Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bende özledim bende resmin var şuan elimde :KK1: bende hep şarkılarla tamalıorum işte :KK37:

ya sizin muhabbet süper haa,tombişmi ne tombişi ya fit bizim bacımız bikerem :KK49:

evet yaa alacam artıkk olmuo böle. ya aslında benim yarın 1 listemde son günüm,tartılsammı bölelikle ilk listede kaç kilo veridm toplam onu bilirim :26:
yok tatlım ya youtube ta kaldırmışlar iş çıkmasın başına bizim yüzümüzden,başka nasıl yapabiliriz acaba,fikri olan varmı bacılarrr :KK3:

Ogün o şarkıyı harika söylüyor. :KK16: Evet tartıl böylece ilk listede ne kadar verdiğini öğreniriz. Evet bacılar bir fikri olan yok mu? :26:

Benim üst asla 36 olmaz herhalde göğüslerim büyük. :KK19: Senin kalçada toplanmış yağlar 38'e insen fıstık gibi hatun olacaksın vesselam. :21:

aynen tatlım kalçada toplanmış benimkiler,pis yağlar nolcakk :KK37: ya hep benim fiziğimi beğenirlerdi nazar mı ettiler nolduysa 3 ay içinde kilo almaya başladım birden :KK50: ama verecez inşalah hep beraber En Büyük KK

Ahan da buldum nasıl ulaştıracağımı o videoları size. :KK9: Facebook'ta paylaşacağım siz de beni arkadaş olarak eklersiniz. Sadece arkadaşlara görünür yaparım videoyu ve bir sorun olmaz. :KK8:

aynen tatlım kalçada toplanmış benimkiler,pis yağlar nolcakk :KK37: ya hep benim fiziğimi beğenirlerdi nazar mı ettiler nolduysa 3 ay içinde kilo almaya başladım birden :KK50: ama verecez inşalah hep beraber En Büyük KK

Nazar olmuşsun belli ki. :KK20: Kenafir gözlüler. :KK9: Evet tatlım hep beraber vereceğiz. :KK8:

Ahan da buldum nasıl ulaştıracağımı o videoları size. :KK9: Facebook'ta paylaşacağım siz de beni arkadaş olarak eklersiniz. Sadece arkadaşlara görünür yaparım videoyu ve bir sorun olmaz. :KK8:

tatlım güzel fikir de benim face yok ya,ama yakın bi arkadaşımın faceni açıorum öle dolnamak için,ondan eklesek olarmı,yoksa sahte bi hesapmı açayım :26:

benim mesai bitio bacılar,birazdan çıkacam,yarım saat eve yürüyecemispor başlasınn :KK8: hadi iyi akşamlar,seviyorum sizlerii öpüldünüzz canlarımm :KK54::KK54:

hahaha selin Allah iyiliğini versin kız fatih soyun o zaman der falan :KK1::KK1::KK1:

yaaaaaaa benim yok face iştede yasaklı almam imkansız ordan mail olarak atılamıyor mu :KK14:

Son düzenleme:
X