Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bu haftanın kilo veren sultanları şu şekilde:

Meantrees: 2000 gr ile birinci :nazar: :KK9:
Sinnnf ve Pakize07: 1300 gr ile ikinciliğe iki kişi olarak yerleştiler :nazar: :KK9: :KK1:
Darlingim: 1000 gr ile üçüncü :nazar: :KK9:
Berivannnn26: 400 gr ile dördüncü :nazar: :KK9:

Aynı kiloda kalanlar:

İgnis
Armanselin
Cemrem29

Son düzenleme:

Sinnnf ve Pakize07: 1300 gr ile ikinciliğe iki kişi olarak yerleştiler :nazar: :KK9: :KK1:

Aynı kiloda kalanlar:

İgnis
Armanselin
Cemrem29
kilo verenlerrrrrrrrr alkışşşşşşşşşşşş sizeeeeeeeeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
darısı bizlereeeeeeeeeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52:
haftaya da biz sizi geçerixzzzzzzzzzzzz naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK53::KK37::KK9:
hadi işallah bakalım şimdi listeyide yazdım dolaba astım

cnm hoşgeldinnnnnn hadi bakalım bol -- li günler olsun sana kilon kaç acaba:KK34::KK34:

tşk edrim 69 kiloyum

azmış kız kilon bize bak sen:nazar::KK9::KK9::KK9:
inş istediğin kiloya burda sağlıklı bi şekilde kavuşlursunnn
armancım iiki burda paylaştı bu listeleriiiiiiiiii
şeker bi kız yaaaaaaaaaaa gerçi görmedim de bence öleeeeeeeeeee:KK19::KK16:

tşk edrim canım ama eşim seningibi düşünmüyo:KK1:ben sabahları 1 saat yürüyüşe gidiyorum işallah daha çabuk kilo veririm

Aynı kiloda kalanlar:

İgnis
Armanselin
Cemrem29

ben de veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum:KK9::KK9:artık ben de 7li rakamları gördüm çok şükür:KK52::KK52:yalnız bieşy itiraf edicem ben bu hafta 2 kere kaçamak yaptım:KK17::KK17:hem de öyle böyle değil:KK17::KK17:şeytana uydum ama çok şükür ona rağmen 1 kilom daha gitti:KK52:
bu arada 1 mayısta 2. listeme başladım.kaçamaklar dışında güzel gidiyor çok şükür:KK52::KK52:

Sizlere yardımcı olabildim ya o kadar mutluyum ki. :KK16: Çok teşekkür ederim sizler çok çok şeker,çok iyi insanlarsınız. Çok seviyorum sizleri. :KK54:

slm arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bende listeye baktım koşarak gittim tartıldım ve 69 kiloyum bende katılmak istedim bu guruba işallah becere bilirim bu kilo kaybbı kesin yagdan dimi çünki benim durum biraz vahim üst 36 beden alt 42 düşünün artık:KK1::KK1::KK1:
Ayyy aynen ben de öyleyim. Üst 38, alt 42 beden. kilom59.1, boyum 1.60 vücuttaki bu dengesizligi düzeltmeli. Sporda cok önemli tabi. Ben zumba yi deneyecegim

ben de veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum:KK9::KK9:artık ben de 7li rakamları gördüm çok şükür:KK52::KK52:yalnız bieşy itiraf edicem ben bu hafta 2 kere kaçamak yaptım:KK17::KK17:hem de öyle böyle değil:KK17::KK17:şeytana uydum ama çok şükür ona rağmen 1 kilom daha gitti:KK52:
bu arada 1 mayısta 2. listeme başladım.kaçamaklar dışında güzel gidiyor çok şükür:KK52::KK52:

7'li rakamları görsek diyordunuz bak sonunda oldu. Aman nazar değmesin. :nazar: :KK9: Nasıl kaçamaklar yaptın merak ettim. :KK1:

bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler:KK16:beni zamanla bilirsiniz fazla giremiyorum iş yoğunluğumdan ama bırakmıyorum da sonuna kadar devam edicem:KK52:
öğrencilerim bile artık fark ediyorlar:KK52:hocam siz kilo vermişsiniz diyorlar.bugün uzun zamandır görmediğim 2 kişi de sen ne güzel kilo vermişsin öyle dediler çok mutlu oldum:KK52::KK52:başkalarından da duyunca harika oluyor kızlar sakın şeytana uyup bırakmayın.evet kaçamak yapsanız bile bırakmayın:KK52::KK52:

bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler:KK16:beni zamanla bilirsiniz fazla giremiyorum iş yoğunluğumdan ama bırakmıyorum da sonuna kadar devam edicem:KK52:
öğrencilerim bile artık fark ediyorlar:KK52:hocam siz kilo vermişsiniz diyorlar.bugün uzun zamandır görmediğim 2 kişi de sen ne güzel kilo vermişsin öyle dediler çok mutlu oldum:KK52::KK52:başkalarından da duyunca harika oluyor kızlar sakın şeytana uyup bırakmayın.evet kaçamak yapsanız bile bırakmayın:KK52::KK52:

O dışarıdan gelen tepkiler öyle motive edici öyle motive edici ki. :21::21::21::21:

7'li rakamları görsek diyordunuz bak sonunda oldu. Aman nazar değmesin. :nazar: :KK9: Nasıl kaçamaklar yaptın merak ettim. :KK1:

iilki söyleyim mi burada kötü örnek olucam ama siz bana uymayın kızlar:KK17:bir gün pizza yedim hem de 4 parça:KK17::KK17:
bundan 2 gün önce de kıymalı pide yedim:KK17::KK17:evet çok utanıyorum ama pişmanlık da duymuyorum:KK53:
evet selincim zopa bekliyorum kafama:KK9:

Ayyy aynen ben de öyleyim. Üst 38, alt 42 beden. kilom59.1, boyum 1.60 vücuttaki bu dengesizligi düzeltmeli. Sporda cok önemli tabi. Ben zumba yi deneyecegim
evet gerçekten kötü bidurm benim kilom 69 boyum 1.71 giydigim kıyafetleri yakıştıramıyorum işallah bu fazlalıklarıda burda halederiz

iilki söyleyim mi burada kötü örnek olucam ama siz bana uymayın kızlar:KK17:bir gün pizza yedim hem de 4 parça:KK17::KK17:
bundan 2 gün önce de kıymalı pide yedim:KK17::KK17:evet çok utanıyorum ama pişmanlık da duymuyorum:KK53:
evet selincim zopa bekliyorum kafama:KK9:

İtinayla. :KK57: :KK9: :KK9: :KK9: Bunları yeyip de kilo almaman,üstüne de vermen ne kadar harika değil mi? Yağdan verdiğinin göstergesi işte. Kolay kolay almıyorsun. :KK8: Ama kızlar siz sakın ha sakın uymayın darlingime. :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: :KK1:

bu arada artık 42 bedenleri çok rahat giyiyorum:KK52:ben de basen yok popo var şöyle arkaya doğru kocaman:KK9:belim ince vücuduma göre .68 kilomu çok seviyorum şöyle azıcık kıvrımlı:KK9:ama asıl hedefim 64.çünkü hamile kalmak istiyorum artık en fazla da 10/12 kilo almak istiyorum.hamilelikte diyetisyen kontrolü ile yapılabiliyor bu görümcem öyle yapmıştı 10 kilo alarak hamileliğini bitirmişti.ben de öyle yapıcam inşallah:KK53:

X