Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydın canlar

kızlar bugün ne yapıcam ben ya akıl verim öğleden sonra misafirliğe gidiyorum, akşama yemekli misafirim var ve bugün oğluşumun doğum günü. ben nasıl kurtarıcam günü :18: :18:

çok şükür canım alıştım artık. bu gün dayanamadım tartıldım ve 3 günde taaammmm 1.200 gr vermişim
çok çok mutlu oldum bu rakama :)[/QUOTE]

çok iyi canım ya 3 günde maşallah diyelim darısı başımıza.

günaydın günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
arman canım yaaaaaaa melek yollasın çikolatayı ben 3. listede yerim onu söz
maden suyunu bilimyordum bilgi için çok teşekkür ederimmmmm
bugün cuma demiiiiiiiiiiiii herkese harırlı cumalar olsunnnnnnnn yarın da çalışıyorum sonra tatilllllllllllllllllllllll 1 güncük

çok şükür canım alıştım artık. bu gün dayanamadım tartıldım ve 3 günde taaammmm 1.200 gr vermişim
çok çok mutlu oldum bu rakama :)

çok iyi canım ya 3 günde maşallah diyelim darısı başımıza.[/QUOTE]

inşallah canım bende çok şaşırdım bu kadar gittiğine, ödem olabilir ama oldun eksik çıkmak çok güzel

çok çok mutlu oldum bu rakama :)

çok iyi canım ya 3 günde maşallah diyelim darısı başımıza.[/QUOTE]

newyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ciddi misin wowwwwwwwwwwww maşallahhhhhhhh Allah Allah harika bir diyet yawwwwwwwwwww

Süper süper. Tam gaz devam. 1 hafta sonunda adını ilk mesaja ekleyeceğim.

Bugün senin için çok çok tehlikeli bir gün. :18: Kaçamak yaparsan sakın ola ki abartma sakın.

Hayırlı cumalar tatlım. Yollasın o zaman 3. listede yemek şartıyla.

çok iyi canım ya 3 günde maşallah diyelim darısı başımıza.

inşallah canım bende çok şaşırdım bu kadar gittiğine, ödem olabilir ama oldun eksik çıkmak çok güzel [/QUOTE]

Ödem de bir fazlalık sonuçta. Dediğim gibi ilk listede ödem ve yağ gittiği için çok gidiyor. Sonra yavaş,sağlıklı,dengeli bir biçimde yağlarımızdan kurtuluyoruz.

newyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ciddi misin wowwwwwwwwwwww maşallahhhhhhhh Allah Allah harika bir diyet yawwwwwwwwwww

Aynen canım hayatımda hiç bu kadar kilo vermemiştim ben. Maşallah diyelim diyetimize. [/QUOTE]

bacım kaç listeden oluşuyo bu diyet harika ya veren dr ellerinden öpüyorum helal para kazanıo valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…