Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kızlar hepinize günaydın bu diyet le oruç tutan varmı ben şuan regl i dönemimdeyim normalde haftanın birkaç günü oruç tutuyorum bu diyetle nasıl yapayım önerilerinizi bekliyorum

Yalan dunyacm kayseri de yasiyorum ben hafta sonu gojiiberry aklimda aktarlara bakicam başka adi varmi bu meyvenin , yağ yakiminada yardimciymis dogrumu ?
Canım bende kayserideyim küçük bebeğim var çıkamıyorum bulursan banada söylermisim. Caseryanın oralarda bir akdar varmış tam yerini bilmiyorum ama bulunmayan biçok şey onda varmış

Canım bende kayserideyim küçük bebeğim var çıkamıyorum bulursan banada söylermisim. Caseryanın oralarda bir akdar varmış tam yerini bilmiyorum ama bulunmayan biçok şey onda varmış

Canım kurt uzumu de deniyor.
Kızlar safer ayındayız. 70 musibet inermiş. En hafifi fakirlikmis. Bugün esimin departmanini kapatmışlar. 30 kişi ile beraber eşimi de çıkarmışlar. Biz de yeni ev almıştık. Borcumuz da vardı. Allah Kerim. Safer Ay'ı için dualar varmış. Onları OKUYALIM insallah evlerimizde.

Kızlar diyet, spor ve yürüyüşüm çok iyi gidiyor. Bugün ben ne yedim ?

4. Gün:
Sabah kahvaltısı:
1/2 yk Gojiberry
bir bardak az yağlı süt,
1 yk yulaf kepeği + yarım kase light yoğurt

Ara öğün:
1/2 yk Gojiberry ,bir bardak az yağlı süt, 1/2 yk yulaf kepeği+ yarım kase light yoğurt

Öğle yemeği:
1/2 yk yulaf kepeği + yarım kase light yoğurt, yağsız çoban salatası, bir kutu ayran, 1 tabak ızgara biftekle yapılmış kabak yemeği

Akşam yemeği:

1 dilim az yağlı ev Yapımı lor peynir,
4 tane siyah zeytin,
üç yumurtanın beyazı ve bir yumurta sarısı ile hazırlanmış menemen

Yatmadan önce:2 yk Gojiberry + şekersiz Nescafé

tabıkı haber verırım , hatta alır getırırım canımm:cool:
şımdıye kadar alırdım da çok yoğunum bu aralar tazıye ıçın gelen gıden çook oluoo evden de pek çıkamyrmm:KK34:
ama halledıcem ınşşş

Kızlar safer ayındayız. 70 musibet inermiş. En hafifi fakirlikmis. Bugün esimin departmanini kapatmışlar. 30 kişi ile beraber eşimi de çıkarmışlar. Biz de yeni ev almıştık. Borcumuz da vardı. Allah Kerim. Safer Ay'ı için dualar varmış. Onları OKUYALIM insallah evlerimizde.

okuyalım canım ınşş..
Allah bı kapıyı kapatır bırını açar , ınşş daha ıyı bı ış bulurr tatlım.. Ev alana Rabbım yardım eder.. Gule gule, huzurlu gunlerde , sağlıklı ve fıt :KK76:şekılde oturun yenı evınızde ınşş tatlım..

bende genel ıtıbarıyl e uydum dıyetıme kızlar , regl bıtmesını beklyrm tartılcamm ınşşş:KK70:

Günaydınnnnn kızlarrr haftasonu baya kaçamak yapmış biri olarak bugün yeniden baslıyorumm sabah sirkeli ılık suyumu içtimm2 kuru kayısımı yedim(sabahları süt içemiyorum benn) 7 gibi sonra lahanamı kaynattımm 1 bardakda onu içtim yarım saat öncee tadı çokda kötü deildi şimdide bol maydonozlu kahvaltı hazırlıyorum kendimee:)sporada başlasam iyi olcakk ayy buzdolabımda geliyor bugünn kurtulcam dagınıklıktan:KK47:

buzdloabı gelıosaa kaçamaklarada sonnn mu pollyannacımmm :KK51:dıyenede bakkk:oops:
buzdolabınıda gule gule kullan canım, koyduğun herşey çok lezzetlensın ve kalorısı duşşun ınşşş:confused:

kızlar şımdıden kıyafetlerım bol gelmeye başladı toplasan 3 kılo vermışımdırr :KK56: demekkı 3 kılo bıle ne kadar farkettırıoo:KK70:

buzdloabı gelıosaa kaçamaklarada sonnn mu pollyannacımmm :KK51:dıyenede bakkk:oops:
buzdolabınıda gule gule kullan canım, koyduğun herşey çok lezzetlensın ve kalorısı duşşun ınşşş:confused:

kızlar şımdıden kıyafetlerım bol gelmeye başladı toplasan 3 kılo vermışımdırr :KK56: demekkı 3 kılo bıle ne kadar farkettırıoo:KK70:

Casual woman tesekkur ederim hayırlı dileklerin icin. Dun iyice araştırdım. Safer Ay'ı bela ayi değilmiş. Peygamber efendimiz (s a a) safer Ayina uğursuz ay denmesini yasaklamış. Yanlışımı düzeltmek istedim. Evi de aldık ama oturmuyoruz. Insallah iyi bir kiraci buluruz. Kendi oturduğumuz ev daha yapılı ve genis oldugu icin lirada oturmaya devam edeceğiz.

Bu arada seni tebrik ederim. Azmin mükâfatını almaya başlamışsın. Sakın bozma. Kaçamak yapmamaya çalış. Yapınca ip söküğü gibi gerisi geliyor.

tabıkı haber verırım , hatta alır getırırım canımm:cool:
şımdıye kadar alırdım da çok yoğunum bu aralar tazıye ıçın gelen gıden çook oluoo evden de pek çıkamyrmm:KK34:
ama halledıcem ınşşş
Sağol canım başın sağolsun. Sağol canım yerini öğrenirsem eşime aldırırım

Kızlar diyet, spor ve yürüyüşüm çok iyi gidiyor. Bugün ben ne yedim ?

4. Gün:
Sabah kahvaltısı:
1/2 yk Gojiberry
bir bardak az yağlı süt,
1 yk yulaf kepeği + yarım kase light yoğurt

Ara öğün:
1/2 yk Gojiberry ,bir bardak az yağlı süt, 1/2 yk yulaf kepeği+ yarım kase light yoğurt

Öğle yemeği:
1/2 yk yulaf kepeği + yarım kase light yoğurt, yağsız çoban salatası, bir kutu ayran, 1 tabak ızgara biftekle yapılmış kabak yemeği

Akşam yemeği:

1 dilim az yağlı ev Yapımı lor peynir,
4 tane siyah zeytin,
üç yumurtanın beyazı ve bir yumurta sarısı ile hazırlanmış menemen

Yatmadan önce:2 yk Gojiberry + şekersiz Nescafé

Allah evinizi hayırlı etsin. Ağız tadıyla oturun. Eşin için hayırlı kapılar olsun

Bugün diyette 4.günümiyi gidiyor inşallah bugün yediklerim sabah peynir bikaç dilim domates ve roka tabi olmazsa olmaz çayım arada elma öğlen yemeğimde ekmek yerine iki kaşık pilav kuru fasulye ve salata akşam kuru fasulye den yine yerim ama pilav sız birde salata ya benim için asıl sorun o akşam çayı yokmu onun yanında eşim Allah ne verdiyse yerken benim sadece Form bisküvi yemem offff içim gidiyor

Adına çok sevindim cnm yaaa darısı bize olsun inş.evt buzdolabım geldii tşk ederim güzel dileklerin için aksam geceyarısına kadar onunla uğraştım temizle yerleştir falan derken cayı boş geçiremedim bi kaç ikram bisküvi yedim:KK43:bugünde herseye uydum yalnız kızım çok ısrar etti bi çikolataya hayır diyemedim:KK43:şimdide yine çay içicezz evtt arkadaşında dediği gibi şu çay saatleri yoruyor yaaa şimdi eşim başlıcak ısrara laf aramızda çayla bisküviyi çok severim formda sarmıyor:)spora başlıcm başlıcam diyorum sonrası yokk :KK43:

Casual woman tesekkur ederim hayırlı dileklerin icin. Dun iyice araştırdım. Safer Ay'ı bela ayi değilmiş. Peygamber efendimiz (s a a) safer Ayina uğursuz ay denmesini yasaklamış. Yanlışımı düzeltmek istedim. Evi de aldık ama oturmuyoruz. Insallah iyi bir kiraci buluruz. Kendi oturduğumuz ev daha yapılı ve genis oldugu icin lirada oturmaya devam edeceğiz.

Bu arada seni tebrik ederim. Azmin mükâfatını almaya başlamışsın. Sakın bozma. Kaçamak yapmamaya çalış. Yapınca ip söküğü gibi gerisi geliyor.

canımcımm hayırlı olsun evin rabbim güzel günlerde oturmayı nasip etsin...

Bugün diyette 4.günümiyi gidiyor inşallah bugün yediklerim sabah peynir bikaç dilim domates ve roka tabi olmazsa olmaz çayım arada elma öğlen yemeğimde ekmek yerine iki kaşık pilav kuru fasulye ve salata akşam kuru fasulye den yine yerim ama pilav sız birde salata ya benim için asıl sorun o akşam çayı yokmu onun yanında eşim Allah ne verdiyse yerken benim sadece Form bisküvi yemem offff içim gidiyor
Aferin mavili çok güzel gidiyosunn hiçç çıkma dışınaa evt akşam çayları zorluyo bizii eşimin maşaallahı var ne kadar yese hiç kilo almazz e banada ısrar ediyo yalnız tadı olmuyomuşş kıramıyorum ama yavaş yavaş incez istediğimiz kiloyaa ümitsizlik yok:)

Merhaba kızlar,

sonunda regl oldum. Doğum kontrol hapıma da başladım. Diyete elimden geldiğince devam ediyorum. 1 haftadır falan hiç tartılmadım. Cumartesi günü tartılmayı düşünüyorum. Ufak tefek kaçamaklarım oldu. Pek etki edeceğini sanmıyorum ama merak içerisinde tartı günümü bekliyorum.
Benim için asıl zorlu dönem şimdi başlıyor sanırım. Doğum kontrol hapı ile diyet nasıl olacak bilemiyorum.

Adına çok sevindim cnm yaaa darısı bize olsun inş.evt buzdolabım geldii tşk ederim güzel dileklerin için aksam geceyarısına kadar onunla uğraştım temizle yerleştir falan derken cayı boş geçiremedim bi kaç ikram bisküvi yedim:KK43:bugünde herseye uydum yalnız kızım çok ısrar etti bi çikolataya hayır diyemedim:KK43:şimdide yine çay içicezz evtt arkadaşında dediği gibi şu çay saatleri yoruyor yaaa şimdi eşim başlıcak ısrara laf aramızda çayla bisküviyi çok severim formda sarmıyor:)spora başlıcm başlıcam diyorum sonrası yokk :KK43:

Yapma etme güzelim. Yeme tut Boğaz'ını

Merhaba kızlar,

sonunda regl oldum. Doğum kontrol hapıma da başladım. Diyete elimden geldiğince devam ediyorum. 1 haftadır falan hiç tartılmadım. Cumartesi günü tartılmayı düşünüyorum. Ufak tefek kaçamaklarım oldu. Pek etki edeceğini sanmıyorum ama merak içerisinde tartı günümü bekliyorum.
Benim için asıl zorlu dönem şimdi başlıyor sanırım. Doğum kontrol hapı ile diyet nasıl olacak bilemiyorum.

Canım cuma gunü tartıl. Kilo belirtme günümüz cuma biliyorsun.

Kızlar ben son iki günde ne yedim?

5. Gün:
Sabah kahvaltısı:

1 Biber, maydanoz, 2 çeri domates, bir tatlı kaşığı zeytinyağı,
4 tane zeytin, bir dilim yağsız çeçil peyniri,
1 yk yulaf kepeği
Yoğurt

Öğle yemeği:

1/2 yk yulaf kepeğiYoğurt

İkindi:
Bir bardak ayran, 1/2 yk yulaf kepeği
Yoğurt
Akşam yemeği:

6 tane ızgara tavuk but
6. Gün:
Sabah kahvaltısı:

Maydanoz, 1 biber, 2 çeri domates,
bir dilim yağsız çeçil peyniri
1 yk yulaf kepeği
Yoğurt

Kuşluk:
Bir bardak ayran.

Öğle yemeği:

1/2 yk yulaf kepeği + yoğurt ( yoğurdum ya light oluyor her zaman ya da yarım yağlı)
1 dilim yağsız çeçil peyniri + 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ( tavada kızarttım)
İkindi:
Bir dilim yağsız çeçil peynir, 1/2 yk yulaf kepeğiYoğurt

Akşam yemeği:

4 adet tavada yağsız tavuk budu1 kutu ayran 3-4 Çatal asian slaw( bi çeşit lahana salatası)

Yatmadan önce:2 yk Gojiberry 2 tavuk budu

X