Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba kızlar bende bu diyete başladım 6 aylık bir bebeğim var emziriyorum liste baya doyurucu ama inşllh sütüm olumsuz etkilenmez. 54 kg ile evlendim 61 hamile kaldım 79 kg doğum Yaptım şimdi 63 kg kadar düştüm. Hedefim 58 kg olmak. Eşimde elli li kilolara düşmeden Kıyafet almak yok dedi biran önce vermeye çalışıyorum boy 1.70. Diyete bugün başladım sabah 7:30 yarım Yağlı süt içtim 9:30 üç dilim tam buğday ekmeği peynir maydonoz ve süt yapsın diye taze SOĞAN yedim şimdilik iyi gidiyor. Kilo vermeye Başlayan arkadaşlar nekadar sürede kilo vermeye başladınız?

Aramıza hoş geldin canım. Diyet listesi gayet doyurucu emin ol.herkes bazı yerlerde kendine göre değişiklikler yapıyor. senin de bebişin olduğu için değişiklik yapman iyi bence. aslında düzenli şekilde yapıldığında bir ayda 5 kilo veren arkadaşımız oldu. hem de sadece yağdan verdi. bense düzensiz yapmama rağmen 1 ayda 2 kilo verdim. inşallah sen daha güzel bir şekilde kilo verirsin.başarılar

Hadi bismillah bende basliycam bakalim esimede yaptircam zira cok kilo aldik vermemiz lazim fit olmak icin diyet listelerini diyetisyen mi yapti??

elinden her şeyin en lezzetlisi çıkan annem poğaça yapmış fırında ev halkını bekliyorlaarr amaa benim ne yapmam gerekiyor şimdiii yaa akşam yemeğini yemesem ve bir tanecik o peynirli poğaçadan yesem olmaz mı yaniiii. demek istediğim dengelemek bu mu oluyor? yoksa hiç mi yememeliyim acabaaa ay Allahım ne zor işmiş be buuu kilo almak ne kadar kolaydı oysakiiii

Aksam yemegi yerine pogaca yemeni tavsiye etmem canim.hem agir olur hem de cabuk aciktirir.yarin sabah yesen daha iyi olur bence ayrica benim de kuzenim gelcek bizde kalmaya brazdan cupcake yapicam onun icin ama yemicem ne yazkki

merhabalar , bendee yarın 1 günlük karabugday detoksu yapıp c.tesi ilk listeye baslayacagım.bazen öğlen 4 köfte yerine 3 tane nugget yesem olur mu acaba?nuggeti cok seviyorum, hem de pratik geliyor :)

merhabalar , bendee yarın 1 günlük karabugday detoksu yapıp c.tesi ilk listeye baslayacagım.bazen öğlen 4 köfte yerine 3 tane nugget yesem olur mu acaba?nuggeti cok seviyorum, hem de pratik geliyor :)
gunaydiin :) kalori hesabi yapip yiyebilirsn tabi ama nugget pisirme acisindan pek saglikli degil aldigin yag orani artabilir.ama tabiki tercih senin canim

Kilo bildirimi yapıcakmıyız. Yada listemi oluştursak. Dün iyi Başlayan diyetim sonradan şaştı. Kilo bildirimi yapıp birlikte takip edersek daha motive edici olur. Dün diyete uymadım ben bugün daha dikkat edicem.

gunaydiin :) kalori hesabi yapip yiyebilirsn tabi ama nugget pisirme acisindan pek saglikli degil aldigin yag orani artabilir.ama tabiki tercih senin canim
günaydın.evet sağlıksız aslında teflon tavada yagsız pişriyorum yiyeceğim zaman.karabugday detoksunu erteledim.bugün başladım ben de.herkese Allah irade ve güç versin inşallah :)

Daha önceden ben tablo halinde yaptım ama sonra uyan olmayınca ben de yapamadım. İsterseniz tekrardan pazartesi günlerini tartı günü yapıp,bildirim yapalım. bildirim yapmak hem diyete uymayı sağlıyor hem de motive ediyor insanı.

Yapabilirsen pzt guzel olur canim.haftasonu kacamak yapmayiz hem

yalnız benim bir problemim var diyete başaldığımdan beri kabızlııkkk kayısıları da yiyorum ama neden böyle oldu bilmiyorum. eminim bu problem olmasa daha iyi kilo verirdim. bir öneriniz var mı acaba?

pazartesi kilo bildirimi fikrine ben de varım. çok iyi olur. birbirimize karşı sorumlu hissederiiiizzz belkiiii

Kesinlikle çok motive ediyor insanı Ne kadar çok kişi olursa o kadar iyi. ama devamlı haftalık bildirim yapacaklar olsun.pes etmek yok
Bu arada Ben de haftalık kilo bildirimi yapacağım diyenler belirtsin lütfen

yalnız benim bir problemim var diyete başaldığımdan beri kabızlııkkk kayısıları da yiyorum ama neden böyle oldu bilmiyorum. eminim bu problem olmasa daha iyi kilo verirdim. bir öneriniz var mı acaba?

öncelikle sabah kalkar kalkmaz su iç canım. sonra kahvaltıdan sonra mutlaka tuvaletin olsun veya olmasın tuvalete git. bilimsel araştırmalara göre vücudu alıştırmakla bu sorunu yenebilirsin. Ben mesela şükür hiç kabız olmam. kendimi alıştırdım tuvalet konusunda. ilk zamanlar boşa tuvalete gidiyormuş gibi gelse de sonra vücudun sen istemese bile sürekli tuvalet ihtiyacını yapma görevi edinir. ben mesela bir de kayısıları az az yiyorum ve sonrasında sürekli su içiyorum. yani 2 kayısı da 500 ml su içmiş oluyorum. yemek yerken çok fazla çiğnemelisin. bu da kabızlığı giderir. bir de ben mesela öğlen çorba içiyorum onun da faydası gayet fazla. dene bakalım bu dediklerimi .inşallah işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…