Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Saatleri kendine göre ayarlayabilirsin.

Oo o zaman ekleyebilirsin sen de. Rezervasyon yapılmış valla kaçarın yok uyacaksın. Naapacan mecbuuuuur.

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar size muhteşem bir haberim var. O silinen videoyu ben çok önceden indirmişim bilgisayarıma. Ay nasıl mutlu oldum nasıl mutlu oldum anlatamam.
heberin süper tatlım da hakikaten ansıl göndercen bize o videoyu :18: ben e02 ye bayılıodum ya,bi yolunu bulalım ama nasıll

günaydın can kuşlarımmmmmmmmmm

nasılsınınz bakalım gelin 2 laf edelim bacıcıklarımmmmmmmm

selinnnnnnnnnn hadi at video yu çok sevindimmmmmmmmm çok çok valla ya harikasın gel öpecemmmmmmmmmm

günaydınn bacımmm,ya işler çok yoğun 2 gündür,giremedim hiçç, ancak azaldı da bi geleyim dedim,özledim bacılarımı

Niye tartıp duruyor ki seni. :44: Bir de kıyafetlerinle tartılıyorsun değil mi 58.1 de değilsindir daha azsındır.

hakikaten tartmasın bacımızı durup durup takıntı yapacak kızda bende hep kıyafetle tartılıorum armiş ve öğlen yada akşamları tartılıorum :26:

8. ayın 29 una düğün günüm kesildi moralim 0

gözün aydın tatlım,hayırlı olur inşallah nie üzülüosun bacım yaa,bak burda biz evlenmeyi beklioruz,ben gün sayıyorum beroş aday adayı arıo armiş odun yontuo sen üzülüosun haa,sevin bacım sevin,tadını çıkarr

Hoş geldin Gülümmmmm. 1.70 boya 38 üst 40 alt hoş duruyor senin boyunu bilmiyorum. Ama üst 36 alt 38 hoş olur boyun kısaysa. Ne bileyim alt kısım üstten 1 beden fazla olunca daha hoşuma gidiyor manyak mıyım neyim. O kadının videosunu indirmişim bende var iki video da. Ama sizle nasıl paylaşacağım sorun o? :26:

Gülüm senin eve bir tartı alman şart. Sabah ve kıyafetsiz tartıldığın kilon asıl kilon. Youtube'a yüklesem telif hakkından ceza falan yerim diye korkuyorum. :26:

uygulanabılır bı dıyet aslında ama iş saatlerı yuzunden ben uyamam. kendı capımda yedıklerıme dıkkat edıyorum . mesela az sonra ıkı kuru kayısı yıyıp ılık su ıcıcem. 7de de aksam yemegı ama az ( yanı umarım az yerım )

benim boyda 1.70 tatlım. işte benim üst 36 altı 38 yaparsam süper olacak galiba yada üstü 38

kesinlikle aradaki fark bir beden olunca daha güzel oluo,azcık popo belli olsun canımm seksi durur

Saatleri kendine göre uygulayabilirsin ki. :44:

benim boyda 1.70 tatlım. işte benim üst 36 altı 38 yaparsam süper olacak galiba yada üstü 38

kesinlikle aradaki fark bir beden olunca daha güzel oluo,azcık popo belli olsun canımm seksi durur

Benim üst asla 36 olmaz herhalde göğüslerim büyük. Senin kalçada toplanmış yağlar 38'e insen fıstık gibi hatun olacaksın vesselam.

Ben de çok özledim seni ben de.

bende özledim bende resmin var şuan elimde bende hep şarkılarla tamalıorum işte

" bak bahanesi de hazırmış tombişimiiiin " diye güler bana

ya sizin muhabbet süper haa,tombişmi ne tombişi ya fit bizim bacımız bikerem

Gülüm senin eve bir tartı alman şart. Sabah ve kıyafetsiz tartıldığın kilon asıl kilon. Youtube'a yüklesem telif hakkından ceza falan yerim diye korkuyorum. :26:

evet yaa alacam artıkk olmuo böle. ya aslında benim yarın 1 listemde son günüm,tartılsammı bölelikle ilk listede kaç kilo veridm toplam onu bilirim :26:
yok tatlım ya youtube ta kaldırmışlar iş çıkmasın başına bizim yüzümüzden,başka nasıl yapabiliriz acaba,fikri olan varmı bacılarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…