Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bende millet nerde diyorum meger herkez burdaymis saglikli zayiflama pesinde bu 25gunluk diyeti yapan kilo veren oldumu populer bir konu gibi geldi

Mrb cnm ben yaklaşık 2 aydır burdayım çok inceledim sayfaları tek tek okudum ama diyete başlayalı 1 ay olmadi başladım diyorum amaa tam anlamıyla uymuyorum ben günük 3 litre su sabah aksam 1 bardak ılık sirkeli su içiyorum.İki haftadırda lahana suyu içmeye başladım 65,500 le burayı okumaya başladım sonra yediklerimi azalttım şu an 61.800 le 62,500 arası gidip geliyorum hedef 58 ama bakalım ya benim eşim istemiyo diyet yapmamı onunlayken uyamıyorum akşama kadar neredeyse aç kalıp akşamları bozmak hafta içi 5 gün iyi kötü yapıp hafta sonu kaçamaklaryani diyet denmez ama en azindan almıyorum ve göbeğimin küçüldüğünü farkettim bakalım yaza kadar yolu var ama vazgeçmek yokk:)ha bu arada normal ekmeği tamamen kestim çavdar veya tam buğday yiyorum oda günlük 3 dilimi geçmiyor kepek ekmeği kansızlık yapıyomuş uzun süre yeyince dr yemememi söylemişti

gerçekten bomba gıbı bı haber olmuş yalan dunyacımm

ama sana ınanayrmkıı bu aldığınn ısmı lazım değıl kadar malum şeyıı hemen vereceksınn

annem cuma gunu dondu butun hafta sonu tazıyeye gelenler oldu hıç otrmadmm hem regl sancım hemde yorgunluk dolu bır hafta sonu geçırdımm...

ne yedıklerımıde yazamayacağım evet kaçırdım ama çokda değıll
yarından ıtıbaren tekrar duzene bınıyrmm artık reglmnda 3 gunu olacak bahanemde yokk.. bu hafta bol bol spor da yapıcamm..allahımm ınşş

ama yınede az once tartıldım 68.8 regl halımle 68 ı gördumm bakalımm , devamı gelır ınşşş

Bende millet nerde diyorum meger herkez burdaymis saglikli zayiflama pesinde bu 25gunluk diyeti yapan kilo veren oldumu populer bir konu gibi geldi
Meraba Sevilay hoşgeldinn:)bu diyet güzel sağlıklı kilo verdiriyor ama tam anlamıyla uyabilirsen sayfalari incelersen görürsün ki baya kilo verenler olmuş:)

canımm sende bı atlatsaydın şu reglıı sonra yaklaışık 28 gun bahanemız olamayacakkk

Kızlarrr ben bugün okadar yedimkiiiiiii karamelli çikolata tatlı bisküviii kendimi aştımmmmmm tartı görmek istemiyorumm1 haftadır buzdolabım yok aldık güya ama gelmedi halaa stres yaptım herşeyii evim darmadagınıkkk herşey balkondaaaaaa

hmmmm

aslında buzdolabı yokluğundan yemeyerek faydalansan dahamı ıyıydıı ne

ama senın reglda yakında ttalımm, sonrasında toparlycazzz ınanyrmm bennn

hmmmm

aslında buzdolabı yokluğundan yemeyerek faydalansan dahamı ıyıydıı ne

ama senın reglda yakında ttalımm, sonrasında toparlycazzz ınanyrmm bennn
Hakkaten toparlarız dimii ne güzel 61 leri görmüştümm kocaman bi lahana aldım bugün sabah haşlayıp haşlayıp içicem suyunun lahanalarınıda yesemmi:)faydası olurmuki

Aynı sorun bende de var hafta sonu eşim hep kalorili yemekler istiyor e bende yemeği severim tatlı pasta ne varsa hepsini severim ben uzun süre çocuk olsun diye tedavi gördüm o yüzden aldım kiloları hamilelik de 95 oldum son ay doğum dan sonra da süt olsun diye 79 düşmüşken tekrar 90 doğru tırmandım nasıl olduysa sonra hiç diyet yapmadan uykusuz luk koşturma kendiliğinden 70 kilo oldum 5 ayda fakat gerisi yok kaldım bu kiloda bende artık ince bir kadın olmak istiyorum hepimize kolay gelsin

Kızlar ben geldim. 3-5 günde değil canım ya , totalde 15 günde aldım o kiloları. Ama tam gaz devam ediyorum. 3 gündür diyetteyiz Allah Kerim. Bakalım. Kızlar bloğumda zayıflatan dukan tarifleri var. Kendim bizzat yaptım ve fotoğrafladım. O tariflerle ben 74 ten 54 e düştüm. Şimdi aldım ama verme yolundayım tekrar.

Bugün ben ne yedim ?

3. Gün:
Sabah kahvaltısı:

Bir fincan şekersiz yeşil çay,
maydanoz, yeşil biber,kırmızı biber, domates,
bir dilim az yağlı peynir,
1 yk yulaf kepeği+ light yogurt

Kuşluk:

1 yk Gojiberry

Öğle yemeği:

çoban salata,
haslanmis Hindili sebze yemeği ( 1 tabak)

İkindi:
bir tatlı kaşığı keten tohumu, bir kase light yoğurt+ 1 yk Gojiberry. Yesil cay.

Akşam yemeği:
Yagsiz çoban salata, bol kepçe ızgara biftekli kabak yemeği+ bol kepçe haslanmis Hindili sebze yemeği

Gece: 1 kase light yogurt+ 1 yk yulaf kepegi.

Günaydınnnnn kızlarrr haftasonu baya kaçamak yapmış biri olarak bugün yeniden baslıyorumm sabah sirkeli ılık suyumu içtimm2 kuru kayısımı yedim(sabahları süt içemiyorum benn) 7 gibi sonra lahanamı kaynattımm 1 bardakda onu içtim yarım saat öncee tadı çokda kötü deildi şimdide bol maydonozlu kahvaltı hazırlıyorum kendimee:)sporada başlasam iyi olcakk ayy buzdolabımda geliyor bugünn kurtulcam dagınıklıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…