Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

tebrik ederim azminden dolayı.bitir tabi açıktan da olsa bitir canım.ingilizceyi de arada tekrar yaparsan bildiğini unutmazsın yoksa nankördür uçar gider.
Rabbim şifa versin canım inşallah bebeğiniz olur.dualarımda yer vericem sana da. Allah isteyen herkese versin inşallah.benim de eşim rahatsız böbrek hastası ama çocukla ilgisi yok tabi.ben de bu yıla kadar istemedim açıkcası şimdi hazır hissediyorum kendimi tabi Allah bilir olursa güzel olur.Olmazsa da her şey ondan ona da razı oluruz..

teşekkürler azmedip allahın izniyle başarıcam
zaten lise dersinde de ingilizce var çalışıyorum seviyorum bana neşeli geliyo ingilizce:KK9::KK9:
sağol cnm hiç kimse evlatla sınanmasın
inş olur cnm bende sana hayırlıısyla evlat nasip etsin yaradan diye dua edicem
eşine de geçmiş olsun güzelim
BİZ İSTİYORUZ HAYIRLISINI VERECEK OLAN O YARADAN,,,şu sözü severim
GÖRELİM MEVLAM NEYLER
NEYLERSE GÜZEL EYLERRR..........:KK16:

teşekkürler azmedip allahın izniyle başarıcam
zaten lise dersinde de ingilizce var çalışıyorum seviyorum bana neşeli geliyo ingilizce:KK9::KK9:
sağol cnm hiç kimse evlatla sınanmasın
inş olur cnm bende sana hayırlıısyla evlat nasip etsin yaradan diye dua edicem
eşine de geçmiş olsun güzelim
BİZ İSTİYORUZ HAYIRLISINI VERECEK OLAN O YARADAN,,,şu sözü severim
GÖRELİM MEVLAM NEYLER
NEYLERSE GÜZEL EYLERRR..........:KK16:

başarırsın tabiki insan isteyince herşeyi yapar.inşallah güzel bir bebişiniz olur.benim en çok istediğim eşimin hastalığından kurtulması inaşşal Allah nasip eder.
ben çıkmak zorundayım yarın akşam girebilirsem girerim giremezsem pazar akşam kesin gelirim.iyi geceler canım,çok memnun oldum:KK54:

başarırsın tabiki insan isteyince herşeyi yapar.inşallah güzel bir bebişiniz olur.benim en çok istediğim eşimin hastalığından kurtulması inaşşal Allah nasip eder.
ben çıkmak zorundayım yarın akşam girebilirsem girerim giremezsem pazar akşam kesin gelirim.iyi geceler canım,çok memnun oldum:KK54:

eşin tez zamanda sağlığına kavuşur inş
aminnnnnnnnnnnnnnn
tmm cnm görüşürüz bende memenun oldum ne güzel bi arkadaş sahibi oldum:KK54:

baharcığım eşim 2001 yılında ankarada mtese,2010 yılındada istanbul memorialda mtese amaliyatı oldu. bu ameliyatlardan önce hiçbir tedavi görmedik .bu şartalar altında bebeğiniz olmaz dediler tek çözüm kök hücreyi bekliceksiniz dediler bizde bekliyoruz ama ne zaman çıkacağı belli değil eşim 41 ben ise 33 yaşındayım zaman geçiyor ve biz hala bekliyoruz burda devamlı celaletin perununun ismi geçiyor acaba sizce celalettin hoca nasıl biri tavsiye edermisiniz .bize faydası olurmu hiç bir dr. bize .buzamana kadar ilaç vermedi kuru kuruya eşim amaliyet oldu ve bende eşime hazırlandım ama yumurtalarım boşa gitti şu an çaresizlik içinde bekliyoruz burda bazı arkadaşların yazışmaşlarını okuyoruz ve sperm çıkışlarına göre de ümitleniyoruz acaba bizdede böle sperm sayısı çıkacakmı .diye düşünüyoruz.

Merhaba tatlım , öncelikle tebrik ederim , çok güzel ilerliyorsun :KK34::KK34:

bende son 6-7 kilomu verip , artık kilomu korumak istiyorum , bakalım hayırlısı olsun :KK76::KK76::KK76:

takipteyim, azmin daim olsunn ....

Çok teşekkür ederim canım. İnşallah hep beraber vereceğiz kilolarımızı. :KK16:

bugün ki menüm

sabah süt içemedim uyuya kalmışım:KK1:

sabah: 2 dilim ekmek içine peynir,maydanoz ve şekersiz çay

ara: 2 kayısı, 1 ceviz

öğle: misafirlikte idim biraz pilav, 2 sarma,bi bardak ayran:KK17:ama sporla telafi ettim

ara: 1 kayısı ve 1 ceviz

akşam: bol salata,1 dilim ekmek

ara: 1 elma 2 çilek yicem

aktivite: spor salonuna gittim 2 saate yaklaşık kardiyo yaptım,bide git gel yolda uzundu

2,5 lt su, 3 fincan form çayı 3.cü form çayımı birazdan içicem

Ooo bugün baya spor yapmışsın tatlım tebrikler. :-)

evet kızlaaaaaaaaaaaaarrr,bir haftam bugün doldu tam tamına 2.900 gitti:KK52::KK52::KK52:evet ilk hafta zaten çok gidiyormuş ama olsun çok mutluyum.pztesi dayanamayıp tartılmıştım 1.700dü giden bu sabah 1.200 daha eksik çıktım.
kesinlikle bırakmayın bu listeyi harika:KK52::KK52::KK52:

Çok mutlu oldum canım ya. Tebrik ediyorum seni. :KK52::KK9::KK9:

evet cnm bende kilo verdim de yaklaşık ocaktan beri diyebiliriz çünki çok sıkı tutamadım dieti hep bi sorun oldu kaldı ama bu diet bana da ii gelecek inş aslında bende bugün tartıldım az az kıpırdanmalar var bakalım ne çıkacak bende pazartesi tartılacağım bu yola başkoydum bakalım ne olacak:26: sen ben kilo verene dek bana yaklaşırsın cnm hadi ikimizde 70 lilerden çıkıp 60 lıları görrüz inşşşşş

İkiniz miiiii :KK53: hepimiz görelim hepimiz:KK1:

olsun canım gitsin de uzun sürede gitse de olur çünkü sağlıklı beslenmeyi bırakırsak zaten kiloları geri alırız.tabi insan birden vermek istiyor ama birden almadık ki bu kiloları.burada birbirimize destek olup vericez inşallah canım.ben bu diyetle açlık hissettiğim için ana öğünlerin yanına hep ayran ya da yoğurt koyuyorum.neden bilmiyorum ama çok acıkıyorum.çalışma tempomdan kaynaklanıyor olabilir.inşallah sen de benim gibi vermişsindir pztesi yazarsın şekerim:KK52:

Bence de çalışma tempondan kaynaklanıyor. Ekleme yapman en doğrusu zaten. :-)

bi dene bakalım nasıl olacak cnm ooo ingilizce öğretmeni mi bende ingilizce kursuna gittim tabii acemice biliyourum ben ilkokul mezunuyduım orta okula yazıldım dışardan bitirmek için ondan gittim kursa ama işe yaradı bitirdim ortaayı şimdide liseye başladım idealim var inş olur ben altta da gözüktüğü gibi evliyim ev hanımıyım ( bide öğrenciyim hani ):KK9:benim de çocuğum yok eşim azosperm hastası ( yani menide hiççç sperm yok) demek biz uğraşıyoruz evliliğimizin 3.cü ayından beri:KK14::KK14: inş olur dualarımda hep istiyorum da verecek olan yaradan inş benim gibi evlat hasreti ile yananlara da evlat nasip etsin
yap cnm bebişsiz ev çokkk zor........:KK43::KK43::KK43:

İnşallah olur çocuğunuz inşallah

Meyveleri öğlen eklemiştim söylemeyi unuttum. Aklınıza gelen başka meyveler varsa onları da hesaplayayım.

Kızlar bende varım benide alın aranıza dün okudum ve bu gün hemem uygulamaya koydum

sabah 06:00 sütümü içtim ,

saat 08:00 da 2 tam tahıllı ekmek + peynir+ domates +salatalık

10:00 kayısı 3 adet ,

12:00 dede çorba yoğurt var menüde :d

bu sefer olacak inş. Hepimize kolay gelsin ....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Günaydın arkadaşlar,
bu liste benim gerçekten çok hoşuma gidiyor.
Diyet işlerine bulaştıktan sonra, İlk defa bir hafta sonu şöyle huzurluyum.
Ya kendimi tutar yemezdim, ama karnım aç olduğu için mutsuz olurdum,
ya da ipin ucunu kaçırır vicdan azabı ile birlikte gene mutsuz olurdum.

Salı günü başladım 7-8 öğün beslenmeye, bugün kendimi o kadar iyi hissediyorum ki :KK16:.
Sütümü içtim, sonra kahvaltımı yaptım. Ama gözüm hiçbir şeyde değil, aklımda yemek filan yok.
Şişkinlik desen hiç yok :KK16:. Normal bir gün benim için, hiç diyet yapmıyormuşum gibi.

İlk etapta benim kilomda bir artış gözüktü, ama bugün o artış azalmaya başlamış.
Sebebi de beslenme düzenimin birden değişmesi sanırım. Çünkü ben zaten diyet yapıyordum, ama 3 öğün besleniyordum.

Hep şöyle sağlıklı beslenmek istemiştim, ama bu ara öğün işleri çok zor geliyordu.
Sefer tasıyla gezmem gerekecekmiş gibi, korkardım ara öğünden, ama bu listenin ara öğünleri çok kolay ve temin edilebilir.

Hasılı, bu listeyi bize ilettiği için sevgili Arman'a çok teşekkür ederim.

Ps: Arman senden bir isteğim olacak; bu listeyi hazırlayan doktora, bizim için bir de koruma dönemi listesi hazırlamasını rica ettiğimizi iletsen :KK17:, biz de ona dua etsek :KK9:...
Çünkü işin en zor tarafı o aslında, verdiklerimizi geri almamak.

Bu da bugünkü listem;

07:30ara1 bardak süt
09:00sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
10:30ara2 kuru kayısı,1 ceviz
12:30öğlenmercimek yemeği, salata,1 dilim uno denge
15:00ara 1/2 paket form bisküvi
17:00ara2 kuru kayısı
19:00akşam6 kaşık pırasa,1 dilim uno denge, salata
21:00gece1 meyve

kızlaaar bugün başladım ama saatler birazcık şaştı ama açımm :) menüme gelince;

sabah: 3 kaşık yoğurt (süt içemiyorum)

kahvaltı 2 dilim beyaz ekmek,2 kibrit kutusu beyaz peynir

ara: 2 kuru kayısı, 1 ceviz

öğle: yağsız,fırında alimünyum folyayla pişmiş baharatlı tavuk,yoğurtlu semiz otu salatası,1 dilim tost ekmeği

şimdilik bu kadar akşama ne pişiricem bilmiyorum :)
olucak inş dayanıcammmm :) bütün yağlara bye bye diycem :)

X