Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

merhabalar,

bende bu diyete ramazandan sonra başlamayı planlıyorum. Ağustosun 1' inde başlayacağım. Her cuma günü kaç kilo verdiğimi curadan bilgilendireceğim. İnşallah iyi sonuçlar alırım

merhabalar,

bende bu diyete ramazandan sonra başlamayı planlıyorum. Ağustosun 1' inde başlayacağım. Her cuma günü kaç kilo verdiğimi curadan bilgilendireceğim. İnşallah iyi sonuçlar alırım

bu diyetle bende 8 ayda 81 kilodan 63 kiloya düştüm
burada listeyi yayınlayan armanselin e teşekkürler

internetten sağlıklı diyet listelerini araştırırken sizinki çok mantıklı geldi öncelikle teşekkür ediyorum bunları bizimle paylaştığınız için.ben 27 yaşındayım 2 tane oğlum var biri 3,5 biri 1,5 yaşında.üst üste hamilelik yaşadım ikinci bebeğimde tüm kilolar bana kaldı şu an için hala emziriyorum fakat ağustosta bırakıp eylülde ilk listeden itibaren bu diyet listesini uygulamayı düşünüyorum.82 kilodayım boyumda 1,66 düşmek istediim kilo 65 bunuda 3 ay içerisinde başarabileceğimi düşünüyorum.yalnız size bikaç sorum olacak 1. listede sabah kahvaltısında salatalık domates zeytin yiyemiyormuyuz aynen o şekildemi olmak zorunda bide 1 porsiyon köfte derken kaç adet ve hangi büyüklükte olmalı diger listelere göre her sabah haşlanmış yumurta olmaması çok işime geldi haftada birkere yesek yetiyor sanırım

Merhaba. Bu diyetin 2 listesini uyguladim yaklaşık 10 kg kadar verdim. Ancak ramazanda devam edemedim ve ramazan sonundan beri sürekli mide agrisi yasiyorum. Diyet uygulamalarından sonra bu normal midir? Devam etmek istiyorum ama daha kötüye gidersen diye de korkuyorum. Tavsiyesi olan var mi? Şimdiden teşekkürler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kizlar ben listeyi okudum cok meraklandim :) suan yeni karatay diyeti uyguluyorum ve 1 ay uygulayacam :) sonuclari iyise devam ama ise yaramazsa bunu yaparim belki insha ALLAH, bu arada balon sisirme gercekten karin skilismasina yariyormuu???

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

konunun sahibi buralarda değil sanırım bende hergün giriyorum cevap yazılmış mı diye. bende bu ayın 15 nde başlıyorum inşallah kurban bayramına kadar 2 listeyi uygulamayı düşünüyorum

teşekkürlercanım emeklerin için listeyi kopyaladım.çıktı alıp buzdolabına yapıştırıcam koçişin üzerinde deneyeceğim

Bence liste süper bir dönem diyetisyene gidip 12 kg vermiştim onun listesine benziyor.

Günaydın arkadaşlar
Bende diyet listesini çok beğendim yarın başlamayı düşünüyorum.
Allah hepimize kolaylık versin inşallah

1.liste diyetisyenimin bana verdiği listenin hemen hemen aynısı ben 1 ayda 5 kilo vermiştim çok fazla spor yapamadım ama
saat 10:30 da 2 paket bisküvi fazla değil mi

1.liste diyetisyenimin bana verdiği listenin hemen hemen aynısı ben 1 ayda 5 kilo vermiştim çok fazla spor yapamadım ama
saat 10:30 da 2 paket bisküvi fazla değil mi
ben bu listeleri uyguladım ama 2 paket büsküvi yemedim yarım paket olarak biliyorum ama siz bir daha incelerseniz birde sadece 1. listede 10 .30 da kuru kayısı ceviz var

bugün diyetimin 5.günü dayanamayıp tartıldım hergün spor yapamadığım halde 1.700 kilo vermişim bi kısmı ödem diyelim gerisi muhakkak yağ çok mutluyum muhteşem bi diyet listesi hiç zorlanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…