Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaşlar biz zamanında burda çok güzel kilolar vermiştik sorularınız varsa cevaplarım ilk önce ilk 25 günlüğü uyguluyorsunuz o bitince 2. sonra 3. sırayla ve gerçekten çok sağlıklı zayıflarsınız :KK8:
meraba :
ben bu gün 4 .listeyi bitirdim ve güzelde kilo verdim haftaya 5. listeye başlıyacağım size bir sorum olacak verdiğiniz kiloları koruyabildiniz mi koruduysanız nasıl korudunuz :KK1:

meraba :
ben bu gün 4 .listeyi bitirdim ve güzelde kilo verdim haftaya 5. listeye başlıyacağım size bir sorum olacak verdiğiniz kiloları koruyabildiniz mi koruduysanız nasıl korudunuz :KK1:

zaten yaşam tarzı haline getiriyorsun bi süre sonra o yüzden de kilolar geri gelmiyor

arkadaşlar biliyorum kendim çalıp kendim oynuyorum ama ben 5. listeye geçiyorum kasım ayında bir başka diyet listesiyle başladığım sonra bu listeleri görünce bu diyete başladım sonuç ne mi diyorsunuz 15 kilo :KK36:

Merhaba. İlk kez bu kadar güzel ve verimli olduğuna inandığım bir diyet listesi ile karşılaştim.Bugunden tez uyguluyorum. Liste için teşekkürler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar biz zamanında burda çok güzel kilolar vermiştik sorularınız varsa cevaplarım ilk önce ilk 25 günlüğü uyguluyorsunuz o bitince 2. sonra 3. sırayla ve gerçekten çok sağlıklı zayıflarsınız :KK8:

mrb 5.listeyi haftaya bitiriyorum ama verilecek 5 kilom daha var sizce ne yapmalıyım

X