Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Haftasonu cocuklar erken uyaniyor. Esim biraz gec uyanir. Kahvaltı için onu bekliyorum. Bu sefer cok acikiyorum. Denicem ama

Bence öyle yapmamalısın anlamı yok ki, haftasonu kalk kahvaltını yap geri uyu bence.
önemli olan yataktan çıkabilmek aslında uyanıp kahvaltı yaptıktan sonra geri yatamıyorum .haftasonu 11 gibi uyanıyorum kalkıp tostumu yiyorum ara öğün falan derken diğer öğüne geçmek 3-4 ü buluyor sonra daha yemek yemiyorum acıkınca 1 meyveyle geceyi bitiriyorum.hafta içi tam listeye uyuyorum.bu şekilde ilk hafta 1800gram verdim ve incelme oldu zayıfladığımı farkediyorum kıyafetlerimde bile...

harıkasınız bu kac kalorılık dıyet 1.liste yani benım haftada 1 kılo(saglıklı olanı ve benım tercıhım ) vermek için almam gereken kalorı gunluk 1500 cal. sporda yapıyorum spor hocam daha az almamamı soyledı
teşekkür ederim kaç kalorilik bi diyet tam bilmiyorum 1500 civarındadır diye tahmin ediyorum.bu diyet listesiyle haftada 1,5 kilo verdim hiç zorlanmadım ikinci listedeyim paylaşana çok minnettarım ne iyi etmiş valla :)

Benim su an kendince uyguladigim bi diyetin var ama 1.listenizi uygulamayi çok istiyorum benimkini verim alip bitirdikten sonra sizinkine gececegim:)

Slm kızlar çok güzel bir topik olmuş listeler çok güzel geçen sene bende diyetisyene gittim bunun gibi listeler verdi ama haftalık uyguluyordum 10 haftada 10 kilo verdim. Ama diyeti bırakınca 4 kilo geri aldım . şimdi tekrar kilo vermek istiyorum bu listeler illaki 25 gün uygulanmak zorunda mı? haftalık olsa olmaz mı ben çabuk sıkılıyorum da birde siz spor yapıyor musunuz ben geçen sene spor yapmadan kilo verdim belkide ondan geri aldım kiloları

Bu ara firsat buldukca gecmisi okudum. Bu yazi mantikli geldi. 4 liste var. Bunlari 25 gun degilde haftalik uygulasak? Hem listeden hemde diyetten sıkılmamis oluruz. Her pazartesi yeni liste yeni motivasyon demek

kızlarrrr
bugün bu diyete başlıyorum bana eşlik etmek isteyen varsa haberleşelim :) şuan kilom 75,900 hedefim 63-64 kilo olmak inşallah bunu başarıcam :)

Bende varim. Bu sabah tartildim 74.1. Hemen bugün diyete başladım. Malesef disina ciktim . Halsiz kaldim. Bas donmesi oldu. Bunyem alissin tam listeye uymak istiyorum. Bu arada boyum 1.63. 62 63 kilo olsam yeter bana

Son düzenleme:
:KK31:ben yarın başlıyorum 74.98 kilo ile bakalım bir hafta sonra (23.09.14) te kaç kilo vermiş olacağım... hadi Bismillah

Bende varim. Bu sabah tartildim 74.1. Hemen bugün diyete başladım. Malesef disina ciktim . Halsiz kaldim. Bas donmesi oldu. Bunyem alissin tam listeye uymak istiyorum. Bu arada boyum 1.63. 62 63 kilo olsam yeter bana
bende bu sabah baş ağrısıyla uyandım ama çok normal vücut tepki verdi alışmış olduğun sistemin dışına çıkınca olur böyle şeyler ilk 3 günden sonra normale dönüyorsun.bu diyet 8 öğün zararlı olduğunu hiç sanmıyorum

Merhaba arkadaşlar;
ben 27 yaşındayım muhasebeci olarak çalışıyorum.Bugün ofiste ben ve arkadaşlarım diyete başladık.bu diyet listeleriyle.
Çıktılarını alıp başucumuza astık.Bende sizinle yola devam etmek istiyorum.Mümkün mü?

Merhaba arkadaşlar;
ben 27 yaşındayım muhasebeci olarak çalışıyorum.Bugün ofiste ben ve arkadaşlarım diyete başladık.bu diyet listeleriyle.
Çıktılarını alıp başucumuza astık.Bende sizinle yola devam etmek istiyorum.Mümkün mü?
tabiki de mümkün bir birimize destek verirsek daha başarılı olabiliriz :)

bende bu sabah baş uyandım ama çok normal vücut tepki verdi alışmış olduğun sistemin dışına çıkınca olur böyle şeyler ilk 3 günden sonra normale dönüyorsun.bu diyet 8 öğün zararlı olduğunu hiç sanmıyorum
Evet bunyenin alismasi gerek. Ama bu sabah sut icmedim. Daha iyiyim. Hadi bakalim.birlikten kuvvet doğar:KK50:

o kadar çok sayfa birikmişki hepsini okumadım gerçekten fayda gören var mı bu listeden çok mantıklı ve sağlıklı gözüktü gözüme benim.yarın hemen başlıyorum.ama biri çıkıpta bunula şu kadar verdim dese içim nasıl rahatlar anlatamam :)

X