Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

evet gerçekten kötü bidurm benim kilom 69 boyum 1.71 giydigim kıyafetleri yakıştıramıyorum işallah bu fazlalıklarıda burda halederiz

Insallah. Kilo vermede en önemli konulardanbiri motivasyon. Burda da bunu görebiliyoruz.. Tesekkürler armaseline cünkü hic bu kadar kararli olmamistim. Bugün ilk günüm olmasina ragmen sikinti yok

Ama ama ama ama ama ama ama yaaaaaaaaaaaaa olamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz diğer video yok. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: Ne yapacağım ben şimdi. Cemremin bulduğunu o sanmıştım. :KK43::KK43::KK43::KK43: Bunu bulabildim Varzesh Promo - YouTube burada o videonun hareketleri de var bakıp bakıp yapmaya çalışacağız artık. :KK43::KK43: Türkçe konuşuyor değil mi girişte? Sevdim bu kadını iyice. :KK1::KK1:

bu arada artık 42 bedenleri çok rahat giyiyorum:KK52:ben de basen yok popo var şöyle arkaya doğru kocaman:KK9:belim ince vücuduma göre .68 kilomu çok seviyorum şöyle azıcık kıvrımlı:KK9:ama asıl hedefim 64.çünkü hamile kalmak istiyorum artık en fazla da 10/12 kilo almak istiyorum.hamilelikte diyetisyen kontrolü ile yapılabiliyor bu görümcem öyle yapmıştı 10 kilo alarak hamileliğini bitirmişti.ben de öyle yapıcam inşallah:KK53:

Çok sevindim buna. :KK9: Dediğin gibi hamilelikte diyetisyen kontrolünde kilo alırsan çok güzel olur. Sonra da fazlalıklarını bu diyetle verirsin yine. :KK8::KK8:

İtinayla. :KK57: :KK9: :KK9: :KK9: Bunları yeyip de kilo almaman,üstüne de vermen ne kadar harika değil mi? Yağdan verdiğinin göstergesi işte. Kolay kolay almıyorsun. :KK8: Ama kızlar siz sakın ha sakın uymayın darlingime. :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: :KK1:

evet kimse bana uymasın:KK9:evet canım kesinlikle yağdan gidiyor ki o yediklerime rağmen kilo almayıp verdim.benim bu 2. diyetim öyle çok diyet yapmadım ben.önceden 1 ay kadar yapıp bırkmıştım.tam 6 kilo vermiştim.birazını aldım ama bu diyet ilk ciddi diyetim.yani demem o ki ben fazla diyet yapmadığım için rahat veriyorum.çok diyet yapanlar daha zor verirmiş bir yerde okumuştum.inşallah durma olmaz da güelce inerim.en azından 72ye kadar ne olur durma olmasın:26:

evet kimse bana uymasın:KK9:evet canım kesinlikle yağdan gidiyor ki o yediklerime rağmen kilo almayıp verdim.benim bu 2. diyetim öyle çok diyet yapmadım ben.önceden 1 ay kadar yapıp bırkmıştım.tam 6 kilo vermiştim.birazını aldım ama bu diyet ilk ciddi diyetim.yani demem o ki ben fazla diyet yapmadığım için rahat veriyorum.çok diyet yapanlar daha zor verirmiş bir yerde okumuştum.inşallah durma olmaz da güelce inerim.en azından 72ye kadar ne olur durma olmasın:26:

Evet o dediğini ben de duymuştum ama pek katılmıyorum ben neler neler denedim bu zamana kadar. :KK9: İnşallah her şey istediğin gibi olur. :KK16:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar size muhteşem bir haberim var. O silinen videoyu ben çok önceden indirmişim bilgisayarıma. :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: Ay nasıl mutlu oldum nasıl mutlu oldum anlatamam. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhaba Arkadaşlar

Bende denemek istiyorum ama başaramıyorum :)

canım bir bismillah de başla önce.başaramıyorum diye bir şey yok isteyince her şey oluyor.bak ben hergün beslenme çantamı hazırlayıp işe gidiyorum.evet arada kaçamaklarım oluyor ama bırakmıyorum.lütfen bir dene bakalım neler olacak.

Evet o dediğini ben de duymuştum ama pek katılmıyorum ben neler neler denedim bu zamana kadar. :KK9: İnşallah her şey istediğin gibi olur. :KK16:
bilmiyorum canım belki de çok hareketli bir yaşantım var ondan kaynaklanıyordur.gitsin de nasıl gittiği önemli değil:KK9:bir süre daha durmasın başka bişey istemiyorum.elbette bir gün duracak vücut direnecek ama o zamanda bişey yapıcaz biz de direnicez:KK4:

İnşallah çok sağlıklı,çok sevimli bir bebişin olur. :emir_bebek:

amin canım inşallah:KK6:

Ama ama ama ama ama ama ama yaaaaaaaaaaaaa olamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz diğer video yok. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: Ne yapacağım ben şimdi. Cemremin bulduğunu o sanmıştım. :KK43::KK43::KK43::KK43: Bunu bulabildim Varzesh Promo - YouTube burada o videonun hareketleri de var bakıp bakıp yapmaya çalışacağız artık. :KK43::KK43: Türkçe konuşuyor değil mi girişte? Sevdim bu kadını iyice. :KK1::KK1:

yaaaaaaaaa hakkaten kız video silinmiş ben ne yapıcam linkyokkkkkkkkkkkk:KK14::KK14::KK14:
daha yapmadan video kalktı bana n egarezleri var bu youtube un yaaaaaaaaaaaaa:KK47:

:KK28:
kızlar bu benim ilk deneyimim olucak:18::18::18::KK1:işallah bogazıma hakim olabilirim

canım ideal kilona yakınsın anladığım kadarıyla o yüzden daha dikkatli olmalısın.bana bakmayın benim verilecek çok kilom var daha.ilk 2 hafta ben çok zorlandım ama artık acıkmıyorum çok şükür.

bir de bişey sorucam ben 2. listedeyim ve bu ara öğündeki kuru inciri yiyemiyorum onun yerine form bisküviye devam ediyorum.yulaflı olandan 3 tane yiyorum.seçenek sunacak olan var mı??ne yapacağımı bilemedim

canım bir bismillah de başla önce.başaramıyorum diye bir şey yok isteyince her şey oluyor.bak ben hergün beslenme çantamı hazırlayıp işe gidiyorum.evet arada kaçamaklarım oluyor ama bırakmıyorum.lütfen bir dene bakalım neler olacak.

bilmiyorum canım belki de çok hareketli bir yaşantım var ondan kaynaklanıyordur.gitsin de nasıl gittiği önemli değil:KK9:bir süre daha durmasın başka bişey istemiyorum.elbette bir gün duracak vücut direnecek ama o zamanda bişey yapıcaz biz de direnicez:KK4:

amin canım inşallah:KK6:

Evet darlingim çalışan bayanlar için en güzel örneklerden birisin. :KK54:

X