Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ayy berişim saçını boşver hele şimdi,sende azcık bişeler kıpırdandıysa git kızz ne takıon saçı,onu halldersin ilerlerse durumunuzz,güvendiğin biriyse falan hiç düşünmeee :KK9: amanınnn sevindirik oldumm :KK52: ama bursalı olaydı iyiydi ya :KK9:

Evet Bursalı olaydı eyiydi ama ksımet. Berişimiz mutlu olsun da.:KK54:

düzsağları lastik toka ile topluyo saç rengi açık kahve
boyu uzun ay bilemiyorum gelip geçip soruyo gidiyoruz demi diye ayın 24 ne daha çok var diyorum :KK1:

Bence git konsere.
Değişiklik olur, şöyle şıkır şıkır giyin o akşam, bir erkeğin ilgisi hoşuna gider hem.
Devamını getirmek istemesen bile, o akşamki kurlar filan özgüvenini tazeler:KK34:.

Ahahahaha, evet elektrik almazsan bir daha görüşmezsin.
Hatta sor bakalım "beni taşıyabilecek misin?" diye.
O programdaki hatunların fiks sorusuymuş bu da galiba:KK9:.

Hahahah evi arabası var mı onları da sorsun. :KK1::KK1: Dedem çok izliyor onları Bursa'ya gidince maalesef izlemek zorunda kalıyorum ben de bildiğin işkence. Çin işkencesi hatta. :KK47::KK47:

düzsağları lastik toka ile topluyo saç rengi açık kahve
boyu uzun ay bilemiyorum gelip geçip soruyo gidiyoruz demi diye ayın 24 ne daha çok var diyorum :KK1:

vayy beroşuma bak benimm,nazda yaparmış çocuğaa :KK9: ama iyi yapıosun kuzum hemen olur deme,bakarız falan de,yoksa ondan teklif falan beklediğini sanar sıpaa.balıklama atlıo gibi olmasın sonraa :KK19: biraz meraklansın saçı uzun enişte,korksun acaba gelmicekmi die :KK9: gelecem deyince de nasıl mutlu olacak :KK9: kötüyüz biz kötüyüz kötüyüz kötüyüz cadıyızzz :KK55::KK55::KK55:

katılıorum seloşuma,bi git bakalım neler olcak,hem aklında kalmamış olur,keşke demezsin git sen git süslen püslen aklını başından al :KK9: bende aynısını dedim ya burlı olaydı iyiydi :KK37: uzun saç ve küpee hiç tahammülüm yok erkekte,ha birde parmak arası terlik ıyyyy :KK20:

Parmak arası terlik ve şort kombini cidden ıyy. :KK9: Uzun saç dediysem de çok uzun değil kızlar ya dışlamayın. :KK43: Küpe de taş ve halka çok yakıştırıyorum esmerlere. :KK16:

Bence git konsere.
Değişiklik olur, şöyle şıkır şıkır giyin o akşam, bir erkeğin ilgisi hoşuna gider hem.
Devamını getirmek istemesen bile, o akşamki kurlar filan özgüvenini tazeler:KK34:.

evett kulüp kardeşleri olarak gitmene kara verdikk,noktaa ,bittiiiii :KK9::KK9: o konsere gidiliyorrr :KK55::KK9::KK9:

Son düzenleme:
vayy beroşuma bak benimm,nazda yaparmış çocuğaa :KK9: ama iyi yapıosun kuzum hemen olur deme,bakarız falan de,yoksa ondan teklif falan beklediğini sanar sıpaa.balıklama atlıo gibi olmasın sonraa :KK19: biraz meraklansın saçı uzun enişte,korksun acaba gelmicekmi die :KK9: gelecem deyince de nasıl mutlu olacak :KK9: kötüyüz biz kötüyüz kötüyüz kötüyüz cadıyızzz :KK55::KK55::KK55:

daha çok var konsere niye simdi soruyon dedim
ondan gelen cevap anca ikna ederim seni de ondan dedi :KK53::KK53::KK53:

amanınnn biyerlerim şişecek yaa nasılda canım çektiii,ağzımın sularını siliyorum şuannn :KK56:

Kızlaaaaaaaaaar unutun şu pastaları vermem bak tariflerini. :KK20: :KK1::KK1::KK1: Diyet bitmeden vermeyeyim en iyisi. :KK1::KK1:[/QUOTE]

yok yok sen ver tarifleri,sevdiceğim gelince yapayım ona bikaç tane yesin :KK56: yazık ona gurbet ellerde bir başınaa :KK14:

berivannnnn ben de severim uuzn saçı şahsen eşimde olsa istemem ama :)

yani yakışana çok yakışıyor bir de öyle bele kadar değil de omuzlara kadar filan olsa güzel.. keçi sakalı sevmem kestir gitsin :KK37::KK37::KK37::KK37:

sorsana sen neden bana teklif ettin vodafonlu birini niye düşünmedin diye :) laf at içinden sök al düşüncelerini :)

Erkekler tamamen hak ediyor bunları. :KK1:

Sanırım ilk mesajımı tam okumadın. :KK20: Canım o diyetleri ben de yaptım zamanında. İnan su ve kas kaybediyorsun. :KK50: Sonra verdiklerini fazlasıyla geri alıyorsun. Hiç gerek yok öyle şeylere. Uzun vadede ver ama yağdan ver. Zaten amaç sadece kilo vermek değil,sağlıklı yaşamı sürekli hale getirmek,sağlıklı yaşamayı öğrenmek.

peki bu liste ile haftada yada 25 günde ortalama ne kadar verilebilir pazartesi malzemelerımı toplayıp baslayabılırım

daha çok var konsere niye simdi soruyon dedim
ondan gelen cevap anca ikna ederim seni de ondan dedi :KK53::KK53::KK53:

amaniiinn enişte baya belli etmiş gelmeni çok istiyo. tamam süslenip püslenip en çekici halinle o konsere gidiosun :KK12: ona en yükseğinden elektrik veriosun,çarpılsın iyicee :KK9: snrsına bakarsın tatlımm

X