Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

selamünaleyküm arkadaşlar :) ben de sizler kadar şikayetçiyim şu fazlalıklardan, ama yemek yemeği de çok seviyorum; bu yüzden hamileliğimde yaklaşık 30 kg aldım ve hala 78 kiloyum. Şuan için 20 kilo fazlam var. Yapabildiğim kadar yapıcam bu diyeti bana dua edin İnşallah ben de sizler kadar azimli olabilirim. Öncelikle liste için ve diğer tüm paylaşımlarınız için hepinize teşekkürler. Seygiyle kalın

selamünaleyküm arkadaşlar :) ben de sizler kadar şikayetçiyim şu fazlalıklardan, ama yemek yemeği de çok seviyorum; bu yüzden hamileliğimde yaklaşık 30 kg aldım ve hala 78 kiloyum. Şuan için 20 kilo fazlam var. Yapabildiğim kadar yapıcam bu diyeti bana dua edin İnşallah ben de sizler kadar azimli olabilirim. Öncelikle liste için ve diğer tüm paylaşımlarınız için hepinize teşekkürler. Seygiyle kalın

selam arkadaşlar bu diyet benim diyet listeme benziyor kilo veren fyda gören oldu mu lutfen cevpalarsanız sevinirim

bu listeleri paylaşan kişiden Allah razı olsun. Kendime uygun bi liste ararken tesadüfen gördüm. Hem uygulaması kolay hem de ara sıra öğle ve akşam yemeklerinde aşırıya kaçmamak şartıyla arada kafama göre yememe rağmen 20 günde 5 kilo verdim. Sağlıklı bi şekilde zayıflamak isteyen arkadaşlarıma bu listeyi kesinlikle tavsiye ederim.

MERHABALAR BENDE ÇOK KİLO ALDIĞIM İÇİN PAZARTESİ GÜNÜ DİYETE BAŞLADIM BİDE NİŞAN İÇİN VERMEM GEREKİYO :KK43: DURDUM DURDUM YUMURTA KAPIYA DAYANINCA BAŞLADIM . GECEN YIL 64 KİLODAN 60 A KADAR DÜŞMEK İÇİN UGRAŞIRKEN ŞİMDİ 70 KİLO İLE TEKRAR BAŞLADIM BOY 1,62 KİLO 70 İLE BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIM GİTSİN KİLOLAR :)

X