Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kesinlikleeeeeeeeeee çok iyi fikir

Tartıılmasaydın keşke pazartesi tartılsaydın. :44:

Bence çok kafasına taktığı için,sürekli tartıldığı için psikolojik olarak etkileniyor,veremiyor. Kaçamak yapılırsa İgnis'in dediği gibi devam edilmeli,koy vermemeli.

O zenci kadına ve o bağımsız adama ben de çok gülüyorum Berişim ya. Ben biliyorum yemek pasta börek size öğreteceğim.

Benim de büyük. İgniscim sanmıyorum senin o şekilde olduğunu o kadın resmen hareket etmeye aciz. Hareketleri yapamıyor değil yapmaya üşeniyor belli.

Te Allahım yarabbim. Tatlım pilates yapana kadar callanetics yap daha iyi. Pilatesten 1 ayda alacağın sonucu 10 günde alıyorsun. Ama ben bir kekre zumbanın hızına alıştım calla yavaş geliyor yapmak istemiyorum.

Hahaha çok fenasın Gülüm.

yaaa ne kadar güzel sölemişsin ignisimm onlar kıl topağı gibi gezerken sahillerde bizim midemiz az bulanıo sanki. çocuklar goril geldi sanıp kaçıolar ağlıolar biz bişe diozmu hayret bişe yaa,acaba hangsi daha çok görüntü kirliliğii
bizde onlara epilasyon aleti falan alalım yada lazere yazdıralım bakalım ne hissedecekler ozaman eşek sıpaları

Son düzenleme:

Hahahahahahahaha o kadar çok güldüm ki şu son yazdığına. Harika bir fikir şu dambıl seti ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…