Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ama burdaki ların kilosu düşük masallh zaten ben suan 76.8 m bu kilo vermiş halim

Verilmesi gereken kilo ne kadarsa kilo kaybı daha hızlı olur. Zayıflamış halim bile bu kadar deseniz bile bence gayet güzel gidiyorsunuz. kalıcı olsun bizim olsun :cool:

Sabah kahvaltida 3 zeytin kibrit kutusunun yarisi kadar peynir yarim yumurta haslanmis domates 2 dilim salatalik yuvarlak kesilmis 4 dilim bir dilim mısır ekmegi
oglende 2 yemek kasigi tarhana corbasi
tavuk sote yagsiz susuz bir yemek kasigi makarna
bunlari yedim bu saate kadar tabi 2 litrede su ictim cay icmedim yesl cay ve nescafee ictim cok mu sizceeeeee
neden gtmiyr kilolarim

ara öğünlerini unutmaman gerek.mısır ekmeği yerine tahıllı ekmek yemeni önenirim. ben uzun zamandır o şekilde besleniyorum. ekmeği sabahları tüketiyorum ben sadece. öğlen bi kase tarhana çorbası içtim mesela ben de. o kadar az içmene gerek yok. öğün fazlalaştıkça kilolar gider. yoksa gitmesi zor hale gelir. moraliniz bozma ve istersen gün gün ne yediğini yaz. bazen duraklamalar olur kiloda belki senin de öyle olmuştur. gidecek gidecek o kilolar emin ol :KK68:

Sabah kahvaltida 3 zeytin kibrit kutusunun yarisi kadar peynir yarim yumurta haslanmis domates 2 dilim salatalik yuvarlak kesilmis 4 dilim bir dilim mısır ekmegi
oglende 2 yemek kasigi tarhana corbasi
tavuk sote yagsiz susuz bir yemek kasigi makarna
bunlari yedim bu saate kadar tabi 2 litrede su ictim cay icmedim yesl cay ve nescafee ictim cok mu sizceeeeee
neden gtmiyr kilolarim

Canım bencede çok degil ama1. mısır ekmegini bırak 2 .ara ögūn muhakkak koy 3.mısır ekmegi yerine ben hūlyacanın dedigi gibi tam bugdayda kepekte çavdar yiyebilirsin 4. Nescafeyi içme yag oranı yūksek ben tam bir nescafa bagimlisiydim diyete başladıgımdan bu yana bir tane bile içmedim onun yerine tūrk kahvesi iç

Ya kızlar ben bugūn yine kaçırdım. Zaten bu hafta kilo verebilecegimi dūşūnmūyorum çūnkū o malum haftaya bende giriyorum. Birde ben kahvaltımı geç yapiyorum erken saat 10 veya 10 buçuk gibi onuda ayarlamaya çalışıyorum

Yardimlariniz icin tesekkr ederim kizlar onerdiginiz noktalari duzeltmeye calisicagim iyiki varsiniiiz

Birbirimize yardımcı olacazki bildiklerimizi anlatıp bilmediklerimizi rahatlıkla soralım demi ama. Mesela bende sabahlara erken başlayabilsem iyi olcak ama olmuyor işte .bugūnlerde iştahım çok açıldı ben normaldede tatlı meraklısı degilimdir hiç yemem diyebilirim ama turşuya asla hayır diyemiyoruuuuuum. Tatlı istegi geldiginde tarçını tūketin diyorlar peki turşuya ne diyorlar:)))

Ya kızlar ben bugūn yine kaçırdım. Zaten bu hafta kilo verebilecegimi dūşūnmūyorum çūnkū o malum haftaya bende giriyorum. Birde ben kahvaltımı geç yapiyorum erken saat 10 veya 10 buçuk gibi onuda ayarlamaya çalışıyorum

O dönemde kilo verimi duruyor maalesef. Ama ölçüyü çok kaçırmadan dönemi atlattıktan sonra kilo vermen normale döner canım:KK49:

Yardimlariniz icin tesekkr ederim kizlar onerdiginiz noktalari duzeltmeye calisicagim iyiki varsiniiiz

Ne demekrica ederiz canım.Birbirimize destek olalım da gitsin kilolar dimi amaa:KK76:

Birbirimize yardımcı olacazki bildiklerimizi anlatıp bilmediklerimizi rahatlıkla soralım demi ama. Mesela bende sabahlara erken başlayabilsem iyi olcak ama olmuyor işte .bugūnlerde iştahım çok açıldı ben normaldede tatlı meraklısı degilimdir hiç yemem diyebilirim ama turşuya asla hayır diyemiyoruuuuuum. Tatlı istegi geldiginde tarçını tūketin diyorlar peki turşuya ne diyorlar:)))

Turşu çok tuz barındırdığı için çok sakıncalı. ödem yapar ve bol miktarda su içmen lazım. Hiç yemezsen isteğin daha çok artar. o yüzden akşam 1,2 tane ye istersen. :kk77::KK51:

Bende tartıldım okadar yersem olacağı bu hiç kilo vermemişim aynı geçen haftada oldugu gibi 75 gösterdi tartı neyse hiç almamışım ona sevindim

Kızlar nerdesiniz kimsecikler yokmu.benim iştahım çok açıldı. Ne yapayım ben kendimi tutamıyorum.

Ben denedim giremedim foruma. merakta ettim nasılsınız neler oldu diye. Şükür bugün girebildim.Benim de senden kalır yanım yok ya. 68.800 çıktım tartıda az önce. bi de hastanedeydim babam ameliyat oldu. yeme düzenim bozuldu haliyle. haftaya düzelir artık. Almayalım da o yeter bize :KK66:

Cuma reglim bitti ve bugün sabah tartıldım 69.1 kg çıktım. Geçen pazartesiye göre -500 gr.

Sen iyisin valla ben yine veremedim değşiklik yok. Bu ara düzen bozuldu. artık haftaya düzene sokarım ben :KK51:

Hülyaca gecmis olsun canim
bnde hem regl donemimdeyim hem tok karna 75.5 kg geldim.brkac gndur giremedim foruma bugunde giremedim aksam tartldm durum bu
Insallah haftaya daha iyi sonuclar aliriz

Hülyaca gecmis olsun canim
bnde hem regl donemimdeyim hem tok karna 75.5 kg geldim.brkac gndur giremedim foruma bugunde giremedim aksam tartldm durum bu
Insallah haftaya daha iyi sonuclar aliriz

sağ olasın canım teşekkür ederim. :KK66: regl döneminde zati istemesek de fazla görünüyoruz. Kilo almayalım o bile yeter bize :KK51:

Ben denedim giremedim foruma. merakta ettim nasılsınız neler oldu diye. Şükür bugün girebildim.Benim de senden kalır yanım yok ya. 68.800 çıktım tartıda az önce. bi de hastanedeydim babam ameliyat oldu. yeme düzenim bozuldu haliyle. haftaya düzelir artık. Almayalım da o yeter bize :KK66:

Sen iyisin valla ben yine veremedim değşiklik yok. Bu ara düzen bozuldu. artık haftaya düzene sokarım ben :KK51:
verirsin kış tam gelememişti ondan bünye de tam oturmuyo şimdi düzene girer. spor da önemli kışın evde spordan başka çare yok hava da erken kararıyo dışarda da gezemezsin spor spor spor :KK70:

Geçmiş olsun canım

verirsin kış tam gelememişti ondan bünye de tam oturmuyo şimdi düzene girer. spor da önemli kışın evde spordan başka çare yok hava da erken kararıyo dışarda da gezemezsin spor spor spor :KK70:
olarak.

ben vakit olsa yaparım ama yaza kadar vaktim yok.normalde ben aerobik yapıyordum evde düzenli olarak. şimdilik sadece düzenli besleneyim yeter:KK51::KK51:. buradaki diyete bile tam uyamıyorum çünkü. :KK23:

sağ olasın canım @meredith13 :KK68:

X