Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bende saatlere uyamıyorum malesef.Bugün mesela kahvaltıyla öğle yemeği arası 1.5 saat oldu.normalde en az 3 saat olmalı ama kursum var cıkmak zorundaydım yiyip cıktım.Ara öğünleri kaçırdım.akşam 6 kaşık kısır yedim dünde 1 tane bira içmiştim.Şöyle söyleyeyim genel olarak uyuorum listeye ama saatlere uyamıyorum.Birşeyler ekstradan yiyorsam bişeyleri çıkarıyorum.Yarın bir hafta olacak ve ben yaklaşık 3 kilo verdim yani tam listeye uysaymışım daha çok verirmişim diyorum..

Kızlarrrrrr inanmıyorum 3.400 daha vermişim.geçen haftayla birlikte toplam 5.400 vermiş oluyorum.şuan tam tamına 65.600 oldum.çok mutluyum çokkk kk. Darısı hepinizin başına....

kizlar merhaba bende bu diyetle yeniden kilo vermeye basladim, ama simdi sizin yorumlara baktim baya kilo vermissiniz siz 1 hafta icinde. ben ilk listeyi bitirdigimde toplam 2.5 kilo verdim. spor yapmadim hic, 69.5 dum simdi 67 yim yani ilk liste bitiminde tartildim, suan ikinci listedeyim ve ona baslayali 5 gün oldu hersey guzel gidiyor, ayda 1 gün yani her ayin 25 inde kendime ödül günü yapiyorum her seyi yiyorum o gün canim ne cekiyorsa. gecen 25 subatta ödül vermistim, ikinci ödül günüm 25 mart :) az ama öz gidiyor ama olsun.

harika bi liste ama sabah cok erken basliyo onu istedigimiz saate gore kebdimize gorecayarlayabilne sansimiz varmi acaba

kızlar mrblar, uzun süredir giremiyodum yoğunluktan, 1. listeyi 25 gün tamamlamıştımdım 4 kiloya yakın vermiştim sonra 2. listeyi devam ettremdim. bugünden itibaren 2. listeden başlıyorum inş.. 67 kiloyum 58-59 ları görmek istyrm

Merhaba kızlar bugün tartıldım bu hafta sadece 1 kg vermişim cok kaçamak yaptım aslında hakettim.1.listedeyim 3. Haftaya giriyorum yaklaşık 4 kg verdim daha cok dkkat edicem bundan sonra.gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim :)

Merhaba kizlar bir iki gundur sizleri takip ediyorum ne guzel kilolar veriyorsunuz cok hosuma gitti ve artik baslamam gerekiyor
Bebis istiyoruz ve pco oldugum icin doktorum zayifla diyor 95 kiloydum ve birazcik ugrasla 89.4 filan oldum ama epeydir geri bozdum sizleri gorunce umutlandim ve cok hosuma gitti bu diyet.
Cunku bebis istedigimiz icin daglikli olarak zayiflamam gerekiyor tum listeleri taradim ve bu cok hosuma gitti
Bugun bende basladim bakalim acliktan oluyorum ama cunku oglene yiyecek birseyim yoktu 1 elma ve 1 havuc yrdim sadece

Hedefim en azindan 68 filan olmak cnm ins olurum
Tabi haklisin birlikte olmak daha eglenceli
pazartesi günleri tarttılma günleri zaten inş müjdeli haberler veririz benim bu listeyle ilgili en büyük sorunum akşam yemekten sonra acıkıyorum meyve de kesmiyor.kendimi bişey yememek için zor tutuyorum ama dayanmaya çalışıyorum işte

ya kızlar siz ne güzel kilolar veriyorsunuz ben 8 şubatta başladım listenin dışına çıktım ama 4 kilo verebildim.yürüyüşe spora ağırlık verdim bende..2 gün önce tartıldığımda 61.7 ydim 29 unda tekrar tartılcam çok fazla bir beklendim yok o zamana kadar şu 700 grm gitse göbek atacağım..

Verirsin canm merak etme ben hiç spor yapamıyorum vaktim yok olsada halim yok yoğun çalışıyorum ona rağmen 4 kilo verdim iki haftada.spor da yapıyorsan daha rahat verirsin en azından listenin dışına çıksan bile vicdanın rahat olur biraz

Selam kızlar,
an itibariyle piskolojim yerlebir olmuş durumda . Az önce tartida 70 ı gördüm ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Yarın bende başlıyorum inşallah bu sefer olur. :'(

Selam kızlar,
an itibariyle piskolojim yerlebir olmuş durumda . Az önce tartida 70 ı gördüm ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Yarın bende başlıyorum inşallah bu sefer olur. :'(
Aramıza hoşgeldin.Nasıl aldıysak öylede veririz canını sıkma yalnız değilsin cnm

Merhaba kızlar
Ben bu diyete başlamıştım. Normalde de çook zor kilo veriyorum 3-4 haftada 2 kilo falan ancak vermiştim ki hamile kaldım Şişko hamiş oldum Zaten 3 ayda da 3 kilo aldım fazla yemememe rağmen. 9 ay sonunda yuvarlanmam umarım Sizi hala takip ediyorum. Bu listeler çok hoşuma gitmişti. Allah nasip eder de bebeğimi sağlıkla kucağıma alırsam, sizler birer çıtır olduktan sonra ben de tekrar başlayacağım. Bu sefer vermem gereken kilo 20 falan olacak sanırım ama napalım :) Sağlık olsun da, veririz inşallah Herkese azimli günler, çıtır günler, başarılaarr

Hayırlı olsun canım allah saglıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin kilolaları düşünme keyfine bak sonra verirsin nasıl olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…