Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

şimdi baktım bütün hatunlar tartılmış kiloları vermiş ben perşembe başlamıştım o yüzden perşembeyi bekliyorum. eşime tartıyı saklamasını söylemiştim nerde bulamıyorum herkes yazınca heyecanlandım ben de bakayım dedim ama bulamadım ben de takıntı oldu sanırım hergün tartılıyorum çünkü.. aslında doğru değilmiş ama engel olamıyorum kendime :) ben de çok merak ediyorum bakalım perş kaç kg çıkcam o kadar diyet ve spora kilo veremezsem yıkılırım resmen yaaaaaaaaaaaa

Eksi çıkacağına eminim canım. :KK8:

kızlar ben 25 yasında 167 boy 80 kg 11aylık ogluım var emzırıyorum bıde saframdan amelıyat oldum dr hersey yıyıp içersin dedı kıstlama koymadı sadece egzersız yaparken dıkıslerım acıyor 3ay oldu amelıyat olalı bende bu dıyetı yapmak ıstıyoruym.bıde bu çizelge nasıl yapılıyor yardım edermısınız bıde oglnelerı hep doner koftemı yıyorsunuz neler tuketıyosunuz ? :2:

Öncelikle çok geçmiş olsun. Aramıza hoş geldin. :KK16: Öğlenleri hep döner, köfte değil bakliyat da tüketiliyor ilk sayfada yazıyor halbuki.

merhabalar kızlar çok özlemişim sizi :KK16::KK54:tüm geçmişi okudum baya kayntmışsınız bensiz :KK25:
gelelim bana sınava gitdim hafta sonu 9 dersim var dı ama benim için en önemli ders matematik ti özel ders aldım falan sınav yarım saat neyse başladım matematik sorularını yapmaya 13 soruyu yaptım bilerek testi ters çevirdim hoca dediki son 5 dk şok oldm Allahım arkadaki sorular o kada kolaydı ki anlatamam kalanları da a olarak işaretledim yapamadım çok morelim bozulmuştu valla
cemrem ,pakizem kızlar sizin nasıl geçti sınavlar varmıydı başka sınava giren arkadaşımız :KK19:

melekcim imam nikahı da kıyılmış oh Allah mesut bahtiyar etsin bacım rabbim olmayanlara da nasip etsin inşallah :KK16:
kız annnen anlamadımı morlugu allah iyiliğini versin çok güldüm :KK1:
melek birde fatih niye tattı ki seni ağırlığınca altın mı takacak mış hem sen kıyafetli akşam vaktinde tatılmışsın tartıdan tartı ya da kilo farkeder 2 kilocuk dediğin nederki bacım :KK52:

gülkemcim bacım özledim valla nasıl sın bacıııııııııı

syhn 35 arkadaşım merhaba hoşgeldin aramıza evet canım çizelgem doğru 91 kilo dan 69 indim bekarım hani evli çocuklu olsam kilo aldım derdim ama işte genç yaşımızda verdik inşallah birdaha asla kilo almayacagım

selin kızzzzzz ne güzel ölçümlerin harika erimiş basenler bende başlayacagım zumbaya ama ne zaman 01-02 haziranda yine sınav var 8 ünüteden sorumluyuz birde bittim ben bittimmmm

sinnnf canım harika kilo vermişsin :1.300 wawwwwwww diyorum:nazar::KK9::KK9::KK9:
pakize:1.300 bir çekişme hissettim aranızda harikasınız valla bayıldım :nazar::KK9::KK9::KK9:
cemrem : toplammmmmmmmm 4.800 gr ne demek ya harika kilo verdin maşallah arkadaşımmm:KK9::KK9::KK9::nazar:
meantrees : kız 2 kilo mu harikasın harika maşallahhhhhhhhh :KK19::KK19::KK19::nazar:

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiş çok özleidm seni. :KK76: Sınavının güzel geçmesine çok sevindimm. :KK52: Valla eriyor basenler tatlım darısı başınıza. Geçen birisi şey demişti o kiloya o basen az değil mi diye bu gün aynanın karşısında vücudumu incelerken anladım sanırım sorun göbek olabilir. Benim göbişim çok az var oradaki yağlar hep basende toplanmış sanırım bundan kaynaklanıyor. Sen tartılmadın mı?

Sabahları oğlanı 7,30 da servise verince yürüyüşüme çıkarım.
Gelir kahvaltımı ederim.
Nedense bir ödem oluyor havalar ısınınca, artık yeşilçayı öyle böyle içerim.
Zaten akşamları sebze yemeği fixdir bizde.
Öğlene de tavuk, köfte ayarlarım tamamdııır.
Tabi birde dondurmacının önünden geçmemek lazım:KK1:

Dondurmacı konusunda hemfikirim. :KK9:

merhaba kızlar ben bu diyeti bir kaç haftadır takip ediyorum yorumlarınızıda ancak benim hızlı kilo vermem gerek bu diyet ile kimler ne kadar sürede kaç kilo verdi yazarsanız bana çok yardımcı olursunuz

Ne yazık ki bu çok hızlı bir şekilde kas ve su kaybedeceğiniz şok diyetlerden değil. :KK50: Bu uzun vadede sağlıklı,kalıcı ve yağ kaybettiren bir diyet.

slm arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bende listeye baktım koşarak gittim tartıldım ve 69 kiloyum bende katılmak istedim bu guruba işallah becere bilirim bu kilo kaybbı kesin yagdan dimi çünki benim durum biraz vahim üst 36 beden alt 42 düşünün artık:KK1::KK1::KK1:

dün bende zumbaya başladım aynı şekilde bitiremedim yarım saati kalbim sıkıştı gibi oldu bıraktım çok tempolu olduğu için diye düşündüm bir de önce pilates yapmıştım ardından zumba yapayım dedim kalbim kaldırmadı sanırım :KK14: bıraktım sonra dinlendim gece uyuyana kadar çok halsizdim neyseki bugün iyiyim çok zorlamamak lazım bence

Pilatesten sonra zumba mı olurmuş. :KK30: Kızlar yapmayın böyle şeyler çok zorlamayın kendinizi Allah korusun zarar verirsiniz kendinize.

sabah süt olduğu içindir..
belki onu içmezsen yoğurt yiyebilirsin
ben de ayran-yoğurtsuz yemek yiyemem boğazımdan geçmez
çok abartmamak şartıyla öğünlere ekleyip akşama 30 dakika da bisiklet çevirmeyi uygun görüyorum kendimce..
sonuçta bişeyler ekleniyorsa fedakarlık edilmeli..

Darlingim çok aktif olduğu için yoğurt ayran ekledi listesine. Ve çok güzel de kilo verdi. Dediğin gibi bir şeyler eksiltmeli bir şeyler eklenecekse...

1.günüm süper geçti ve çok ilginçtir ki açlık çekmedim
şimdi birazcık acıktım ama normal:)) menüme gelince;

sabah: 2 buğday ekmeği arasına peynir maydonoz, 1 fincan yarım yağlı süt

ara: 2 kuru kayısı 1 ceviz

öğle: 1/2 tabak tavuk döner, 1 dilim ekmek, salata, ayran

ara1: 1/2 paket mavi-yeşil, bitki çayı

ara2: 3 badem

akşam: 6 kaşık patlıcan yemeği, 1 dilim ekmek, semizotu salatası

ara:1 nektarin

Çok güzel olmuş liste. Açlık çekmemene çok sevindim. :KK16:

slm arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bende listeye baktım koşarak gittim tartıldım ve 69 kiloyum bende katılmak istedim bu guruba işallah becere bilirim bu kilo kaybbı kesin yagdan dimi çünki benim durum biraz vahim üst 36 beden alt 42 düşünün artık:KK1::KK1::KK1:

Baya fark varmış üst ve alt ile. :44: Hoş geldin aramıza. :KK16: Evet ben yağ ölçümü yaptırmıştım kesinlikle yağdan gidiyor kilolar.

Pilatesten sonra zumba mı olurmuş. :KK30: Kızlar yapmayın böyle şeyler çok zorlamayın kendinizi Allah korusun zarar verirsiniz kendinize.

ne bileyim öyle yaptım bir kere ama yapmasam iyi olurmuş pilates yavaş diye sonrasında zumba yapayım dedim yapamadım zaten tamamlayamadım 10 dakika yapmışımdır en fazla kaldım öyle :44:

X