Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bende ikinci listedeyim ama daha düzene oturtamadım özellikle sabahın köründe olan kayısı ve sıcak su hic yiyemiyorum yaa süt daha iyiydi

Merhabalar,
Bende pzt itibari ile spora basladim salona gidiyorum. Agustosa dugunum var benim 38 bedenden 36 ya dusmem lazim. Aslinda 6 kg fazlam var ama gobek bolgem cok yagli goren hamile saniyor tam oyleyim. Diyete bu sabah itibari ile basliyorum. umarim sonuc alirim.

Kızlar bu hafta sonu baya abarttım yememem gereken okadar sey yedimki kendimi 5 kilo almıştım gbi hssediyorum Pazartesi tartılma gunu ama hic kilo veremediğimi gormek istemiyorum yarın tartilmiycam haftaya Pazartesi'ne kadar ne yapıp yapıp bugünün acısını cikaricam inşallah.hepimize kolay gelsin..

Canım özellikle göbek bölgen varsa bu balon sisirme olayını mutlaka yap gercekten ise yarıyo

Selaamm yazan artık kimse yok galiba ama ben yinede şansımı denim arkadaş olunca motivasyonu artıyor insanın. Bende yarın başlıcam ve bakalım bende işe yarıcakmı buarada 1.70 boyunda 68 kiloyum 55 olmak istiyorum yaşımda 18. Şimdiye kadar birçok diyet denedim ama hep bıraktım ve sağlıksızdı çünkü çok sabırsızım hemen kilo vermek istiyorum. Busefer gercekten 25 gün uygulicam ve busefer 25 gün boyunca tartılmayı düşünmüyorum. Ramazana kadar versem şu kiloları süper olur ama benim asıl amacım bu diyeti yaşam tarzı halime getirmek belki 1 ekmek fazla yerim veya arada bir hamur işi makarna fln ama kilomu korumak için hiçbir zaman abartmıyacağım Allah'ın izniyle bakalım busefer çok kararlıyım (herseferinde böyle başlıyorum ) şimdiden heycanlandım
İnşaallah yazan birileri çıkarda motive ederiz birbirimizi :)

Hep destek tam destek Hoşgeldin evet uzun süredir yazmıyoruz ama bu diyeti bıraktık demek değil en azından kendi adıma.iş yoğunluğu diyelim.sana katılıyorum en önemlisi yaşam tarzı haline getirmek ben bunu yapıyorum çünkü.daha gelişme dönemindesin aslında kendine cok yüklenme tabiki daha güzel olmak adına kilomuza dkkat etmeliyiz ama en önemlisi sağlık.hadi ozaman bol eksili günler diliyorum sana kendinden haberdar et

Hoşbuldum. Daha birilerin burda olduğuna çok sevdindim. Siz nezamandır yapıyorsunuz ve kaç kilo verdiniz?

Hoşbuldum. Daha birilerin burda olduğuna çok sevdindim. Siz nezamandır yapıyorsunuz ve kaç kilo verdiniz?
selaam ben de burdayim :) tabi sürekli yazmiyorum o ayri mevzu ama bu biraktigim anlamina gelmiyor benimde. ben 3. listenin 12. günündeyim, acikcasi 3. listeye neredeyse hic uymadim desem yeridir. ilk iki listeyle ben 5 kiloya yakin verdim, sonra 3. listenin ilk haftasinda bi rahatsizligim var ona yakalndim ve 4 5 gün boyunca dikkat edemedim, o sürecte 1 kg falan fazla görünüyordum tartida, cuma günü reglimden 1 gün once tartildigimda isesadce 300 gr fazla geldim ki regli dönemimden bir gün önce olmasina ragmen iyi bence. ben 16 subatta 167 boy, 70 kg ile basladim, ilk iki listeyle 65.1 kg a düstüm ve 3. listeye hic uyamadim hatta bu sürecte bolca tatli ve pasta yyedim. reglimden 1 gün önce 65.4 geldim. spor hic yapmadim, ama yarindan itibaren günde yarim saatlik yürüyüslere baslayarak her hafta 15 dk artirim 1 saate sabitleyerek düzenli yürüyüs aliskanligi edinmeyi planliyorum. su 3. listeye bi uyabilseydim yarim kilo bile kar olcakti benim icin ama olsun henuz bu listem bitmis degil nerden tutarsam benim icin kazanctir görüsündeyim :)

Selam Gecmis olsun :) sen hep uydunmu yada bozdugun zamanlar oldumu? Bana cok az vermissin gibi geldi eger bozmadigin halde bukadar verdiysen ben öglen ögünündeki ekmegi flnda yemem daha siki yaparim diyeti
ben birazdaha arastirdim ve yarin ve sali günü sadece meyvesuyu icerek bütün vucudümu temizleyip yani bütün toksinleri atip yeni bir sekilde carsamba günü bu diyete baslicagim daha dogrusu yeni beslenme düzenime ve ondan sonra cok özen göstercegim evde kosu bandi var bide yarindan itibaren vaktim
Olursa hergün olmassa her iki günde bir 30-45 dakika kosup hergün 20-30 mekik cekmeyi planliyorum ve balon sisirmeyi bakalim ne olcak tabi yarin ve sali günü yemicegim icin kesin 3 kilo civari veririm bi haftada ama sudan vermis olcam

acikcasi ilk iki listeye aynen uydum ama 5 kilo verdim 45 günde 5 kilo ideal bi kilo verimidir. bana az gelmedi acikcasi. 3. listeye uymadigimi yazmistim son 13 gündür bu listeye de uysaydim bi 1 kilo daha vermis olurdum gibime geliyor. zamanla biseyleri azaltmani tavsiye ederim

Bende ilk listeyle 6 kilo verdim ama arada uyamadığım oldu tabi.simdi 2.listenin ortalarındayım ama cok istikrarlı davranamıyorum cokk kaçamak yapıyorum ama hiç kilo almadım ona dkkat ediyorum liste dışı bişey yediysem listeden bişeyleri çıkarıyorum.sanırım 2.listeyle en fazla 3 kilo vermiş olucam bitsin tartılır söylerim suan 63 üm hedef 55 inşallah

Ben biraz sabırsızım hemen kilo vermek istiyorum ama verdiğimide yağdan vermek istiyorum bakalım belin fln inceldimi yani yağdandan mı verdin sudan mı kaybettin bu kiloları bende biran önce başlamak istiyorum ama ben galiba cuma günü başlıcam diyete yarın üç ayların başlangıcı diye oruç tutmayı düşünüyorum şimdi sırf diyet içinde ibadetimden vazgecemem ama bu dört gündede armanselin arkdaşımızın paylaştığı ramazan ayında yapacağımız diyet listesini uygulayacağım bakalım hayırlısı

25 günde 6 kilo süper yani 50 günde 9 kilo civarı vermiş olcaksın bence çok iyi peki yapdan mı verdin su ve kastanmı? Yani belirli derece incelme oldumu? Benim özelikle bel çevrem var ordan vermem laım

25 günde 6 kilo süper yani 50 günde 9 kilo civarı vermiş olcaksın bence çok iyi peki yapdan mı verdin su ve kastanmı? Yani belirli derece incelme oldumu? Benim özelikle bel çevrem var ordan vermem laım
Yağdan veriyorum özellikle göbek ve belden çok gitti ama ben kalça ve basenden gtsin istiyorum spor yapamıyorum çok yoğun çalışıyorum ona rağmen pantolonların bol gelmeye başladı az da olsa.günde mutlaka 2 lt su içiyorum bakalım 3.listeyide yapacağa benziyorum :)

Sporda eklersen süper olur aslında biyandanda sıkılaştırısın vucudunu

Meraba canım ben baya geç gördüm galiba senin listeni ama çok beğendim 5 gündür yapıyorum ve çok kolay geliyo fakat bir gün bezelye ve pilav yemek zorunda kaldım öğün atlamak da istemedim başka seçeneğim yoktu bunun gibi şeylerde sıkıntı olur mu sormak istedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…