Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Selam kızlar. Bu diyeti Aralık Ayında yapmıştım. 60,4 le başladım 56,7 kadar düştüm sonra diyeti bırakınca 58 de kaldım. Şimdi tekrar başladım bugün 5. Günüm pazartesi tartılıp size yazarım.

Kızlar Merhaba. Bayadır giremedim ev telaşından taşınma işlerimiz var malum.bende pazartesi sabah iş yerinde tartıldım fakat gördüğüm hoşuma gitmedi.diyete 3 hafta önce başladım ancak tam anlamıyla uyamıyorum 1200 kalori lik diyet uyguluyorum.Bu sayede 2 haftada toplam 5.400 vermiştim ve 65.600 düşmüşüm. Pazartesi bi tartıldım 900 gr almışım 66.500 olmuşum.hiç bişey anlamadım. Sanırım 2-3 defa 1200 kaloriyi geçtim ve az su tükettim bundan kaynaklandı.şu taşınma işi dengemi bozdu.en kısa sürede verecem bu kiloları. Inadım inattt

bu arada ben bu haftada başlayamadım, umarım haftayaa başlarımmm, destek istiyorum
Kendini ne zaman hazır hssedersen o zaman başla canım.bana sorarsan tam zamanı havalar ısınıyor ,kıyafetler inceliyor ,yaz geliyor .... hadi başla artık katıl bize Arada kaçamak yaparsan bile diyetini bozma azimle devam et güzel ve zayıf günler yakındır

Kızlar günaydın bugün tartıldım ve bu hafta 1.5 kilo daha vermişim Aslında cok kaçamak yapıyorum daha iradeli davransam eminim daha cok veririm neyse .persembe günü 1. Listem bitiyor ben suana kadar 5 buçuk kilo verdim.69.5 dim şuan 64 üm.1.liste bitsin yine tartılır söylerim.hadi azimle devam edip kurtulalım fazlalıklarımızdan

süpersin arkadaşım umarım 2. listede aynen devam edersin... ben 2. listeden başlayacaktım bugün ama sabah 1 bardak kefir içtim başkada birşey yemedim acayip şişim bugün niye anlamadım

süpersin arkadaşım umarım 2. listede aynen devam edersin... ben 2. listeden başlayacaktım bugün ama sabah 1 bardak kefir içtim başkada birşey yemedim acayip şişim bugün niye anlamadım
Canım o bendede oluyo niye bilmiyorum tuzu da azalttım aslında.ilin en güzel yanı acıkmıyorum eskisi kadar.öğünler yeterli geliyor artık.2 litre su mutlaka içiyorum.hedefim 55 sanırım 3.listeyide yapıcam.darısı başına canım

Ben de bu hafta 700 gr verdim. 57.3 oldum. Diyete devam pazartesiye kadar umarım bir bu kadar daha gider

Kızlar bu ikinci listedeki probiyotik yoğurt yerine koyabileceğimiz baska birsey olabirmi sizce? Benim onu bulmam zor olacakda..

kızlar herkese hayırlı cumalar bur da yazılanlardan o kadar çok ders alıyorum ki çok faydalı bilgiler veren arkadaşlar var hepsine teşekkür ederim, bende diyetisyene gidipte zayıflamaya çalışan biriyim aşağı yukarı benim de diyet listem böyle yalnız ben tek düze beslenmeyi sevmediğimden arada ekmek yerine tam buğdaydan yapılma bulgur tüketiyorum ayrıca hafta da iki gün akşamları hiçbir şey yemiyorum (yani saat gündüz 5 ten sonra) bu benim kişisel bir uygulamam diyetisyenin verdiği bir şey değil bana iyi geliyor açıkçası sabah çok zinde uyanıyorum ayrıca spor yapamıyorum masa başı çalışıyorum gün içinde hareketlerim çok kısıtlı ve bir an önce zayıflamak istiyorum kıyafet bile alamıyorum kendime kilom 65 boyum 160 bende artık her p.tesi kilo bildiriminde bulunacağım .

herkese kolay gelsin :)

Selam kızlar bende diyete başlıyorum bu listeyi gözüm tuttu ^_^ daha önce karbonhidrat diyeti ile 80den 63é düşmüştüm bu listeyi de biraz benzettim o zamanlardaki diyetime suan 88 kiloyum dogum yaptim o yüzden kilo aldim ve kaldılar kızım 1 aydir emmeyi bıraktı artık diyete başlayabilirim..
Haydi bismillah :)

Kızlar dün 1.listem bitti toplamda 6 kilo vermiş durumdayım.69,5 ile başlayıp 63,5 e indim hemde menüye sıkı sıkıya bağlı kalmadan.insanız sonuçta canımız çekiyor azıcık ucundan derken liste dışı baya bişeyler yedimAma sonuç olarak azimle 2.listeye başlıyorum bugün ödül günüm ama alışkanlık oldu listeye göre yiyorum ama akşama yaparım kendime bi güzellik Hepimize kolay gelsin ozaman gelişmelerden haberdar ederim

kizlar bende dün tartildim 65.1 geldim, 2. listemin 20. gunuydu dun 2. listaya 67 ile baslamistim bende az ama öz gidiyor bu listelerle, 1.9 daha vermis oldum, 16 subatta 70 le baslamistim suan 65.1 im yani 4.9 kg vermis oldum 45 gunde. gerci ikinci listeyi birebir yapmadim bazen canim sebze yemek istemedi baska seyler yedim falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…