Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bende pazartesi başladımmmmmmmm ne işle meşgulsun canım
afiyet olsun çorba iyidir ben daha yemege gitmedim birazdan inecegim ben muhasebeciyim özel bir nakliyat şirketinde

işlerimizde benziyor canım . Ben de bir fabrikanın depo lojistik bölümünde çalışıyorum. Ön muhasebe denilebilir. İrsaliye raporlama işleri falan.

Senin menu nasıldı cnm

menüm benüm şimdilik
sabah:2 dilim tam buğday ekmek 1 ince dilim kaşar ile yapılmış tost
arada :acıktım elma getirmiştim yarısını yedim
öğlen de :kuru fasulye ,pilav,hoşaf ,salata vardı bennnnnn fasulye ile salata yedim diğerlerine bakmadım bilem
şimdi de yeşil çay içiyorum limolu gel beraber olsun

Son düzenleme:
pakizecim yaş kaçtı canım
annammmmmmmmmmm melegi çok merak ettim yawwww netti ki

Son düzenleme:
pakizecim yaş kaçtı canım
annammmmmmmmmmm melegi çok merak ettim yawwww netti ki

28 canım. Evliyim bir oğlum var 4 yaşında. artık evlendiğim kiloya (63'e) geri döneyim diyorum. 2 ayda 6 kilo verdim o diyet bu diyet derken. bu sefer kararlıyım hedef 63 oda olacak inşallah

pakize cimmm Allah bağışlasın maşallah 2 çocuk annesiymişsin verirsin hiç merak etme azim oldukdan sonra hep beraber vereceğiz

sorularını sor bakalım dedim soracak sorum yok dedi , gözlerime öyle bakıyordu ki resmen yalvarıyordu kabul et diyeeeeeeeee
ev ayrı, internet istedim özellikle sizin için. çünkü internet olmazsa sizlere yardımlarım yarım kalırdı sizleri de anlattım ona hepsi merak ediyor seni, şimdi beni bekliyorlar dedim oturduk çayımızı içtik falan, her konuda karışmam dedi, evin reisi ben olurum haberi olsun dedim, dedim ya can atıyordu resmen. hafiften elektrik aldım. çikolata getirmişlerdi, gittiler çikolatanın başına üşüştüm görümcem hele nasıl heyecanlıydı 1-2 gün sonra istemeye gelecekler, sonrada söz kahvesi içeçekler

kıyamammmmmmmmmmm çocuga yaaaaa ayyyyyy nasıl tipini hareketlerini begendinmi ayyyyyyyyyyy nasıl sevindim oldu bu iş kız sende de kıvılcım olmuş kızzz evin reisi ben olurum denir mi Allah iyiliğini versin ayyyyyyy yolla kız çikolatanı bizde yiyek bir tane armanselin 1 tane yiyelim arkadaşımız sözleniyo demi ama

ne kadar çok ayyyyyyyyyy yazmışım

dedim valla şimdiden bilsin herşeyi banane çikolatadan size yok çünkü siz diyettesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…