Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

evet gerçekten öyleyim canımm baya mutluyum :KK37: inşallah inşallah bol bol kilo kaybı diliyorummm :KK16: :KK16: birazdan hazırlanıp okula gidecğim 3 e kadar dersim var :KK52: akşam da bisiklet sürmeyi planlıyorumm :KK34:

inş daha yazarsınnnnnnn
kolay gelsin sana hadi bisiklete benim yerimede bin bariiiiii:KK9::KK9::KK9:

merhaba aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olacak daha önceki sayfaların hepsine bakamadım daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın :) öncelikle hepinize kolay gelsin istediğiniz kilolara hemen ulaşırsınız inşallah :*

geleyim sorularıma :KK70:

bu diyet sadece 3 listeden mi oluşuyor? yani 4 listeye çıkmıyor herhalde ? istediğimiz kiloya ulaşamadık ama azimle ulaşmak istiyoruz ve bu 3 listeyide bitirdik, tekrar başa sarmamız mı gerekiyor?

bende bugün itibariyle başladım umarım kilo verebilirim, diyetin yanında sporda yapıyorum :) bana önerebileceğiniz ipuçları var mı ?

hoşgeldin..

4. listeyi armanselin verecek ilerleyen zamanlarda..

arman kızacak ama ben hala 1. listeyle devam ediyorum :KK53: ikinci listedekiler bana uymadı pek :) yıne de başarı oluyor şaşırıyorum yawww..Aman nazar değmesin :KK1:

ben de öyle yaptımmmm.. her seferinde de ereye ne yazmam gerektiğini unutuyorum baya uğraşıyorum :KK14:

benim ilk değiştirmem oldu bu baya uğraştımm ama buldum sonunda kaybetmemk için de yer işaraetleri bölümüne ekledimm :)

hoşgeldin..

4. listeyi armanselin verecek ilerleyen zamanlarda..

arman kızacak ama ben hala 1. listeyle devam ediyorum :KK53: ikinci listedekiler bana uymadı pek :) yıne de başarı oluyor şaşırıyorum yawww..Aman nazar değmesin :KK1:

tatlım aramıza hoşgeldin liste 5 listeden oluşuyo sayfayı açan arkadaşşımız yaptıkça listeyi yazıyor güzelim
5 listeden sonra istersen gene başa dönersin ama zaten gerek kalmaz bak bizlere 1..ci listeden hemen 4 5 kilo vermeye başladık gel sende katıl zayıfla şekerim:KK34::KK34:
bide çizelge yaparsan ii olur bizrbirimize baka baka daha motive oluyoruz cnm benim hadi kolay gele bol bol --- ler göresinnnnnnnn

teşekkür ederim konuyu sürekli takip edeceğim. :KK69:
çizelgenin nasıl yapıldığını bilmiyorum, akşam eve gelince bakınacağım :KK61:
tekrar teşekkür ederim :* hepimize kolay gelsin :KK71:

merhaba kızlar,

bende sizinle bu listeyi uygulamaya karar verdim. bugün itibariyle de birinci listeyi uygulamaya başladım.
bir süredir farklı diyetlerle 82'den 75'e indim. şimdi ilk hedefim 69'u görmek, sonra da 60 kiloya ulaşmak.

herkese kolaylıklar diliyorum :)

şimdi baktım bütün hatunlar tartılmış kiloları vermiş ben perşembe başlamıştım o yüzden perşembeyi bekliyorum. eşime tartıyı saklamasını söylemiştim nerde bulamıyorum herkes yazınca heyecanlandım ben de bakayım dedim ama bulamadım ben de takıntı oldu sanırım hergün tartılıyorum çünkü.. aslında doğru değilmiş ama engel olamıyorum kendime :) ben de çok merak ediyorum bakalım perş kaç kg çıkcam o kadar diyet ve spora kilo veremezsem yıkılırım resmen yaaaaaaaaaaaa

kızlar ben 25 yasında 167 boy 80 kg 11aylık ogluım var emzırıyorum bıde saframdan amelıyat oldum dr hersey yıyıp içersin dedı kıstlama koymadı sadece egzersız yaparken dıkıslerım acıyor 3ay oldu amelıyat olalı bende bu dıyetı yapmak ıstıyoruym.bıde bu çizelge nasıl yapılıyor yardım edermısınız bıde oglnelerı hep doner koftemı yıyorsunuz neler tuketıyosunuz ? :2:

arkadaşlar ben de bugün başladım 1.listeden
geçen gün selin arkadşımıza sormuştum yoğurt-ayran tüketebilirmiyiz diye
hareketli olursan evet demişti
hergün 30 dakika evde bisiklet çevirmeye ve de öğünlerde ayran tüketmeye karar verdim..

bu arada hepinizi çok tebrik ederim:nazar::nazar:
çok güzel kilolar vermişsniz bu kadar etkili bir program demek ki..
inanın verdiğiniz kiloları görünce kendim vermiş kadar mutlu oldum..

siz haftada 1 gün mü tartılıyorsunuz?? ben kendimi tutamıyorum meraktan çıkıveriyorum ama bu sefer çıkmayacağım..
6 mayısı yazdım 72.1 bakalım haftaya ne olacak?:KK34::KK34:

merhabalar kızlar çok özlemişim sizi :KK16::KK54:tüm geçmişi okudum baya kayntmışsınız bensiz :KK25:
gelelim bana sınava gitdim hafta sonu 9 dersim var dı ama benim için en önemli ders matematik ti özel ders aldım falan sınav yarım saat neyse başladım matematik sorularını yapmaya 13 soruyu yaptım bilerek testi ters çevirdim hoca dediki son 5 dk şok oldm Allahım arkadaki sorular o kada kolaydı ki anlatamam kalanları da a olarak işaretledim yapamadım çok morelim bozulmuştu valla
cemrem ,pakizem kızlar sizin nasıl geçti sınavlar varmıydı başka sınava giren arkadaşımız :KK19:

melekcim imam nikahı da kıyılmış oh Allah mesut bahtiyar etsin bacım rabbim olmayanlara da nasip etsin inşallah :KK16:
kız annnen anlamadımı morlugu allah iyiliğini versin çok güldüm :KK1:
melek birde fatih niye tattı ki seni ağırlığınca altın mı takacak mış hem sen kıyafetli akşam vaktinde tatılmışsın tartıdan tartı ya da kilo farkeder 2 kilocuk dediğin nederki bacım :KK52:

gülkemcim bacım özledim valla nasıl sın bacıııııııııı

syhn 35 arkadaşım merhaba hoşgeldin aramıza evet canım çizelgem doğru 91 kilo dan 69 indim bekarım hani evli çocuklu olsam kilo aldım derdim ama işte genç yaşımızda verdik inşallah birdaha asla kilo almayacagım

selin kızzzzzz ne güzel ölçümlerin harika erimiş basenler bende başlayacagım zumbaya ama ne zaman 01-02 haziranda yine sınav var 8 ünüteden sorumluyuz birde bittim ben bittimmmm

sinnnf canım harika kilo vermişsin :1.300 wawwwwwww diyorum:nazar::KK9::KK9::KK9:
pakize:1.300 bir çekişme hissettim aranızda harikasınız valla bayıldım :nazar::KK9::KK9::KK9:
cemrem : toplammmmmmmmm 4.800 gr ne demek ya harika kilo verdin maşallah arkadaşımmm:KK9::KK9::KK9::nazar:
meantrees : kız 2 kilo mu harikasın harika maşallahhhhhhhhh :KK19::KK19::KK19::nazar:

Kızlar bende geldim.
Bu sabah kahvaltıyla başladım.
5 kilo versem ilk etapta yeter.
Birbirimizi motive edelim.
hedef haziran 14 te en azindan 5-7 kilo vermek:KK6:

Hımm cevizim var da yarın kayısı alıyım.
şekeri düzenler en azından.
acaba kayısı yerine meyve yiyebilir miyim, erik, nektarin falan:26:

olly beraber verek bu kiloları bende geldim anacımmm

pepeti sen de gelllll:KK16::KK16:
normal listeler beni hep baymıştır ama nedense bu programlara bi içim ısındı:KK9::KK9:
geçende verdiğim kiloları da almıştım
bugün başladım 25 gün sayınca mayıs sonu oluyor hazirana 2.listeden başlayacağız..

merhabalar kızlar çok özlemişim sizi :KK16::KK54:tüm geçmişi okudum baya kayntmışsınız bensiz :KK25:
gelelim bana sınava gitdim hafta sonu 9 dersim var dı ama benim için en önemli ders matematik ti özel ders aldım falan sınav yarım saat neyse başladım matematik sorularını yapmaya 13 soruyu yaptım bilerek testi ters çevirdim hoca dediki son 5 dk şok oldm Allahım arkadaki sorular o kada kolaydı ki anlatamam kalanları da a olarak işaretledim yapamadım çok morelim bozulmuştu valla
cemrem ,pakizem kızlar sizin nasıl geçti sınavlar varmıydı başka sınava giren arkadaşımız :KK19:

melekcim imam nikahı da kıyılmış oh Allah mesut bahtiyar etsin bacım rabbim olmayanlara da nasip etsin inşallah :KK16:
kız annnen anlamadımı morlugu allah iyiliğini versin çok güldüm :KK1:
melek birde fatih niye tattı ki seni ağırlığınca altın mı takacak mış hem sen kıyafetli akşam vaktinde tatılmışsın tartıdan tartı ya da kilo farkeder 2 kilocuk dediğin nederki bacım :KK52:

gülkemcim bacım özledim valla nasıl sın bacıııııııııı

syhn 35 arkadaşım merhaba hoşgeldin aramıza evet canım çizelgem doğru 91 kilo dan 69 indim bekarım hani evli çocuklu olsam kilo aldım derdim ama işte genç yaşımızda verdik inşallah birdaha asla kilo almayacagım

selin kızzzzzz ne güzel ölçümlerin harika erimiş basenler bende başlayacagım zumbaya ama ne zaman 01-02 haziranda yine sınav var 8 ünüteden sorumluyuz birde bittim ben bittimmmm

sinnnf canım harika kilo vermişsin :1.300 wawwwwwww diyorum:nazar::KK9::KK9::KK9:
pakize:1.300 bir çekişme hissettim aranızda harikasınız valla bayıldım :nazar::KK9::KK9::KK9:
cemrem : toplammmmmmmmm 4.800 gr ne demek ya harika kilo verdin maşallah arkadaşımmm:KK9::KK9::KK9::nazar:
meantrees : kız 2 kilo mu harikasın harika maşallahhhhhhhhh :KK19::KK19::KK19::nazar:

sağol canım tekrar tebrik ediyorum seni darısı başıma.. bu arada az önce zumba yaptım ilk kez valla yarım saati bitiremedim acayip terledim ama kalbimi zorladı gibi sırf kardiyo ..onun için yarıda bıraktım..

sağol canım tekrar tebrik ediyorum seni darısı başıma.. bu arada az önce zumba yaptım ilk kez valla yarım saati bitiremedim acayip terledim ama kalbimi zorladı gibi sırf kardiyo ..onun için yarıda bıraktım..

bende eve gidince yapacagım çok eglenceli görünüyo valla sagol canım amin inşallah korurum çok korkuyorum almak istemiyorum :KK50:

X