Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba kızlar,

Yalandünya'cım Cuma tartı günü dediği için bu sabah aç karnına tartıldım :) 71.3 geldim. En son çizgi 72 ile 73 arasındaydı. İlk listeye göre çok çok yavaş kilo vermişim. Arasıra kaçamak yaptığım için almamam da başarı bence :KK70:

2.listem 6 Aralık'da bitiyor. Şimdi daha çok hırslandım.

Kızlar siz de üzülmeyin. Bir an önce toparlamaya çalışın. Hadi gayret, az sıkın dişinizi.

Yalandünya'cım hayırdır? İşlerin mi çok yoğun? Allah kolaylıklar versin inş. Bırakma bizleri, uğra ara ara lütfen.

Merhaba kızlar,

Yalandünya'cım Cuma tartı günü dediği için bu sabah aç karnına tartıldım :) 71.3 geldim. En son çizgi 72 ile 73 arasındaydı. İlk listeye göre çok çok yavaş kilo vermişim. Arasıra kaçamak yaptığım için almamam da başarı bence :KK70:

2.listem 6 Aralık'da bitiyor. Şimdi daha çok hırslandım.

Kızlar siz de üzülmeyin. Bir an önce toparlamaya çalışın. Hadi gayret, az sıkın dişinizi.

Yalandünya'cım hayırdır? İşlerin mi çok yoğun? Allah kolaylıklar versin inş. Bırakma bizleri, uğra ara ara lütfen.

canım benimde 1. listem 6 aralıkda bitio ama regliydim şimdiide grip oldumm dün de kaçırdım birazz :63:

1. listede kaç kilo vermiştin canım sen?

Mrb arkadaşlar. ben de hemen hemen bu listedekı gibi yemek yiyorum yanı bı lıstem yok kendımı sınırlandımıyorum ama az yıyorum. ,mesela sabahları lımonlu su veya süt yerıne bal ve elma sırkesı karısımı su içiyorum. o benı tok tutuyor. oglen yemeklernde ekmek yemıyorum. Günde bir kere ekmek yiyorum ya sabah ya aksam. form caylarım var onları ıcıyorum ama kılo veremıyorum :KK43: Kendımı hafıf hıssedıyorum ama en son tartıldıgımda 1 kilo vermısım sadece ;( :KK43:

Merhaba arkadaşlar ben geçen cumartesi başladım diyete cuma günü tartı günüymüş bende tartıldım 68.5 olmuşum 70 kiloydum biraz az gitmiş sanırım ben spor yapamıyorum o yuzden galiba ama devam diyete

Mrb arkadaşlar. ben de hemen hemen bu listedekı gibi yemek yiyorum yanı bı lıstem yok kendımı sınırlandımıyorum ama az yıyorum. ,mesela sabahları lımonlu su veya süt yerıne bal ve elma sırkesı karısımı su içiyorum. o benı tok tutuyor. oglen yemeklernde ekmek yemıyorum. Günde bir kere ekmek yiyorum ya sabah ya aksam. form caylarım var onları ıcıyorum ama kılo veremıyorum :KK43: Kendımı hafıf hıssedıyorum ama en son tartıldıgımda 1 kilo vermısım sadece ;( :KK43:

kaç kilosun arkadaşım?
listeye uymayı dene bakalım belki daha hızlı verirsin... zaten kolay bi liste
ekmek de yemek gerekio ki metabolizma çalışsınnn, bu liste diyetisyen listesi 11 kasımdan itibaren bende uygulamaya çalşyrm yaklaşık 4 kilo verdim... (kaçamaklar olmasa daha fazla verirdim) bence listeyi uygulamalısıno_O

canım benimde 1. listem 6 aralıkda bitio ama regliydim şimdiide grip oldumm dün de kaçırdım birazz :63:

1. listede kaç kilo vermiştin canım sen?

Canım karıştırmışım ben :KK43: 2.listem 1 Aralık'ta bitiyor.

13 Ekim'de 79 kg ile ilk listeye başlamıştım. 6 Kasım'da ilk liste bittiğinde 73 - 74 kg olmuştum.
7 Kasım'da 2. listeye başladım. Ama regl süresi, ilaçlar derken çok kilo veremedim. İlk listedeki gibi istikrarlı olsaydım eminim en az 4 kg verirdim. Ama olsun, 79dan 71.3 kg bile çok iyi. Şimdi yeniden hırslandım ve kaçamaksız devam etmeye başladım.
Tahminimce 2. liste bittiğinde 70i görürüm. 3.de ise 66-67 kg arası olurum. İnşallah :)

Canım karıştırmışım ben :KK43: 2.listem 1 Aralık'ta bitiyor.

13 Ekim'de 79 kg ile ilk listeye başlamıştım. 6 Kasım'da ilk liste bittiğinde 73 - 74 kg olmuştum.
7 Kasım'da 2. listeye başladım. Ama regl süresi, ilaçlar derken çok kilo veremedim. İlk listedeki gibi istikrarlı olsaydım eminim en az 4 kg verirdim. Ama olsun, 79dan 71.3 kg bile çok iyi. Şimdi yeniden hırslandım ve kaçamaksız devam etmeye başladım.
Tahminimce 2. liste bittiğinde 70i görürüm. 3.de ise 66-67 kg arası olurum. İnşallah :)

canım bende 1. lısteye 11 kasımda başladım 71,8 ıle bugun 68.4 çıktım sabah
1.lıstenın bıtmesıne 1 hafta daha var ınş o bır haftada 1-2 kılo gıdero_O
6 aralıkta 2 .lısteye başlycm ınş
1 .lıstede daha çok kılo verılıo dıyo arkadaşlar ama ınşş ama benım yavaş gıdıo sankı gerçı arada kaçamkta yaptımm reglımde falan ,:eek:

gıtsın artık şu kılıolar yaahuu:110:

Canım benim iki küçük canavar var evde 22 aylık ikizlerim onların peşinde koşturmaktan kendime fırsat bulamıyorum. Sen çok güzel zayıflamışsın tebrikler darısı bana

canım Allahım bağıslasın, sen zaten onların peşınde koşmaktan yapıosundur sporunu:KK49:
ve tartıda evet zayıflamış görnytm ama görüntü aynıı:KK61:

bı an once 60 ları görmek ıstyrmmm :KK64: bı anda almadık bu kıloları ama ınsanoğlu ışte bı anda vermek ıstıoo:KK73:

canım Allahım bağıslasın, sen zaten onların peşınde koşmaktan yapıosundur sporunu:KK49:
ve tartıda evet zayıflamış görnytm ama görüntü aynıı:KK61:

bı an once 60 ları görmek ıstyrmmm :KK64: bı anda almadık bu kıloları ama ınsanoğlu ışte bı anda vermek ıstıoo:KK73:
Sana öyle geliyor dur kıyafetlerinde bollanma olmuştur inşallah incecik günler bizi bekliyor

Ben de 1.listede güzel kilo verdim. 2de pek başarılı olamadım, elimden geldiğince dikkat ettim ama kaçamaklar oldu. 3. listeyi merakla bekliyorum. Tekrar kaçamaksız ve düzenli olarak yapmayı planlıyorum çünkü. 64 kg olacağım günlerin hayalini kuruyorum bakalım.

canım bende 1. lısteye 11 kasımda başladım 71,8 ıle bugun 68.4 çıktım sabah
1.lıstenın bıtmesıne 1 hafta daha var ınş o bır haftada 1-2 kılo gıdero_O
6 aralıkta 2 .lısteye başlycm ınş
1 .lıstede daha çok kılo verılıo dıyo arkadaşlar ama ınşş ama benım yavaş gıdıo sankı gerçı arada kaçamkta yaptımm reglımde falan ,:eek:

gıtsın artık şu kılıolar yaahuu:110:

Gidecek inşallah, sabırlı olalım kızlar.

Arkadaşlar ne güzel zayıflamışsınız inanın şevke geliyorum ama ben bugün çok fazla yedim yarın tam gaz devam

Pes etmek yok kızlar, kaçamak yaptığınız zamanda hareket ederseniz, evde de olsa spor yaparsanız toparlamak daha kolay olur. Ben mesela kaçamak yaptıysam yürüyorum. Dengelemeye calısıyorum.

Pes etmek yok kızlar, kaçamak yaptığınız zamanda hareket ederseniz, evde de olsa spor yaparsanız toparlamak daha kolay olur. Ben mesela kaçamak yaptıysam yürüyorum. Dengelemeye calısıyorum.

kaçamak yapsamda lıstenın peşını bırakmyrm... kı ben aşırı derecede çıkolata severım ışyerınde hergun bı çıkolata faslımız vardır dıyete başladım başlayalı o çıkolataların hıç bırını yemedımm.. :63:

ama bu aralar telaşedenn sporu bıraktımm

kızlar bı tarafdanda tez yazıyrmm aralıkta bıtrymm ıstyrm masterı Allahn ıznıyle ona yoğunlaştm, sporu ertelymm:KK14:
gerçı hastalıklarda yakamı bırakmadıı:eek:gelen gıden de eksık olmadı sağolsunlar tazıyeden dolayı:oops:
ama ınş bu hafta yapıcmm.. şu tezımı bıtırsemm yuzmeye başlamak ıstyrmm:KK49:

ama sabah dayanamdımm tartıldımmm 67,7 :KK76:

gerçı hafta sonları bıraz saatlerım şaşıoo ama olsunnn:KK76:

Ya arkadaşlar ne güzel kilo vermissiniz. Hepinizi tebrik ederim. Tekrar bu listeyi yapsam mi diye düşündüm. Size bişi sormak istiyorum. Yemekleri nasıl hazirliyorsunuz? Hergun listeye uygun yemek pişirmek yoruyor beni. Siz nasıl yapiyorsunuz? Bende kefirle diyete 11.10. 73.8 le başladım. 70.6 kiloyum. Ama sizler cok güzel vermissiniz. Listeye birebir uydunuz mu? Neler yediniz günlük? ailenize ve kendinize ayri yemekler pisirdiniz mi? Cevaplarinizi merakla bekliyorum

X