Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

yolcudur abbas bağlasan durmaz bu arada hep dua ediyordum RABBİM hayırlı kısmetim kimse bir an önce çıksınkarşıma kim olduğunu bileyim diye. bu arada düğün 8. ayda

haaaaaaaaaaaaaaa 8 . ayda mı kız nasıl yetiştireceksiniz anacım vayyyyyy telaşeye bak sen ohhh güzel koşuşturmalar sizi bekliyo
kargo ile olurrrrrrrr canımmmmmmm yemezsem olmaz teşekkür ederim bacımmm
AMİNNNNNNNNNN DARISI OLMAYANLARA VE BANA HAYIRLI KISMETLER OLSUN İNŞALLAHHHHHHHHHHH

her zaman için hayırlı kısmetler iste canım, birine aşık olsan bile hep hayırlı kısmet iste RABBİMDEN. aşık olmuşsun huurun olmadıktan sonra evlenmişsin ne işe yarar ben geçte olsa anladım, sizde anlayın lütfen. her türlü sıkıntılarınızı dinleyip önerilerimle sizle olacağıma emin olun. yaşım 22 belki ama yaşadıklarımla 220 yaşındayım emin olun. her zaman yanınıdayım bideneleriiiiiiiiiiiiiiiim

herşeyin hayırlısı kesinlikle canım bende bize yanındayım bacım

Evet canım,
uğur böcekli ve nazar boncuklu şeyleri çok severim. Kızınla oğlun da pek güzel, nazar değmesin.

arman sana bir sorum olacak diyette sade soda içmek serbest mi?

Sodayı çok içmemeye çalış, vücutta su tutulmasına neden oluyormuş. Günde 1 tane iç ya da hiç içme bence.

Oooooo hayırlı olsun,
hadi halaya "oğlan biziiiim, kız biziiiim, tey tey tey".

heyecandandır fakat benim heyecanım gitti saçları hafif seyrelmiş, olsun kalbi iyi, ve de oldukça efendi. fırlamalar gibi değil yani

En güzeli;
yakışıklı fırlama koca alıp peşinde koşacağına, efendi koca senin peşinde koşsun.

ama ama ben seni çikolata için beklemiştim

Berivan'a bak ya, hâlâ çikolata diyor,
Arman gelince şöyle yapacak seni haberin olsun; .
.

Melekcim hayırlı uğurlu olsun , Allah tamamına erdirsin inşAllahh , ömür boyu mutluluklaarr

evet bende öyle düşündüm , Rabbim utandırmasın beni

hayırlı akşamlar kızlar
bu günkü menüm: (eksiklerim var ama napim )

uyanınca : sütlü kahve

kahvaltı :2 dlm. ekmek maydonoz beyaz peynir şekersiz çay

ara :2 kayısı

öğle :6 7 kaşık kuru fasulye, 1 dlm ekmek

ara : yarım pk. diyet bisküvi, yeşil çay

akşam :közlenmiş patlıcan biber közlemesi

ara :1 elma yerim.

veee bugün hiç açlık yada baş ağrısı yaşamadım çok şükür

yolcudur abbas bağlasan durmaz bu arada hep dua ediyordum RABBİM hayırlı kısmetim kimse bir an önce çıksınkarşıma kim olduğunu bileyim diye. bu arada düğün 8. ayda

hayirli ugurlu olsun .su mesur elektirik alma olayi sende de olmus ki dugunun ayi bile belli olmus canim. bizede Allah tamamina erdirsin insallah demek dusuyor

kalkinca iki bardak su
sabah bir dilim ekmek,beyaz peynir,maydonoz
ara 3 cilek.iki hurma,4 badem
oglen iki nagis,cok az et,bir dilim ekmek ,salata
ara 4 cok kucuk yesil erik
aksam 6 kasik taze fasulye,3 kasik yogurt,bol maydonuz

Allah razı olsun canım, benim de artık bir eşim vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

bir sarki vardi eski filimlerde cok calardi . bim bam bom cok sukur dostlar benimde artik bir sevgilim var,hirsindan catlasin tum dusmanlar benimde artik bir sevgilim var. :)))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…