Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Casual woman istersen sabahları ekmeği 1 dilime indir veya Kuşluk ara öğününü kaldır. Birinden birini yap bence.

yaaa normalde öğle yemeğinden sonra tıka basa oluyodum bugün onunla bile doymadımm ahh şu regllll:KK61::KK61::KK61:

nasılda künefe çekioo canımmmm:KK37::KK37:

tamam yaa kızmayınn yemiycemmm:KK54:

yalandünyacmm öğleden sonra yediğim form 1/2 bisküvi yi mi kaldrym yoksa akşam yemek mi yemeyimm ay napimmm nerelere gideyimmmm:KK55::KK55:

Kızlar merhaba,

Ben bugün sporumu yaptım 45 dklık daha sonra aynen şunları yedim:
Kahvaltı: 2 tane yulaflı kepekli bisküvi,maydonoz ve bir dilimin çeyreği sayılabilecek tam buğday çavdar ekmeği
Ara öğün: mandalina
Öğle yemeği: 3 kadınbudu köfte,1 dilim çavdar
Ara öğün: 2 mandalina,1 eti form

Ancaaaak... Kendimi tutamadım ve 3-5 tane küçük şerbetsiz lokma yedim :KK51: Çok etkisi olur mu yani bozmuş sayılır mıyım diyeti?

Kızlar bir de ben çok iradesizim sanırım biri önüme birşey getirince dayanamıyorum.Uzakta olunca tamam da elimin altında olması çok zor oluyor.Siz neler yapıyorsunuz?

Cerendd sen kac kilosun? Senin bu liste diyet listesi degil di mı canım ?

Casual woman ikindi insan atıştırmak istiyor. Kuşluk ne yiyordun? Bence kuşluğu kaldır. Ama akşam yemeğini kaldırırsan diyeti bırakırSın. Bu regl dönemimde ben de yaş pastaları kolaları , Çekirdek ve çikolataları götürdüm ama galiba bu kez kilo aldım. Neyse canım sen kuşluk kaldır ve gusl alana kadar tartılma. Regl bitince kilolarımızı paylaşalım inş.

Bugün ben ne yedim?

SABAH:
1/2 yemek Kaş. Gojiberry

ÖĞLEN:
1 tabak terbiyeli kereviz,
1 kase light yoğurt,
1 kase yağsız salata

AKŞAM:
1 tabak sosisli yumurta( yarım paket Aytaç tavuk kokteyl+ 2 yumurta akı+ 1 tam yumurta) ve yanında Acılı ve ekşi marine havuç
1 kase yağsız salata
Yulaf kepeğinden Peynirli atıştırmalık yaptım onu yedim.

Gece yatmadan önce :
1 kase limonlu light yoğurt yicem inş.

Bi de yatmadan sporumuzu yapıyoruz.

Cerendd sen kac kilosun? Senin bu liste diyet listesi degil di mı canım ?

Casual woman ikindi insan atıştırmak istiyor. Kuşluk ne yiyordun? Bence kuşluğu kaldır. Ama akşam yemeğini kaldırırsan diyeti bırakırSın. Bu regl dönemimde ben de yaş pastaları kolaları , Çekirdek ve çikolataları götürdüm ama galiba bu kez kilo aldım. Neyse canım sen kuşluk kaldır ve gusl alana kadar tartılma. Regl bitince kilolarımızı paylaşalım inş.

Canim ben 59 kiloyum 55e dusmek istiyorum diyet listesi icin buna uymaya calisiyorum iste

Cerendd ben kilomu bilmiyorum 160 cm boyum. Ama kilomuz hemen hemen aynı. Canım benim kendimden biliyorum sen bu listeyle asla 55 e inemezsin. Tavsiye ister misin ?
Sabah bisküvi yeme. Sadece 2 dilim tam buğday ekmeği ye.
Köftelerini Kızartma şeklinde yeme. Kadınbudu köfte hem Kızartma hem de bol pirinç içeriyor. Köftende ekmek, pirinç veya un olmasın. Fırında veya yağsız tavada pişir. Ya da salçalı suda kaynat. Ayrıca iki ara öğünde de meyve Yemen çok fazla.

Benim menüm ...
07.00 1 çay bardagi tarcinli süt
07.30 kahvalti Sabah 2 dilim ekmek , maydanoz, beyaz peynir
10.30 2 findik 2 kuru kayisi ( bu kismi iptal edeyim dimi yalan dunyacm )
12.00 4 köfte salata 1 dlm ekmek
15.30 yarim Paket form bisküvi
Birazdan da 6 kasik karnabahar yemeği salata 1 dilim ekmek yiycem. Aksama kuru fasulye pilav yaptim pismismi diye sadece tadlarina baktim umarim sikinti olmaz...

Anlastik canim gusl den sonra tartilalm :KK66: bu arada daha 2 gün var reglme en felaket dönemim :KK43:((

Casual woman istersen birden Bırakma istersen. Fındık yağlı old. Için onu kes. Kayısıya devam et. Alabilirsen kayısı yerine Gojiberry al. Malatya pazarında da varmış.
Bravo casual woman helal olsun çok guzel devam ediyorsun. Hiç moralini bozma adet bitene kadar tartılma. Ama bu arada Tartılmadım diye kaçamak yapma.

Asyaby 58 kilo musun. Senle hemen hemen aynıyız. Kaç kilo verdin ?

yalandundemiştim ya post: 37875479 .!.:
Yemeğin tadına bakman sorun değil. Ama insan tadını Alınca hepsini yiyesi geliyor. Tatmaktan Uzak dur derim.
Ya kizlarr hani demistim ya aksam 6 kasik sebze yemeğiyyiyecegim diye ama ben naptimo_O:KK14::KK12:
Pisirdigim kuru fadulyeden 5 kasik 4 kasik ta plav yedim:KK23::KK23: dayanamadim .... salatada yedimm baska kacamak yapmycmm uzgunum...

Yalan dunyacm kayseri de yasiyorum ben hafta sonu gojiiberry aklimda aktarlara bakicam başka adi varmi bu meyvenin , yağ yakiminada yardimciymis dogrumu ?

mrblar herkesee bende tartıldım bugün 62.500 yok daha aşağısı olmuyo hep eşimin yüzünden kaçamak yapmam için herşeyi yapiyo napcam ben yaaa casuel woman bende o kiloları görmek istiyorum 58-59 ama nerdee:KK43:

mrblar herkesee bende tartıldım bugün 62.500 yok daha aşağısı olmuyo hep eşimin yüzünden kaçamak yapmam için herşeyi yapiyo napcam ben yaaa casuel woman bende o kiloları görmek istiyorum 58-59 ama nerdee:KK43:
Senin az kalmis canim ama benimki zor Gorunuo :KK1: bende bu tatli istegi varkennnn :KK43:
gorunuo

Ya kizlarr hani demistim ya aksam 6 kasik sebze yemeğiyyiyecegim diye ama ben naptimo_O:KK14::KK12:
Pisirdigim kuru fadulyeden 5 kasik 4 kasik ta plav yedim:KK23::KK23: dayanamadim .... salatada yedimm baska kacamak yapmycmm uzgunum...

Casual woman kaçamağı beraber yapmışız. Sana dediğim seyi kendim yaptım. Yaptıgım mantar dolmasının ve tuzlu tartın tadına baktım. Sonra canım daha fazlasını çekti. Cikolata , fındık, ceviz, kaymak, tuzlu tart. Yedim. Cok moralim bozuldu. Yemin ettim bi daha pisirdigim yemeklerin tadına bakmicam. Sen de yemin et. Yoksa hep fire vereceğiz. Fire verdikce bi turlu zayiflayamayacagiz.

Casual woman kaçamağı beraber yapmışız. Sana dediğim seyi kendim yaptım. Yaptıgım mantar dolmasının ve tuzlu tartın tadına baktım. Sonra canım daha fazlasını çekti. Cikolata , fındık, ceviz, kaymak, tuzlu tart. Yedim. Cok moralim bozuldu. Yemin ettim bi daha pisirdigim yemeklerin tadına bakmicam. Sen de yemin et. Yoksa hep fire vereceğiz. Fire verdikce bi turlu zayiflayamayacagiz.

Canim bu kadar künefe isterken nasil bi yemin etsem iki bilemedim dayanamyrm tatli birşey istio canim ki zaten aramiz çok iyidir kendileriyle:KK51::KK51::KK51:

Canim bu kadar künefe isterken nasil bi yemin etsem iki bilemedim dayanamyrm tatli birşey istio canim ki zaten aramiz çok iyidir kendileriyle:KK51::KK51::KK51:
ooo kızlar biz bu gidişle zorr kilo veririz baya yemişsinizz size söylüyorum amaa bende tatlıya dur diyemiyorum regl dönemimde yakın sonrasında öyle pişmanlık duyuyorumki durmadan bardak bardak su yada lahana suyu yeşilçay güya kendimi rahatlatıcam:KK43:off napcaz yaa

X