Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Selam kızlar bu diyeti tam 8 gündür uyguluyorum ve 2,5 kilo verdim. Böyle iyi sonuç alacağımı düşünmemiştim. Tabi spor da yapıyorum. Sizler ne durumdasınız?

selamm ben 18 ağustostan beri uyguluyorum 4,5 kilo verdim 11 eylülde 2. listeye başlıyorum

harıkasınız bu kac kalorılık dıyet 1.liste yani benım haftada 1 kılo(saglıklı olanı ve benım tercıhım ) vermek için almam gereken kalorı gunluk 1500 cal. sporda yapıyorum spor hocam daha az almamamı soyledı

bende bu sabah itibar ile başladım yaklaşık 10 kilo vermeliyim şu an 70 kloyum 3 kiloyu son 2 haftada aldım nasıl olduysa. 45 dakikaklık yürüyüş aptım sabah ancak süt içmedşm yarındn itibaren onu da içicem. 2 dilim tam buğday ekmei arasına brz süzme peynr koyup tost yaptım yağsız sıcak olsun diye açık şekersiz de çay içtim öğlende köfte yemeyi planlıyorum ızgarada. haftasonu olduğu için akşam yiyebilir miyim emn değilim belki meyveyle geçştirim akşamı. bence güzel bir diyet umarım faydası olur. çünkü tartıda 70 i görünce fenalıklar geldi içime :KK43:((((

Arkadaşlar Merhaba. Bisey sormak istiyorum. Bu diyeti 4 günden fazla surdurup kilo veren varmı? Suan tatildeyiz ve tatil sonrasi bende baslamak istiyorum

bugün tam 1 hafta oldu bu diyete başlayalı ve 1800 gr.zayıflamışım.Kilom 74,2 idi şimdi 72,4.ilk liste bitiminde hedefim 69'a düşmek.İnşallah herkes hedefine ulaşır.Allah azim versin.

Bi
bugün tam 1 hafta oldu bu diyete başlayalı ve 1800 gr.zayıflamışım.Kilom 74,2 idi şimdi 72,4.ilk liste bitiminde hedefim 69'a düşmek.İnşallah herkes hedefine ulaşır.Allah azim versin.

Bunu okuduguma sevindim. Yeni bir sayfada ne yediklerimizi paylasmaya nedersin.ilham aliriz birbirimizden.yemekler monotonlasip diyetten bikmayiz?

merhaba kızlar :)
saatlerdir yorumları okuyorum azminiz benide gaza getirdi.zaten kaç gündür o diyet listesi senin bu diyet listesi benim çıktı alıp duruyorum ama hiç biri beni bu kadar etkilememişti :KK43: banada moral verirseniz sizinle birlikte zayıflamak istiyorum :KK43:

ben yarın başlıyorum.şuan kilom 75,600 her pazartesi tartılıcam.sende yarın başla her hafta başı kilolarımızı yazalım ne dersin..

En erken haftaya persembe baslayabilirim ama takipteyim. sende birakma birlikte devam edelim. Bu liste bana çok mantıklı geldi

Bence doğru tercihteyiz gün geçtikçe bel bölgemin inceldiğini hissediyorum.her pazartesi tartılıyorum ben de, haftaya 2. haftam olmuş olacak bakalım kaç gram vericem.
Bi

Bunu okuduguma sevindim. Yeni bir sayfada ne yediklerimizi paylasmaya nedersin.ilham aliriz birbirimizden.yemekler monotonlasip diyetten bikmayiz?
Aslında iyi fikir ama çok giremiyorum malesef internete ,yine de vakit buldukça yazarım hangi gruptasınız?

Günaydın. Henuz bir grupta degiliz. Suan disarida oldugum icin baglantimda sıkıntı var. Yazmakta zorlaniyorum.en erken haftaya perşembe baslayabilirim bende.

Perfect, haftasonları da mi listeye uyuyorsun?

Günaydın. Henuz bir grupta degiliz. Suan disarida oldugum icin baglantimda sıkıntı var. Yazmakta zorlaniyorum.en erken haftaya perşembe baslayabilirim bende.

Perfect, haftasonları da mi listeye uyuyorsun?
haftasonu geç kalktığım için 2 ögün yapıyorum ancak yine listeya göre yiyorum.mesela kahvaltı+öğle veya kahvaltı+akşam listesine geçiyorum direkt.

X