Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Hatta ağda alalım da görsünler günlerini.

Tartıılmasaydın keşke pazartesi tartılsaydın. :44:

ben her sabah tartılıyorum ıyı oluyor frenleme açısından :)

ben sonuna kadar yapıyorum ,ilk başlarken de yaptım dans gibi düşündüm zorlanmadım..Ama son gunlerde her gun yapınca daha bı yoruluyorum sanki..

Allah Allah ya,
kaç gün oldu sen o kaçamağı yapalı, hâlâ eksiye geçemedin mi ki?
Listeye tam olarak uyuyor musun?:44:

canım ben de anlamadım gecen hafta 1300 vermiştim ya bu hafta onun acısı çıkıyor sanırım .. uyuyorum listeye ama kendıme göre cevırdım tabı onu ama kalori olarak ve saat olarak aynı..

ayyyyyyyyyyyyyy kaç gundur onu söylıcem yaaaa

hocaya bayıldım çok neşeli eğlenıyor halınden belli.. o siyahlı kadın da yapamıyor :)hep gözm ona takılıyor :) resil oldu kadın ..biliyor mu acaba taaa Türkiyelerden izlendiğini :) :) :)

yok yok sanmıyorummm :)

ilk gun ben de yazmıştım buraya hatta, tam yapamıyorum hareketlerı ama en azından spor salonunda yapamayınca herkes bakıyor burda evde bı kendım kendıme gülüyorum :)

ooo tamam ozaman selinim,sen öğretirsin banaa yuppiiii çocuklar gibi sevindim şuan

Ya Beriş bizim 1 kalbimiz nereye gitmiş? Benim 2,senin 3'tü neredeler?
neyden bahsediosun kuzum ben bişe anlamadım :26:

Te Allahım yarabbim. Tatlım pilates yapana kadar callanetics yap daha iyi. Pilatesten 1 ayda alacağın sonucu 10 günde alıyorsun. Ama ben bir kekre zumbanın hızına alıştım calla yavaş geliyor yapmak istemiyorum.
ya şu callaneticse ben bi türlü ulaşamadım ya ona sinir oldum ya gerçi zumbamız var bizim ama kafaya taktım baya bi,bulacam onu da zumbayıda indirmedim daha,poff

Hahaha çok fenasın Gülüm.
e ama öle selinimm hemencecik kanıo saflarım,hiç dayanamazlar,yazıkkk yaa

Maden suyu hakkında İgnis bir şey demişti aklıma gelmiyor. :44: Diyeti olumsuz etkileyeceğini falan söylemişti sanki. :44: İgniscim neydi?

deme yaaa az önce içtim daha meyveli soda hatay kavruluo sıcaktan,dayanamadım içtim soğuk soğuk kendime geldim

Moralini bozup diyeti bırakmana neden olmuyorsa tartılmak dediğin gibi fren sağlıyor. Küçük bir tane kız var orada beyazlı ona bayılıyorum kok şeker yapıyor.

Simiti bile ben kendim yapıyorum biliyor musunuz. 4. listede var ya. Hani şu ismimizin altında kalp var ya 2 taneydi benim Berişin 3 taneydi silinmiş nedense çok çıplak hissettim. :26: Zumba daha güzel calldan. Callda ben çok terlemiyordum böyle. İgnis bir gelsin hele cevap verir sizlere çünkü biri daha soda içmek istemişti ben de çok faydalı ve kalorisiz diye içebileceğini düşünmüştüm. İgnis açıklama yapmıştı. :44:

4.listemi :44: o nerde ki görmedim tatlişş vayy simit demek ha. marifetli bacımsın vesselam

onu daha paylaşmadım pazartesi tartılayım paylaşacağım onu da. :126: Yapacaksanız tarifini veririm canım.

vallamı kız,pekmezli simit mi bayılırımmm Versene tarifini.yaa ben yemek defteri yapıorum kendime,anneler yazdırıo falan. Senden de tarif alabilrimsem çok sevinirim. Nişanlım börek tatlı pasta hastasıdırr.ona pişrmek istiorum bana çok sevdiğin şeleri yazarmısın tarifini :26: Haftada bitane yazsan yeter :26:

Pekmezli simit evet. Yazarım tabi tatlım. Çok ünlü bir otelin aşçısından bizzat bir kaç yemek tarifi aldım,yanımda yaptı onları da yazarım ama bir tanesinin katlama usulü var onu nasıl göstereceğim bilmiyorum. Neyse diyet bitince yaparken resmini çekerim artık.

oleyyyy ben gene çok mutlu oldumm pastada varmı,cheesecake falan filan,daha doğrusu herhangi bi tatlı,börek. kız ben seni yerimm pasta niyetinee

oleyyyy ben gene çok mutlu oldumm pastada varmı,cheesecake falan filan,daha doğrusu herhangi bi tatlı,börek. kız ben seni yerimm pasta niyetinee

Ye tatlımmm. Pasta olmadan olur mu hiç. Profiterol,ekler pasta,pastahanelerdeki o peynirli maydanozlu mini poğaçalar,pastahanelerdeki o mini pizzalar sonra benim keşfim sevdiceğimin bayıldığı ve hep istediği çok kolay bir börek, bir sürü var tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…