Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ne bileyim öyle yaptım bir kere ama yapmasam iyi olurmuş pilates yavaş diye sonrasında zumba yapayım dedim yapamadım zaten tamamlayamadım 10 dakika yapmışımdır en fazla kaldım öyle :44:

Yok canım yapma bence bir daha o şekilde. birini sabah birini akşam yaparsın.

Bu haftanın kilo veren sultanları şu şekilde:

Meantrees: 2000 gr ile birinci
Sinnnf ve Pakize07: 1300 gr ile ikinciliğe iki kişi olarak yerleştiler
Darlingim: 1000 gr ile üçüncü
Berivannnn26: 400 gr ile dördüncü

Aynı kiloda kalanlar:

İgnis
Armanselin
Cemrem29

Son düzenleme:
kilo verenlerrrrrrrrr alkışşşşşşşşşşşş sizeeeeeeeeeeee
darısı bizlereeeeeeeeeeeeeeeeee
haftaya da biz sizi geçerixzzzzzzzzzzzz naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hadi işallah bakalım şimdi listeyide yazdım dolaba astım

cnm hoşgeldinnnnnn hadi bakalım bol -- li günler olsun sana kilon kaç acaba

tşk edrim 69 kiloyum

tşk edrim 69 kiloyum

azmış kız kilon bize bak sen
inş istediğin kiloya burda sağlıklı bi şekilde kavuşlursunnn
armancım iiki burda paylaştı bu listeleriiiiiiiiii
şeker bi kız yaaaaaaaaaaa gerçi görmedim de bence öleeeeeeeeeee

tşk edrim canım ama eşim seningibi düşünmüyoben sabahları 1 saat yürüyüşe gidiyorum işallah daha çabuk kilo veririm

ben de veren veremeyen herkesi tebrik ediyorumartık ben de 7li rakamları gördüm çok şüküryalnız bieşy itiraf edicem ben bu hafta 2 kere kaçamak yaptımhem de öyle böyle değilşeytana uydum ama çok şükür ona rağmen 1 kilom daha gitti
bu arada 1 mayısta 2. listeme başladım.kaçamaklar dışında güzel gidiyor çok şükür

Sizlere yardımcı olabildim ya o kadar mutluyum ki. Çok teşekkür ederim sizler çok çok şeker,çok iyi insanlarsınız. Çok seviyorum sizleri.

Ayyy aynen ben de öyleyim. Üst 38, alt 42 beden. kilom59.1, boyum 1.60 vücuttaki bu dengesizligi düzeltmeli. Sporda cok önemli tabi. Ben zumba yi deneyecegim

7'li rakamları görsek diyordunuz bak sonunda oldu. Aman nazar değmesin. Nasıl kaçamaklar yaptın merak ettim.

bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişlerbeni zamanla bilirsiniz fazla giremiyorum iş yoğunluğumdan ama bırakmıyorum da sonuna kadar devam edicem
öğrencilerim bile artık fark ediyorlarhocam siz kilo vermişsiniz diyorlar.bugün uzun zamandır görmediğim 2 kişi de sen ne güzel kilo vermişsin öyle dediler çok mutlu oldumbaşkalarından da duyunca harika oluyor kızlar sakın şeytana uyup bırakmayın.evet kaçamak yapsanız bile bırakmayın

O dışarıdan gelen tepkiler öyle motive edici öyle motive edici ki.

7'li rakamları görsek diyordunuz bak sonunda oldu. Aman nazar değmesin. Nasıl kaçamaklar yaptın merak ettim.

iilki söyleyim mi burada kötü örnek olucam ama siz bana uymayın kızlarbir gün pizza yedim hem de 4 parça
bundan 2 gün önce de kıymalı pide yedimevet çok utanıyorum ama pişmanlık da duymuyorum
evet selincim zopa bekliyorum kafama

Ayyy aynen ben de öyleyim. Üst 38, alt 42 beden. kilom59.1, boyum 1.60 vücuttaki bu dengesizligi düzeltmeli. Sporda cok önemli tabi. Ben zumba yi deneyecegim
evet gerçekten kötü bidurm benim kilom 69 boyum 1.71 giydigim kıyafetleri yakıştıramıyorum işallah bu fazlalıklarıda burda halederiz

İtinayla. Bunları yeyip de kilo almaman,üstüne de vermen ne kadar harika değil mi? Yağdan verdiğinin göstergesi işte. Kolay kolay almıyorsun. Ama kızlar siz sakın ha sakın uymayın darlingime.

bu arada artık 42 bedenleri çok rahat giyiyorumben de basen yok popo var şöyle arkaya doğru kocamanbelim ince vücuduma göre .68 kilomu çok seviyorum şöyle azıcık kıvrımlıama asıl hedefim 64.çünkü hamile kalmak istiyorum artık en fazla da 10/12 kilo almak istiyorum.hamilelikte diyetisyen kontrolü ile yapılabiliyor bu görümcem öyle yapmıştı 10 kilo alarak hamileliğini bitirmişti.ben de öyle yapıcam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…