Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Sabahları oğlanı 7,30 da servise verince yürüyüşüme çıkarım.
Gelir kahvaltımı ederim.
Nedense bir ödem oluyor havalar ısınınca, artık yeşilçayı öyle böyle içerim.
Zaten akşamları sebze yemeği fixdir bizde.
Öğlene de tavuk, köfte ayarlarım tamamdııır.
Tabi birde dondurmacının önünden geçmemek lazım

hoşgeldin..

valla ben her gun tartının tepesindeyim :)

ama her pazartesi kilo bildirimi yapıyoruz..

bende eve gidince yapacagım çok eglenceli görünüyo valla sagol canım amin inşallah korurum çok korkuyorum almak istemiyorum

berişş çok zevkli :130:

bir de ben spora giderdim önceden beceremediğim hareketler olunca sinir oluyo9rdum herkes senı izliyo falan.. bu öyle değil yapamayınca da kimse gülmüyor

ben de bu çizelgeden istiyorum nasıl yaptın bana da öğret lütfen :) kedin falan da var ben de istiyorum :)

ticker factory sitesinden yapabilirsin ama kedi için kürk giymen lazım önce

dikkat ettimde bu diyette yoğurt yokk ama ben yoğurdu çok yerimmm

merhaba kızlar ben bu diyeti bir kaç haftadır takip ediyorum yorumlarınızıda ancak benim hızlı kilo vermem gerek bu diyet ile kimler ne kadar sürede kaç kilo verdi yazarsanız bana çok yardımcı olursunuz

çok sağoll canımm :) bugün gerçekten baya mutluyum gitsin kilolar gitsin kilolar hep birlikte bol bol kilo vereceğiz inş.

dün bende zumbaya başladım aynı şekilde bitiremedim yarım saati kalbim sıkıştı gibi oldu bıraktım çok tempolu olduğu için diye düşündüm bir de önce pilates yapmıştım ardından zumba yapayım dedim kalbim kaldırmadı sanırım bıraktım sonra dinlendim gece uyuyana kadar çok halsizdim neyseki bugün iyiyim çok zorlamamak lazım bence

merhaba kızlar ben bu diyeti bir kaç haftadır takip ediyorum yorumlarınızıda ancak benim hızlı kilo vermem gerek bu diyet ile kimler ne kadar sürede kaç kilo verdi yazarsanız bana çok yardımcı olursunuz

benim 1.haftam bitti bu hafta 2 kilo verdim bence o biraz da sana bağlı ne kadar çok yiyip ne kadar hareket ettiğine bağlı diye düşünüyorum hızlı kilodan çok sağlıklı bir şekilde kilo veriliyor tabiki kalıcı da

bende her gün tartılıyorum ama günde 1 kere sadece o da beni motive etmesi açısından çıkıyorum tartıya haydi diyorum kendi kendime gerçekle yüzleşmek iyidir

yogutr konusunda bilgi varmı neden olmadığı ile ilgili

sabah süt olduğu içindir..
belki onu içmezsen yoğurt yiyebilirsin
ben de ayran-yoğurtsuz yemek yiyemem boğazımdan geçmez
çok abartmamak şartıyla öğünlere ekleyip akşama 30 dakika da bisiklet çevirmeyi uygun görüyorum kendimce..
sonuçta bişeyler ekleniyorsa fedakarlık edilmeli..

bende eve gidince yapacagım çok eglenceli görünüyo valla sagol canım amin inşallah korurum çok korkuyorum almak istemiyorum

canım sormadan edemeyeceğim sen bu kiloları verirken bu diyet listesini mi uyguladın? yanında spor yaptın mı? ve ne kadar sürede kaçıncı diyet listesinde sonuç bu oldu?

canım sormadan edemeyeceğim sen bu kiloları verirken bu diyet listesini mi uyguladın? yanında spor yaptın mı? ve ne kadar sürede kaçıncı diyet listesinde sonuç bu oldu? Eki Görüntüle 704189

tabiki de sorsbilirsin canım yok bu diyete yeni başladım canım 91 kiloyu 2 sene önce görmüştüm sonra akapuntur ile 70 kilo indim ama korumayı beceremeyince geri 85 kilo ya çıktım düzenli ve sıkı bir diyetle kendim uyguladım akapundurdaki listemi yapmaya çalıştım şimdi de selin arkadaşımızın şahane listesini uyguluyorum 3. haftam bu hafta 2,5 kilo verdim bu şekilde canım anlamıyorsun nasıl kilo aldığını valla

bıraz sacma bır menü oldu ama napiimm böle oldu

sabah 1 yumurta salatalık

yeşil cay agactan kopardıgım kayısı caglası bır avuc

öğlen yumurta yeşillik

ıkındın yesil cay

aksam yemegımı yedım saat 17 de 3-4 kasık fasulye 3-4 kasık kıısr- ygurt

60 dk yuruyus tempolu bırazdan baslıycamm

evet biraz değişik olmuş ayyyyyyy canım nasıl kısır istedi yawww Afiyet olsun canım

cnm sağol ii tabii kız nerde vercem böle kilocukalrıı
kız benim sınavım bu gelecek cumartesi pazar şekerim ben daha üniv. olamadım yeni liseliyim yaaaaaaaa
Kızlar vere vere 400 gr vermişim
niye üzüldün tatlım 400 gr bile başarı sen o çantayı alacaksınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn korkmaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…