Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Yaşasın, sonunda döneri buldum.

Benim gibi bulamayanlar varsa,
Dia'da var, 300 gramlık paketler halinde, pişmiş.
100 gramı 280 kalori, tam bizim öğle öğünümüz için uygun.
Ben 1 paketi 3 seferde bitirmeyi düşünüyorum.

Evettt incecik fit ve seksi olacağız.

Ne demek canım her zaman yer vereceğim.

hadi gözün aydın canım :)ya bu aşağıya kaybetmen gereken kilo miktarıyla ilgili bi resim koymussun ya ben de istiyorum nası yapıyoruz? :)

Hoş geldin canım. Ama ilk iki listede çorba yok.

Canımm çok mutlu olyorum böyle sizlere yardımım dokundukça. Doktora o zaman şimdiden randevu almam lazım o kadar dolu ki 3 ay sonraya veriyor.

Canım bütün yağlara bye bye dememelisin. Bu diyette öyle bir şey söz konusu değil. Her şeyden yiyoruz. Yağlar da vücudumuz için yararlı ve gerekli. Tabii kararında yenirse. Mesela peyniri yağsız demiyor az yağlı veya yağlı yiyorsun. Salatayı yağsız demiyor az yağlı diyor. Az da olsa kullanmalısın.

İgniscim tam anlamıyla uyuyorsun tebrik ederim.

canım yağ derken kendi vücudumdaki yağlardan bahsetmiştim ben :))

çok sevdim bu konuyu ben de başlayayım diyete, 57 kiloyum şöyle bi 50 kilo olayım fakat ben ayın 25 inde başlayacağım, o zaman dolunay olacak ve küçülen ay fazında az iştahla kolaylıkla yapacağım. eğer ki ek bilgi eklemek istersen http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-listeleri/507154-muhtesem-diyet-listem.html konu başlığımdan alıntılar yapabilirsin, çay şekeri azaltmak vs. kilom iyi ama eccik göbişim insin

Akrepimmm hoş geldin aramıza çok sevindim.

Ne enteresan bilgiler var, ilk defa duyuyorum böyle şeyler, İnceleyeceğim.

tatlım ya ayarladım ama kopyaladığım adresi nereye yapıştırıcağımı anlayamadım kusura bakma yeniyim de çözemedim daha :)

O kopyaladığın adresi sık kullanılanlarına da ekle, bundan sonra bütün değiştirmeleri oradan yapacaksın çünkü.
O sitede değiştirince kk'da da otomatik olarak değişiyor.

Nereye yapıştıracaksın?
-kullanıcı kontrol paneline gir
-profili düzenleyi seç
-orada kişisel bilgilere gel
-kan bağışlarının altında, çizelge var.
-çizelgeye yapıştır.

çook teşekkür ederim canım ama açlık başıma vurdu sanırım beceremedim.şöyle bi yazı çıkıyo;
Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun :)) neyse kalsın napalım tekrar teşekkğr ederim sana da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…