben de kilo bildirimi yapabilirim.su an tartıya cıkmaya hiç cesaretim yok ama pazartesi mecbur yüzleşicem

Ben malum günümdeyim bir de yarın fena bir rakam göreceğim ama olsun motive olmak şart. ekledim listeye sizi de

benide ekler misn

Listeye aldım bile

Selam arkadaşlar bende yarın başlamak istiyorum ama hipoglisemi problemim var sorun olurmu bilemedim ama benim beslenme tabloma yakın bir tablo gördüm 10 kilo versem yetecek ben hep 50 kiloydum iki yıldır veremediğim gibi iki kilo iki kilo aldım 60 oldum verebilirmiyim sizce

Merhaba gunaydin Nesliyar,
Bi doktora danisip baslaman daha guzel olur diye dusunuyorum.sagliginiz daha muhim

Gunaydın kızlar ,boy -160 ,kilom -76.1

.diyete baslamıs bulunmaktayım umarım irademe yenilmem.60 kilo olmak hedefim.kalenderof belki yazdın ama farketmedim kaçtan düştün ve kac ayda.

Gunaydin kizlaarr Boy 1.58 kilo 58.9 ciktii 60lara veda ettim sanirim artik

Süpersin valla. Sen sürekli forumda yaz ben azimle kilo veririm

Gunaydın kızlar ,boy -160 ,kilom -76.1

.diyete baslamıs bulunmaktayım umarım irademe yenilmem.60 kilo olmak hedefim.kalenderof belki yazdın ama farketmedim kaçtan düştün ve kac ayda.

o zaman kolay gelsin diyelim.

Bense bugün 1.69 boyla 68.700 çıktım. Ama tabi ki de malum günde olduğum için böyle. Olsun yine de başlangıcım bu kilo olacak . Hedefse 60-62 olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…