Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Benim motivasyonuma eşim kendince destek sağlıyor Sağolsun akşam güne gidicem hamilelik öncesi kıyafetlerim dar kilo vermeden Kıyafet aldırmıyor eşim :KK12:mecbur bırakıyor beni kilo vermeye. 58 kilo ve altına düşersem yeni gardrop yapıcam kendime :KK76:

gerçektem büyük bir başarı 18 kilo tebrik ederim. peki tamamen uymuş muydunuz listelere saatler öğünler vs hepsine ?
uymadığım zamanlar ve küçük kaçamaklar yaptım ama genelde uymaya çalıştım yalnız öğlen menüsü ile akşamı yer değiştirdim ha saatlere de mümkün olduğunca uydum zaten belli bir süre sonra o saatte bir eksiklik hissediyorsun

uymadığım zamanlar ve küçük kaçamaklar yaptım ama genelde uymaya çalıştım yalnız öğlen menüsü ile akşamı yer değiştirdim ha saatlere de mümkün olduğunca uydum zaten belli bir süre sonra o saatte bir eksiklik hissediyorsun
ahh ne güzel. ben hiiç öyle tam anlamıyla uyabileceğimi sanmıyorum ama pes etmicem uyabildiğim kadar devam ettiricem. saatleri uyduramıyorum ben. ona rağmen kilomda eksilme oldu. demekki tam uyulsa bu diyet gerçekten iyi bir diyet.

X