Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bir sarki vardi eski filimlerde cok calardi . bim bam bom cok sukur dostlar benimde artik bir sevgilim var,hirsindan catlasin tum dusmanlar benimde artik bir sevgilim var. :)))))))))))))

garip bir mutlulukmuş ben de tattım şükür bu arada sayın bayan armuş bugün hiç görünmediler

Allah razı olsun canım, benim de artık bir eşim vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

hayırlısı olsun tatlım allah bi yastıkta kocatsın mutlu ol inşallah :) elektiriği fazla almıssın gördüğüm kadarıyla allah devamlı kılsın ikiniz içinde hayrlısıyla :)

hayırlısı olsun tatlım allah bi yastıkta kocatsın mutlu ol inşallah :) elektiriği fazla almıssın gördüğüm kadarıyla allah devamlı kılsın ikiniz içinde hayrlısıyla :)

aldım işte yaa bekarsan Rabbim hayırlısını sana da nasip etsin , evliysen Rabbim yuvana huzur doldursun İnşallah

peki balon şişirmiyor musun

Ayyyy akrebim benim çok mutlu oldum ya çok.

Evett ya birer tane çikolata isteriz!

Evet evet Berivana yasak çikolata. Sadece ben yiyebilirim. Canım sodanın vüsutta su tuttuğunu bilmiyordum. Kalorisi olmadığından ve de faydalı olduğundan içilebilir diye düşünüyodum. Ama su tutuyorsa içmesin kimse.

Çok sevindim buna. Alıştın şükürler olsun.

400 gr daha vermişim. 70.1 kg olmuşummmmmmm. 6'ları görmeme çok az kaldı çooook. Darısı hepinizin başına bitanelerim.

peki balon şişirmiyor musun

malesef canım balondan nefret ederim ben onun yerine belim ağrımasa mekik çekmeyi tercih ederim o kadar yani

Çok sevindim buna. Alıştın şükürler olsun.

çok şükür canım alıştım artık. bu gün dayanamadım tartıldım ve 3 günde taaammmm 1.200 gr vermişim
çok çok mutlu oldum bu rakama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…