Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Tartılma tartılma da sürpriz olsun. Acıkmamana,diyete hemen uyum sağlamana çok sevindim.

Ben buldum o videoyu. İndirmişim önceden. Ama sorun sizlerle nasıl paylaşacağımda. :26:

ben geldiiiiiiiiim

öyle yoğunum ki epilasyon sorularını ucu ucuna yetiştiriyorum ve buraya uğrayamıyorum bi de eniştenizle hergün dışardayız geçen cuma eniştenize gittiğimde beni tarttı 59.4 kg idim. ne olduysa o zamandan beridir iştahım yok, dün tarttı beni yine onlardaydım. 58.1 kg olmuşum diyet yapmıyorum fakat çok su içiyorum. ben ne zaman suyu çok içsem hemen kilo veririm

İnşallah her şey gönlünüzce olur ikinizin de.

Niye tartıp duruyor ki seni. :44: Bir de kıyafetlerinle tartılıyorsun değil mi 58.1 de değilsindir daha azsındır.

Öncelikle aramıza hoş geldin. Benim de hedefim şimdilik 60. Beraberce vereceğiz bu kiloları.

benim açlıkla değil ama saatler ile ilgili sorunumun var.bu akşam derse gideceğim mesela akşam yemeğini 8 gibi yiyebilirim anca.haftasonu da kursum olduğu için öğle yemeği anca 13.30'da olacak.saatleri kendime göre ayarlasam çok sorun olur mu?

canım ben 14 nisandan beri asağı yukarı hergün spor yaptım 1 saat yürüyorum 30 mekik twist vs

ama yemeğe dikkat etmedim pasta börek gözleme bisküvi ne bulursam yedim o halde 74.7 idim su an 72 kiloyum...

ben yürüme bandına hergün yada gün aşırı bineceğim kaçarı yok

zaten ben suyu bol içip azda pasta börek yemedimmi bi de spor kiloyu mutlaka veririm... yemek bana kilo yapmaz daha doğrusu çiko tatlıya abanıyorum ondan kilo alıyorum...

insallah sayenizde çok güzel motive oldum... geçen senede loxandra adlı arkadastan motiveyle 57 58 lere düsmüstüm...

yaz gelip tatil sıcak ramazan derken hiç spor amaççl ıyürüyemedim yürümek istedim ama olmadı kızımı bırakamadım ... okul sezonu bakıcım vardı günlük yürüyordum...

işte ondan yürme bandı aldım ve maşallh yürüyorum bu kez kilo vermemin kaçarı yok ... eşim 1 temmuz 7 temmuz rası rezervasyon yaptırmıs nasıl giderm tatile mazallahh

O zaman yapacak bir şey yok canım kendine uydurduğun şekilde yapmaya devam edeceksin. Leslie nasıl bir şey? Eğer ağırsa zumba öncesi başka bir spor ağır geliyor.

yok ağır değil yürüyüş ve bi kaç basit hareket canım öyle aman aman kalori yakan yorucu bişey değil ama selilütlere falan faydası oluyo

Kızlar yazmadım ama sık sık takip ediyorum sizi aktardan aldığım bir karışım çayla ama 10 senedeir tanıdığım güvenilir aktardır kendi hazırladı...
Iki ayda 9 kilo verdim bu ay bakalım ne olucak süper gidiyor herşeyi yiyorum iki defa bitki çayı içiyorum ama işe de yürüyerek gidip gelmeye başladım akapunktur falan hak getire ben doğumdan sonra 1 kg verememiştim

Heyyyyyyyyyy kızlar neredesiniz yaaaaaaaaa :44:

yaa beroşum bir gün giremedim neler konuşulmuş böle ben bu hafta tartılamadım ya,tartı alamadım daha oyüzden bilmiorum ne haldeyim,gidiorum gündüz gece

Slm kizlar.bugun tartildim 1kilo daha gitmis cok mutlu yum.simdi telden giriyorum. Aksama evden girerim.optum hepinizi.

süpersin valla

tatlım bunun persian zumba e02 olduğuna eminmisin,açılmıo sanki :26:
Sağ olsun Cemrem paylaşmış bizimle.
evet tatlım ama bu o diel sanki
Ay İgnis inanmıyorum ya bu kadar mı olur ben de gram verememişim hala aynıyım. Allah'a şükür almamışım da ama ölçülü yemiştim zaten.
bende kesin verememişimdir,hiç vermiş gibi hisetmiorum,kaçamaktan snr zaten tartılamadımda armişim ya

kesinlikle çoook şeker bi kız armişimiz yaa bitanemizz
Üst 38 alt 40 olunca hoş duruyor aslında. Zumba çok güzel yahu.
benim üst 36 alt 40,kilo alıpta üstü 38 mi yapsam,madem hoş duruo

ohh afiyet olsunyok yok vurmayalım,bikerelik oldu bu,nasıl kıyıp vuracaz

bende çok sevdim bu kadını,başkalarının zumbasını yapasım gelmio ama açılmıo bu ya,yıkıldımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…