Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bugün yediklerm ...
07.00 1 cay bardagi yarim yagli tarcinli sut,1 dilim ekmek, beyaz peynir, maydanoz
10.30 yarim elma
12.00 4 köfte 1 dilim ekmek , salata
16.30 3 kuru kayisi ( tatli istegimi bastrsn diye gün kurusu yedim)
19.30 4 yemek kaşigi sebze yemegi 2 klasik kuru fasulye:KK12: 1 dilim ekmek salata azicikda plav yedim 2 kasik bile gelmez :KK43: hersey kunefe yememek icin .... :KK16:

Merhaba kızlar,
Bu saat oldu ben bir şey yiyemedim. :KK43: Kahvaltımı yine yanımda işe getirdim ama canım istemedi. Öğle yemeği de yemek istemedim. Az önce 2 kuru inciri yedim sadece. Canım hiçbir şey istemiyor. Su bile içmedim :KK43:

Merhaba saglikli zayıflayan kızlar bugün ben de aranıza katılıyorum diyete basladım. Armanselin e cok tesekkür edıyorum, birlikten kuvvet dogarmış hepimize kolay gelsin:KK54:
hoşgeldinn aramızaa thecurly valla cokda zayıfladığımız söylenemez yavaş yavaş iniyoruzzz hadi bakalımm inş istediğin kiloya inersin:)ama yazmmışssın kac kiloyla başlayıp kaç olmak isteginii:)

Bu saat oldu ben bir şey yiyemedim. :KK43: Kahvaltımı yine yanımda işe getirdim ama canım istemedi. Öğle yemeği de yemek istemedim. Az önce 2 kuru inciri yedim sadece. Canım hiçbir şey istemiyor. Su bile içmedim :KK43:
Canim naptin yedinmi birşeyler :KK51:

thecurly .!.:
Merhaba saglikli zayıflayan kızlar bugün ben de aranıza katılıyorum diyete basladım. Armanselin e cok tesekkür edıyorum, birlikten kuvvet dogarmış hepimize kolay gelsin:KK54:

Hosgeldinnnn aramiza

Polyannanin sorusunun cevabini bende beklyrmm :KK48:

_polyannapost: 37915613 .!.:
casual sakınnnnnnn yemeseydinnnnn em izinliydi öğleden sonra dışarı çıktık bakamadım bugünn yalan dünyada yokk:KK43:
Yemedim canimm...

Ama cantamdaki cikolatayi yemedim
Ne yedim , şeyyy nasil desemkii :eek: 1 dilim
baklava yedimm . ve regl oldum sanirim daha canim cekmez.. İns tabi:KK59:
Bugun toplantlarm vardi cok yogundum ara ogunlerimi yapamadim:110:
Sabah 1 dilim ekmek, beyaz peynir, maydonoz
Ogle 4 kofte salata 1 dilim ekmek
Aksam 4 kasik sebze yemegi salata ekmek yemedim o ara baklavanin dilimiyle bakisioduk :) ekmek gibi gorundu gozume attim agzimaa :KK47::KK47:

Hayırlı günler arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bugün başladım diyete inşallah hedeflediğimiz kiloya düşeriz ben 70 kiloyum boyumda 1 63 aslında isteğim 55 Kilo olmak ama yemeği seviyorum o yüzden tez bırakıyorum diyeti sizlerin de yardımınızla inşallah başarırım bu kez

Kizlar bu listeyi tamamen uygulayip kaç kilo verdiniz listeler çok saglikli geldi gerçi 25 gün ayni şeyi yemek biktirici olabilir gibi ama çok merak ettim ne kadar surede ne kadar kilo verdiniz

Hayırlı günler arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum bugün başladım diyete inşallah hedeflediğimiz kiloya düşeriz ben 70 kiloyum boyumda 1 63 aslında isteğim 55 Kilo olmak ama yemeği seviyorum o yüzden tez bırakıyorum diyeti sizlerin de yardımınızla inşallah başarırım bu kez
Hg aramıza mavili devamı gelir inş diyetinin bizim yardımımıza gelince gördüğün gibi cokda iyi deiliz biz bu konuda :)hep bi kaçamak sende sürekli yazda motive olalim ben salıverdim yine bu sıralar :)

Yemedim canimm...

Ama cantamdaki cikolatayi yemedim
Ne yedim , şeyyy nasil desemkii :eek: 1 dilim
baklava yedimm . ve regl oldum sanirim daha canim cekmez.. İns tabi:KK59:
Bugun toplantlarm vardi cok yogundum ara ogunlerimi yapamadim:110:
Sabah 1 dilim ekmek, beyaz peynir, maydonoz
Ogle 4 kofte salata 1 dilim ekmek
Aksam 4 kasik sebze yemegi salata ekmek yemedim o ara baklavanin dilimiyle bakisioduk :) ekmek gibi gorundu gozume attim agzimaa :KK47::KK47:
yaaaaaaaaaa çikolata yemedin ama baklavaa:KK43:bi daha olmasın bak regl dönemine sayıyorum hayır diğer dilimi çözemedim baklava nsl ekmek gibi göründüki:)ayy söyleyene bakınn bende götürüyorum bu aralar saka bi yana cnm yaa bak bende sana bakıp motive oluyorum asılalım yine su senin regl bitsin benimkide yakın

Kızlar bomba bir haberle birlikte ben geldimmmmmm

Kızlar 2 haftadır aşırı abartılı kaçamaklarım sonucu 6 aydır görmediğim o yüksek rakamı tartıda gördüm malesef... Kocaman bir 59.9
Kızlar yok kaçamak istemiyorum artık. Siz de yapmayın nooolur bak sonucu bu oluyor. Yeni gelenler için söylüyorum kızlar 2 hafta önce 56.0 idim.
Nasıl olur ki böyle bir şey 3.9 kg aldım 2 haftada. İşte abarttım ama o Kaymaklı ekmek kadayıflarını götürdüm. Dondurmalar, pastalar , çikolatalar , kurıyemişler, cipsler, kiloyla cevizler , fıstıklar yedim. Artık karnımın şişliğinden uyuyamıyordum. Kızlar saçımı boyatıp, abiye etek alacaktım. Onların parasını hep boğaza verdim. Çooook kötü yaptım. Pişmanım ama asla ümitsiz değil. 2
Gündür diyetim ve sporum sorunsuz devam ediyor.
Bu arada bazen yediklerimin tarifini bloğumda yazıyorum.
dukanimvedunyam. blog spot .com aradaki boşlukları silip internet tarayıcınıza yapıştırın.
Peki ben 2 gündür neler yedim ?

1. Gün:
Sabah kahvaltısı:

Şekersiz çay, maydanoz,
2 çeri domates,
7 tane zeytin, iki parmak büyüklüğünde yağsız lor peyniri
1 yk yulaf kepeği ve yarım kase az yağlı yoğurt

Öğle yemeği:

1/2 yk yulaf kepeği
bir kase cacık (kuru nane+ kaymağı alınmış sütten mayaladığım yoğurt)

İkindi:

1/2 yk yulaf kepeği+ az yağlı yoğurt, bir dilim az yağlı lor peynir ,1 yk Gojiberry

Akşam yemeği:

200 gram arası buffalo tavuk butları ( tarifi bloğumda var)

2. Gün:
Sabah kahvaltısı:

Şekersiz açık çay, maydanoz, 1 yeşil biber, 2 çeri domates,
7 zeytin,
50 gram yagsiz lor peyniri, 1 yk yulaf kepeği + az yagli yogurt

Kuşluk:1 yk Gojiberry

Öğle yemeği:

1/2 yk yulaf kepeği
bir dilim az yağlı lor peynir,

İkindi:

Bir kase cacık(nane+light yoğurt)
1/2 yk yulaf kepeği
bir dilim lor peynir

Akşam yemeği:
Bir kutu ayran(yarım yağlı), 100 gr tavuk jambon

Yatmadan önce:1 yk Gojiberry birazdan yicem.

Sporumu da yaptım. Eşimle cay içiyoruz.

KİZLAR BLOG ADRESİMİ YENIDEN PAYLAŞIYORUM.
dukanimvedunyam . blog spot . com

Boşlukları silip internet tarayıcınıza yapıştırıyorsunuz.

Hg aramıza mavili devamı gelir inş diyetinin bizim yardımımıza gelince gördüğün gibi cokda iyi deiliz biz bu konuda :)hep bi kaçamak sende sürekli yazda motive olalim ben salıverdim yine bu sıralar :)
İyi geceler arkadaşım ben ilk günümü ufak değişiklikler lede olsa başardım sanırım 22 aylık ikiz oğullarım var ve ben onların peşinde koşmaktan saatlerde biraz değişik lik oldu umarım yarında bu azim benimle olur polyanna cım sen ne zaman dır yapıyorsun kaç kilodan kaça indin

X