Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Eksi çıkacağına eminim canım.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Aramıza hoş geldin. Öğlenleri hep döner, köfte değil bakliyat da tüketiliyor ilk sayfada yazıyor halbuki.

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiş çok özleidm seni. Sınavının güzel geçmesine çok sevindimm. Valla eriyor basenler tatlım darısı başınıza. Geçen birisi şey demişti o kiloya o basen az değil mi diye bu gün aynanın karşısında vücudumu incelerken anladım sanırım sorun göbek olabilir. Benim göbişim çok az var oradaki yağlar hep basende toplanmış sanırım bundan kaynaklanıyor. Sen tartılmadın mı?

Dondurmacı konusunda hemfikirim.

merhaba kızlar ben bu diyeti bir kaç haftadır takip ediyorum yorumlarınızıda ancak benim hızlı kilo vermem gerek bu diyet ile kimler ne kadar sürede kaç kilo verdi yazarsanız bana çok yardımcı olursunuz

Ne yazık ki bu çok hızlı bir şekilde kas ve su kaybedeceğiniz şok diyetlerden değil. Bu uzun vadede sağlıklı,kalıcı ve yağ kaybettiren bir diyet.

slm arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bende listeye baktım koşarak gittim tartıldım ve 69 kiloyum bende katılmak istedim bu guruba işallah becere bilirim bu kilo kaybbı kesin yagdan dimi çünki benim durum biraz vahim üst 36 beden alt 42 düşünün artık

Pilatesten sonra zumba mı olurmuş. Kızlar yapmayın böyle şeyler çok zorlamayın kendinizi Allah korusun zarar verirsiniz kendinize.

Darlingim çok aktif olduğu için yoğurt ayran ekledi listesine. Ve çok güzel de kilo verdi. Dediğin gibi bir şeyler eksiltmeli bir şeyler eklenecekse...

Çok güzel olmuş liste. Açlık çekmemene çok sevindim.

Baya fark varmış üst ve alt ile. :44: Hoş geldin aramıza. Evet ben yağ ölçümü yaptırmıştım kesinlikle yağdan gidiyor kilolar.

Pilatesten sonra zumba mı olurmuş. Kızlar yapmayın böyle şeyler çok zorlamayın kendinizi Allah korusun zarar verirsiniz kendinize.

ne bileyim öyle yaptım bir kere ama yapmasam iyi olurmuş pilates yavaş diye sonrasında zumba yapayım dedim yapamadım zaten tamamlayamadım 10 dakika yapmışımdır en fazla kaldım öyle :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…