Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Slm kizlar.bugun tartildim 1kilo daha gitmis cok mutlu yum.simdi telden giriyorum. Aksama evden girerim.optum hepinizi.

Ben de sizinle diyet yapmaya karar verdim.
Beni de araniza alin. Bugün ilk günüm.
gel şekerim gel buralar süperrrrrrr
sende incel fit ol yaza fıstık gibi olup hava nı at etrafaaaa
Slm kizlar.bugun tartildim 1kilo daha gitmis cok mutlu yum.simdi telden giriyorum. Aksama evden girerim.optum hepinizi.
ooo seni kaskancam heeeeeebu ne kız ben 2.ci listeye bugün başladım sen maşallah kaç kilolar verdin dur koyayımda aman göz olur da benden bilirsin şimdi sen
daha çok sağlıklı kilo vermeler cnm akşama görüşürüzzzzzzzzz
zumba e02 linki banada atarmısın :)

Varzesh - YouTube

Son düzenleme:
1.günüm süper geçti ve çok ilginçtir ki açlık çekmedim
şimdi birazcık acıktım ama normal:)) menüme gelince;

sabah: 2 buğday ekmeği arasına peynir maydonoz, 1 fincan yarım yağlı süt

ara: 2 kuru kayısı 1 ceviz

öğle: 1/2 tabak tavuk döner, 1 dilim ekmek, salata, ayran

ara1: 1/2 paket mavi-yeşil, bitki çayı

ara2: 3 badem

akşam: 6 kaşık patlıcan yemeği, 1 dilim ekmek, semizotu salatası

ara:1 nektarin

bugün kızımla 2 saat parkta koşturduk yorulduk akşam da 30 dakika eliptik bisiklet yaptım
bacaklarım ağrıyoo yorulduuuum

Rica ederim canım ne demek. Zumba e02'yi cemrem vermiş. Varzesh - YouTube

Gerçekten öyle olmuş canım ya.

Canım tebrik ediyorum seni maşallah.

Ay İgnis inanmıyorum ya bu kadar mı olur ben de gram verememişim hala aynıyım. Allah'a şükür almamışım da ama ölçülü yemiştim zaten.

Çok çok çok teşekkür ediyorum güzel sözlerin için. Zumbaya başla etkisini göreceksin eminim. Birazdna ben yapacağım. Bir yere gittiğimde geri çeviriyordum aslında ama kalma durumu olunca farklı oluyor.

Canım tebrik ediyorum süpersin.

Kızlar acaba birbirimize sinyal gönderip anlaşıyor mu vücutlarımız bu hafta kilo vermeyeceğiz diye. Şaka bir yana tebrik ediyorum ilk liste sonunda çok güzel bir kilo verdin. Allah nazarlardan korusun.

Öncelikle aramıza hoş geldin. Diyet toplamda 5 listeden oluşuyor. Ben uyguladığım listeleri yazdım. Şu an 4'teyim yakında onu da yazacağım. Önerebileceğimiz en güzel ip ucu zumba dansı.

Hoş geldin aramıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…